Rishikimi i kazinosë BetTilt - About

BetTiltResponsible Gambling
CASINORANK
8.47/10
BonusBonus i mirĂ«seardhjes deri nĂ« 1000 €
E besuar
E verifikuar
E sigurt
BetTilt is not available in your country. Please try:
About

About

BetTilt Casino përdor softuerin e avancuar të lojërave për të ofruar një përvojë argëtuese dhe të jashtëzakonshme lojrash. Kazinoja u lançua në vitin 2016, dhe që atëherë ajo është ende e fortë. Këtu mund të gjeni disa nga lojërat më të mira të kazinosë dhe mund ta përdorni faqen në disa gjuhë të ndryshme duke përfshirë anglisht, suedisht, portugeze, japoneze, spanjolle, italiane dhe finlandeze.

BetTilt

BetTilt vendos sigurinë e lojtarit si përparësinë e tyre kryesore. Për këtë arsye, ata përdorin teknologjinë më të fundit të kriptimit për të mbrojtur informacionin tuaj personal dhe financiar, në mënyrë që të ndiheni të sigurt dhe pa stres kur luani në kazino.

Ju nuk keni nevojë të shkarkoni softuerin, përkundrazi, mund të përdorni një shfletues për të hyrë në kazino. Versioni celular i faqes është i pajtueshëm me të gjitha pajisjet Android dhe iOS, kështu që ju mund të shijoni lojërat tuaja gjithashtu në lëvizje. Në BetTilt, mund të gjeni disa nga lojërat më të mira që vijnë nga ofrues të njohur softuerësh si Microgaming, Pragmatic Play, Evolution Gaming, Quick Spin, NYX dhe Yggdrasil Gaming.

BetTilt Casino bashkëpunon me Evolution dhe Ezugi për të zhvilluar gjithashtu seksionin e tyre Live Casino. Në këtë pikë, ka rreth 30 lojëra të ndryshme duke përfshirë Live Roulette, Live Monopoly, Speed Baccarat Cricket, Blackjack Live, Casino Holdem dhe Three Card Poker, vetëm për të përmendur disa.

Kazinoja ofron njĂ« pĂ«rzgjedhje tĂ« gjerĂ« lojĂ«rash kazino nga njĂ«ra anĂ« dhe baste sportive nga ana tjetĂ«r. Ky seksion mbulon disa nga ngjarjet mĂ« tĂ« njohura sportive, duke pĂ«rfshirĂ« futbollin amerikan dhe australian, futbollin, kriket, garat e Formula 1, MotoGP, Sportet motorike, Motoçikletat, Ski Alpine, Bandy, Vaterpolo, Badminton, Basketboll, Biatlon dhe Boks, Darts, ÇiklizĂ«m , Rugby, dhe Rugby Union, Golf, Futsal, Floorball, Hendboll, Hokej mbi Akull, MMA, KĂ«rcim me Ski, Snooker, Arte Marciale, Tenis, Volejboll, Bejsboll, Liga Futbolli dhe shumĂ« tĂ« tjera.

Depozita minimale që duhet të bëni për të qenë në gjendje të luani në kazino është vetëm 10 dollarë dhe shuma minimale e tërheqjes është e kufizuar në 100 dollarë. Tërheqjet përpunohen shumë shpejt dhe nuk do të zgjasë më shumë se 24 orë. Ju mund të përdorni shumë mënyra të ndryshme pagese për të bërë një depozitë dhe tërheqje, duke përfshirë Visa, Multibanco, Skrill, Mastercard, Bitcoin, Ecopayz, G2A Pay, Astropay dhe Neteller.

Pronari dhe CEO

Pronari dhe CEO

BetTilt Casino operohet nga Abudantia BV

Numri i Licencës

Numri i Licencës

Abudantia BV zotĂ«ron njĂ« nĂ«nlicencĂ« me numĂ«r licence 8048/JAZ2014-034 tĂ« lĂ«shuar nga Antillephone NV e cila Ă«shtĂ« krijuar sipas ligjeve tĂ« Curaçao dhe mban njĂ« LicencĂ« pĂ«r LojĂ«ra me numĂ«r licence 8048/JAZ.

Ku bazohet BetTilt Casino?

Ku bazohet BetTilt Casino?

BetTilt Kazino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme Heelsumstraat 51 E-Commerce Park Curacao.