Rishikimi i kazinosë BetTilt - Account

BetTiltResponsible Gambling
CASINORANK
8.47/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 1000 €
E besuar
E verifikuar
E sigurt
BetTilt is not available in your country. Please try:
Account

Account

Nëse dëshironi të luani në BetTilt për para të vërteta, fillimisht duhet të krijoni një llogari. Kjo bëhet në vetëm disa minuta dhe pasi ta bëni, mund të depozitoni fonde në llogarinë tuaj dhe të filloni të luani lojërat tuaja të preferuara.

Kur dëshironi të bashkoheni në kazino, gjithçka që duhet të bëni është të shkoni në faqen e internetit të kazinosë dhe të klikoni në butonin Regjistrohu Tani. Ju do të duhet të vendosni disa të dhëna personale dhe të siguroheni që t'i kontrolloni dy herë detajet që futni sepse më vonë do t'ju duhet të verifikoni identitetin tuaj.

Ju lejohet të keni vetëm një llogari në kazino. Nëse përpiqeni të hapni më shumë llogari, rrezikoni që të gjitha llogaritë tuaja të pezullohen.

Procesi i verifikimit

Procesi i verifikimit

Është shumë e rëndësishme të verifikoni llogarinë tuaj në mënyrë që të mund të bëni një tërheqje nga llogaria juaj. Për ta bërë këtë, do t'ju duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore për të vërtetuar identitetin tuaj, adresën dhe mënyrën e pagesës. Kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë në çdo kohë që ata mendojnë se është e nevojshme.

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Kur krijoni llogarinë tuaj në BetTilt Casino, do t'ju duhet të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik. Këto detaje janë shumë konfidenciale dhe nuk duhet t'i ndani me askënd tjetër. Nëse besoni se dikush tjetër po përdor të dhënat tuaja të hyrjes, duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit.

Bonusi i llogarisë së re

BetTilt mirëpret të gjithë lojtarët e tyre të rinj me një bonus bujar. Ka një bonus të veçantë për kazinonë dhe një për librin sportiv. Oferta e mirëseardhjes bartet mbi tre depozitat tuaja të para dhe ju mund të merrni deri në 1500 dollarë në fonde bonus.

Bonus i mirëseardhjes sportive

Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 500$ dhe baste falas 30$.

Herën e dytë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 500 dollarë dhe 20 dollarë baste falas.

Herën e tretë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 500 dollarë dhe 10 dollarë baste falas.

Bonus i mirëseardhjes në kazino

Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në $500 dhe 50 rrotullime falas.

Herën e dytë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në $500 dhe 30 rrotullime falas.

Herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në $500 dhe 20 rrotullime falas.

Ju mund të zgjidhni cilindo bonus që dëshironi të kërkoni, por mbani në mend se kërkesat e bastit ndryshojnë midis dy produkteve. Kërkesat e basteve për librin sportiv janë 10 herë dhe 30 herë për kazinonë, dhe mbani në mend se duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të mund të kërkoni një tërheqje.