BetTilt - Countries

Age Limit
BetTilt
BetTilt is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Countries

Fatkeqësisht, jo të gjithë mund të krijojnë një llogari dhe të luajnë për para të vërteta në BetTilt Casino. Pra, nëse banoni në një nga shtetet e mëposhtme, nuk mund të luani në kazino SHBA, MB, Spanjë, Izrael, Francë, Holandë, Bjellorusi, Ukrainë, Aruba, Curacao, Bonaire, Saba dhe Saint Eustatius, dhe Saint- Marten.

Nëse nuk mund të krijoni një llogari në kazino, kjo ndodh sepse me siguri jetoni në një vend ku kumari konsiderohet i paligjshëm, ose kazinoja nuk ka licencat e nevojshme për të operuar në një vend të tillë. Këtu është një listë e të gjitha vendeve të kufizuara ose të bllokuara, Afganistani, Shqipëria, Algjeria, Samoa Amerikane, Anguilla, Antarktida, Armenia, Azerbajxhani, Bahreini, Bangladeshi, Bjellorusia, Belgjika, Belize, Benini, Butani, Territori Britanik i Oqeanit Indian, Brunei Darussalam , Bullgaria, Kamboxhia, Çadi, Kina, Kuba, Xhibuti, Egjipti, Eritrea, Etiopia, Fixhi, Franca, Guajana, Haiti, Honduras, Hong Kong, Indonezia, Irani, Republika Islamike e Irakut, Izraeli, Xhamajka, Jordania, Kazakistani, Kiribati , Kore, Republika Popullore Demokratike e Koresë, Republika e Kuvajtit, Kirgistani, Republika Popullore Demokratike e Laos, Letonia, Libani, Lesoto, Liberia, Xhamahiria Arabe Libiane, Lituania, Madagaskari, Malajzia, Maldivet, Malta, Moldavia, Republika e Mongolisë, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, Holandë, Zelanda e Re, Nikaragua, Nigeri, Ishujt Mariana Veriore, Oman, Pakistan, Territor Palestinez, Panama, Papua Guinea e Re, Paraguaj, Filipine, Poloni, Katar, Rumani, Federata Ruse, Ruanda, Samoa, Saudite Arabia, Serbia, Singapori, Somali, Sudani i Jugut, Spanja, Sri Lanka, Sudani, Surinami, Republika Arabe Siriane, Tajvani, Provinca e Kinës, Taxhikistani, Tajlanda, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Turqia, Uganda, Ukraina, Emiratet e Bashkuara Arabe, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara, Ishujt e vegjël periferikë të Shteteve të Bashkuara, Uzbekistani, Republika Bolivariane e Venezuelës, Vietnami, Sahara Perëndimore, Jemeni dhe Zimbabve.

Vendet e lejuara

Nëse dëshironi të zbuloni nëse mund të krijoni një llogari në kazino apo jo, duhet të shkoni në faqen zyrtare të internetit. Dhe, nëse ju lejohet të regjistroheni, atëherë mund të luani në kazino. Ju duhet të dini rregullat ligjore në lidhje me lojërat e fatit në juridiksionin tuaj. Në kazino, mund të gjeni gjithashtu një listë të vendeve të lejuara, kështu që është mirë të kontrolloni edhe atë. Pra, nëse jetoni në një nga vendet e mëposhtme, do të keni mundësi të krijoni një llogari në BetTilt dhe të luani lojërat tuaja të preferuara:

 • Andorra
 • Angola
 • Antigua dhe Barbuda
 • Xhamahiria Arabe
 • Argjentina
 • Armenia
 • Aruba
 • Austria
 • Bahamas
 • Barbados
 • Bermuda
 • Bolivia
 • Bonaire
 • Bosnjë dhe Hercegovinë
 • Botsvana
 • Ishulli Bouvet
 • Brazili
 • Ishujt e Virgjër Britanikë
 • Burkina Faso
 • Burundi
 • Kamerun
 • Kepi Verde
 • Ishujt Kajman
 • Republika e Afrikës Qendrore
 • Kili
 • Ishulli i Krishtlindjeve
 • Ishujt Cocos Keeling
 • Kolumbia
 • Komoret
 • Kongo
 • Ishujt Kuk
 • Kosta Rika
 • Kroacia
 • Curaçao
 • Qipron
 • Republika Çeke
 • Côte d'Ivoire
 • Republika Demokratike e Kongos
 • Danimarka
 • Dominika
 • Republika Domenikane
 • Timori Lindor
 • El Salvador
 • Guinea Ekuatoriale
 • Ishujt Falkland
 • Ishujt Faroe
 • Finlanda
 • Guiana Franceze
 • Polinezia Franceze
 • Gabon
 • Gambia
 • Gjeorgjia
 • Gjermania
 • Gana
 • Gjibraltarit
 • Greqia
 • Grenlanda
 • Grenada
 • Guadelupe
 • Guatemala
 • Guernsey
 • Guinea
 • Guinea-Bissau
 • Hungaria
 • Islanda
 • Iraku
 • Irlanda
 • Ishulli i Manit
 • Japonia
 • Xhersi
 • Kenia
 • Kosova
 • Lihtenshtajni
 • Luksemburgu
 • Macau
 • Maqedonia
 • Malavi
 • Mali
 • Ishujt Marshall
 • Martinika
 • Mauritania
 • Mauritius
 • majota
 • Meksika
 • Mikronezi
 • Monako
 • Mali i Zi
 • Montserrat
 • Maroku
 • Mozambik
 • Holanda
 • Antilet Hollandeze
 • Kaledonia e Re
 • Nigeria
 • Niue
 • Ishulli Norfolk
 • Norvegjia
 • Palau
 • Peruja
 • Portugalia
 • Réunion
 • San Marino
 • Senegali
 • Seychelles
 • Sierra Leone
 • Sllovakia
 • Sllovenia
 • Ishujt Solomon
 • Afrika e Jugut
 • Statia
 • Svalbard dhe Jan Mayen
 • Swaziland
 • Sao Tomé dhe Principe
 • Tanzania
 • Trinidad dhe Tobago
 • Tunizia
 • Turkmenistani
 • Ishujt Turks dhe Kaikos
 • Tuvalu
 • Ishujt e vegjël periferikë të SHBA
 • Ishujt e ndryshëm të Paqësorit të SHBA
 • Bashkimi i Republikave Socialiste Sovjetike
 • Uruguai
 • Vanuatu
 • Qyteti i Vatikanit
 • Wake Island
 • Wallis dhe Futuna
 • Zambia
Total score8.5
Përfitimet
Disavantazhet
- Biseda live ofrohet nga ora 12:00 deri në 22:00

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
Turke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
AstroPay
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Multibanco
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
MonedhatMonedhat (6)
Euro
Jeni Japonez
Lira Turke
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Argjentina
Brazili
Finlanda
India
Kili
Meksika
Norvegjia
Republika Çeke
Turqia
SoftwareSoftware (16)