BetTilt Rishikimi 2024 - Deposits

BetTiltResponsible Gambling
CASINORANK
8.47/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 1000 €
E besuar
E verifikuar
E sigurt
BetTilt is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Depozitimi në BetTilt Casino është një procedurë shumë e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni mënyrën e pagesës që ju përshtatet më së miri. Vendosni shumën që dëshironi të depozitoni dhe konfirmoni depozitën.

Metoda të ndryshme pagese janë të disponueshme në kazino që mund të përdorni. Disa prej tyre përfshijnë ato në vijim:

  • Viza
  • Maestro
  • Skrill
  • STICPAY
  • Neteller
  • EcoPayz
  • Bitcoin, (Litecoin, Ethereum dhe Ripple)

Depozita minimale mund të variojë nga 5 deri në 50 dollarë, në varësi të mënyrës së pagesës që përdorni. Depozita maksimale që mund të bëni për transaksion është e kufizuar në 5000 dollarë.

Ndeshja e depozitave

Herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj, do të merrni një bonus për ndeshjen e depozitave që do të rrisë bilancin tuaj dhe do t'ju lejojë të luani më gjatë dhe të provoni disa lojëra më shumë se zakonisht. Do të merrni një ndeshje depozite 100% deri në 500 dollarë dhe 50 rrotullime falas mbi të.

Monedha

Monedha

Monedha të ndryshme janë në dispozicion në BetTilt, kështu që ju mund të zgjidhni atë që ju përshtatet më së miri. Në këtë pikë, këto janë monedhat e disponueshme EUR, USD, INR, BRL, NOK, TRY, SEK dhe JPY.