Rishikimi i kazinosë BetTilt - Bonuses

BetTiltResponsible Gambling
CASINORANK
8.47/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 1000 €
E besuar
E verifikuar
E sigurt
BetTilt is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

BetTilt ofron bonuse të ndryshme për lojtarët e saj. Për t'i nisur gjërat siç duhet, do të mirëpriteni me një ofertë bujare që do të përmirësojë ekuilibrin tuaj dhe do të zgjasë lojën tuaj. Më vonë, si lojtar i rregullt në kazino, do të merrni bonuse dhe promovime të ndryshme.

bonus mirëseardhjeje në BetTilt Casino është një bonus depozite 100% që mund të sjellë deri në 500 dollarë në bilancin tuaj dhe mbi të, do të merrni 30 rrotullime falas.

Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për bonusin e mirëseardhjes është 15 dollarë. Për të kërkuar rrotullimet falas, duhet të përdorni kodin promovues FreeBTT kur bëni depozitën tuaj. Kazinoja do t'ju dërgojë një email për një konfirmim të raundit të bonusit. Bonusi i rrotullimeve falas mund të vihet në slotin Solar Queen nga ofruesi i softuerit Playson.

Kur luani me fondet e bonusit, duhet të keni parasysh se jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në pastrimin e bonusit në të njëjtën mënyrë. Lojërat video slot do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve, ndërsa lojërat e tjera do të kontribuojnë në një përqindje më të vogël.

Bonusi i ringarkimit

Bonusi i ringarkimit

Bonusi i Rifreskimit të së Premtes - Çdo të Premte mund të përfitoni nga Bonusi Sportiv i Rifreskimit të së Premtes 25% që mund të rrisë bilancin tuaj deri në 500 dollarë. Për t'u kualifikuar për ofertën, duhet të depozitoni të paktën 15 dollarë çdo të premte nga ora 00:01 GMT deri në 23:59 GMT.

Pasi të pranoni bonusin, duhet ta vendosni atë 8 herë në baste me një minimum koeficienti 1.80.

Bonusi është i vlefshëm për 30 ditë nga momenti i marrjes së tij. Ju nuk mund ta anuloni bonusin pasi ta kërkoni atë dhe për të tërhequr fitimet tuaja duhet të plotësoni së pari kërkesat e bastit.

Ka disa kufizime për lojtarët që vijnë nga vende të caktuara. Për shembull, lojtarët nga Kolumbia, Gjermania, Italia, Meksika dhe Norvegjia mund të kërkojnë bonusin, por jo bastin falas. Lojtarët nga Armenia, Brazili, Danimarka, Estonia, Finlanda, Greqia, Letonia, Lituania dhe Suedia janë të përjashtuar nga ky promovim.

Ju mund të merrni vetëm një bonus për person, familje, adresë shtëpiake, adresë emaili, numër telefoni ose kompjuterë të përbashkët.

Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për bonusin është 15 dollarë.

Shuma maksimale e bonusit që mund të merrni është 500 dollarë.

Kur të merrni një bonus, fondet do të transferohen në 'Bilancin e Bonusit'.

Përpara se të mund të kërkoni një tërheqje, duhet të plotësoni kërkesat e bastit.

Bonusi i rifreskimit të së hënës

Bonusi i rifreskimit të së hënës

Çdo të hënë mund të kapni duart tuaja për një bonus depozite prej 50% deri në 100%. Kjo ofertë është e disponueshme çdo të hënë nga ora 00:01 GMT deri në orën 23:59 GMT. Për t'u kualifikuar për këtë ofertë ju duhet të depozitoni të paktën 15 dollarë dhe shuma maksimale e bonusit që mund të merrni është 100 dollarë. Fondet e bonusit duhet të vihen bast 30 herë përpara se të mund të kërkoni një tërheqje. Bonusi është i disponueshëm 30 ditë nga momenti që e kërkoni dhe nëse nuk arrini të përmbushni kërkesat e bastit brenda këtij afati kohor bonusi juaj dhe fitimet tuaja do të anulohen.

Mbani në mend se lojëra të ndryshme kontribuojnë në kërkesat e basteve në një përqindje të ndryshme. Si rregull, disa lojëra do të kontribuojnë më shumë dhe disa lojëra do të kontribuojnë më pak. Pra, nëse doni të pastroni fondet tuaja të bonusit më shpejt, duhet të merrni parasysh faktet e mëposhtme:

· Video lojëra elektronike, lojëra elektronike klasike dhe lojëra elektronike Jackpot do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

· Lojërat Arcade & Scratch do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

· Lojëra të tjera tavoline do të kontribuojnë 10% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

· Të gjitha Ruletat do të kontribuojnë 10% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

· I gjithë Video Pokeri do të kontribuojë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

· Të gjitha lojërat BlackJack do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

· Të gjitha Baccarat duke përfshirë Punto Banco do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

· Pokeri me 3 letra dhe pokeri Oasis do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Bonusi i regjistrimit

Bonusi i regjistrimit

BetTilt është një kazino që di të tërheqë lojtarë të rinj me një ofertë bujare mirëseardhjeje. Kur regjistroheni për një llogari të re kazinoje, mund të merrni një bonus mirëseardhjeje 100% deri në 500 dollarë. Për më tepër, do të merrni 30 rrotullime falas. Bonusi i regjistrimit vjen me 30 herë kërkesat e basteve që duhet të plotësoni përpara se të kërkoni një tërheqje. Keni 30 ditë për të përmbushur kërkesat e basteve përndryshe fondet e bonusit dhe fitimet do të anulohen.

Si të merrni bonusin?

Marrja e bonusit është shumë e thjeshtë dhe gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari të re në BetTilt. Shkoni në faqen e internetit të kazinosë dhe klikoni në butonin Regjistrohu Tani për të filluar procedurën. Bëni depozitën tuaj të parë në kazino dhe kërkoni bonusin e mirëseardhjes.

Bonusi i mirëseardhjes/bashkimit

Bonusi i mirëseardhjes/bashkimit

Kazino BetTilt ofron një bonus për librin sportiv. Ju mund të merrni deri në 1500 dollarë me tre depozitat tuaja të para që bëni në mënyrën e mëposhtme:

· Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në $500 dhe $30 në Bast Falas.

· Herën e dytë që bëni një depozitë ju do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 500$ dhe 20$ në Bast Falas.

· Herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 500$ dhe 10$ në Bast Falas.

Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 15 dollarë, dhe bonusi vjen me kërkesat e bastit 8 herë me koeficient 1.80 e lart.

Lojtarët nga Kolumbia, Gjermania, Italia, Meksika dhe Norvegjia kanë të drejtë vetëm për një bonus depozite 100% deri në 500 €, por jo për bast falas.

Lojtarët nga Armenia, Brazili, Danimarka, Estonia, Finlanda, Greqia, Letonia, Lituania dhe Suedia nuk kanë të drejtë për këtë ofertë.