BetTilt - Affiliate Program

Age Limit
BetTilt
BetTilt is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Nëse dëshironi të bashkoheni në programin e anëtarësimit të BetTilt Casino, duhet të plotësoni formularin e regjistrimit. Kjo është një procedurë e thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Pasi të dorëzoni formularin, duhet të prisni miratimin nga kazino. Lajmi i mirë është se kazinoja lejon të gjithë ata që duan të promovojnë produktin e tyre, kështu që ka shumë të ngjarë që edhe ata të pranojnë aplikimin tuaj.

Komisioni më i zakonshëm që ofron partneri i filialit është komisioni Rev Share i cili mund të sjellë deri në 40% të ardhura në rrugën tuaj. Ky program është i disponueshëm për këdo dhe nuk kërkon aktivizim.

Ka një arsye pse ky komision është më i miri, dhe kjo është sepse ofron të ardhura të rregullta.

Programi CPA nga ana tjetër ofron një çmim fiks për të gjithë lojtarët e ftuar. Kushtet dhe çmimi fiks përcaktohen për çdo partner individualisht.

Programi i Nën-Affiliate

Ju do të merrni një të ardhur prej 5% nëse ftoni partnerë të tjerë të bashkohen në programin e filialeve. Ju mund të vlerësoni efektivitetin e filialeve tuaja në pultin tuaj dhe mund ta filtroni atë sipas datave, ftesave dhe nën-affiliate.

Cili është programi i anëtarësimit të BetTilt Casino?

Programi i Filialit të BetTilt Casino quhet Programi i Filialit të Partnerëve të të Ardhurave dhe përfshin markat e mëposhtme:

  • BahseGel
  • BetTilt
  • Slot i kazinosë
  • Kazinomia
Total score8.5
Përfitimet
Disavantazhet
- Biseda live ofrohet nga ora 12:00 deri në 22:00

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
Turke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
AstroPay
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Multibanco
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
MonedhatMonedhat (6)
Euro
Jeni Japonez
Lira Turke
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Argjentina
Brazili
Finlanda
India
Kili
Meksika
Norvegjia
Republika Çeke
Turqia
SoftwareSoftware (16)