BetTilt - Deposits

Age Limit
BetTilt
BetTilt is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Deposits

Depozitimi në BetTilt Casino është një procedurë shumë e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni mënyrën e pagesës që ju përshtatet më së miri. Vendosni shumën që dëshironi të depozitoni dhe konfirmoni depozitën.

Metoda të ndryshme pagese janë të disponueshme në kazino që mund të përdorni. Disa prej tyre përfshijnë ato në vijim:

  • Viza
  • Maestro
  • Skrill
  • STICPAY
  • Neteller
  • EcoPayz
  • Bitcoin, (Litecoin, Ethereum dhe Ripple)

Depozita minimale mund të variojë nga 5 deri në 50 dollarë, në varësi të mënyrës së pagesës që përdorni. Depozita maksimale që mund të bëni për transaksion është e kufizuar në 5000 dollarë.

Ndeshja e depozitave

Herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj, do të merrni një bonus për ndeshjen e depozitave që do të rrisë bilancin tuaj dhe do t'ju lejojë të luani më gjatë dhe të provoni disa lojëra më shumë se zakonisht. Do të merrni një ndeshje depozite 100% deri në 500 dollarë dhe 50 rrotullime falas mbi të.

Monedha

Monedha të ndryshme janë në dispozicion në BetTilt, kështu që ju mund të zgjidhni atë që ju përshtatet më së miri. Në këtë pikë, këto janë monedhat e disponueshme EUR, USD, INR, BRL, NOK, TRY, SEK dhe JPY.

Total score8.5
Përfitimet
Disavantazhet
- Biseda live ofrohet nga ora 12:00 deri në 22:00

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
Turke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
AstroPay
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Multibanco
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
MonedhatMonedhat (6)
Euro
Jeni Japonez
Lira Turke
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Argjentina
Brazili
Finlanda
India
Kili
Meksika
Norvegjia
Republika Çeke
Turqia
SoftwareSoftware (16)