Betsson - Withdrawals

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Withdrawals

Tërheqja në Betsson Casino është bërë aq e thjeshtë sa nuk keni nevojë të kaloni asnjë sherr. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të verifikoni identitetin tuaj përpara se të jeni në gjendje të bëni një tërheqje.

 Nëse nuk arrini të dërgoni dokumentet e duhura, koha e tërheqjes do të zgjatet për ju.

Kohët mesatare të tërheqjes së Betsson:

  • Kuletat elektronike: 0-1 orë
  • Pagesat me karte: 2-5 ditë
  • Transfertat bankare: 2-5 ditë
  • Koha në pritje: 0-24 orë

Ka mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të tërhequr fitimet tuaja.

Viza – Kjo është një mënyrë popullore pagese që përdoret për tërheqje që nuk ngarkojnë asnjë tarifë. Koha e tërheqjes është ndërmjet 3 dhe 5 ditë pune dhe shuma minimale e tërheqjes është 20 dollarë.

Neteller - Kjo është një mënyrë popullore pagese që përdoret për tërheqje që nuk kërkojnë tarifa. Koha e tërheqjes është e menjëhershme dhe shuma minimale e tërheqjes është 20 dollarë.

Skrill - Kjo është një mënyrë popullore pagese që përdoret për tërheqje që nuk kërkojnë tarifa. Koha e tërheqjes është e menjëhershme dhe shuma minimale e tërheqjes është 20 dollarë.

Transferte bankare - Kjo është një mënyrë popullore pagese që përdoret për tërheqje që nuk kërkojnë tarifa. Koha e tërheqjes është midis 2 dhe 5 ditë pune dhe shuma minimale e tërheqjes është 20 dollarë.

Ecopayz - Kjo është një mënyrë popullore pagese që përdoret për tërheqje që nuk kërkojnë tarifa. Koha e tërheqjes është e menjëhershme dhe shuma minimale e tërheqjes është 20 dollarë.

Tërheqja e bonusit

Nëse keni bërë depozitën tuaj të parë dhe dëshironi të kërkoni bonusin e mirëseardhjes, shkoni te Njoftimet > Bonuset. Klikoni në skedën e pretendueshme në krye të ekranit për të parë të gjitha bonuset e disponueshme. Për të aktivizuar bonusin duhet të klikoni në banerin e bonusit dhe të kërkoni bonusin.

Do të çoheni në menunë e depozitave dhe do të zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës. Plotësoni të gjitha detajet përkatëse dhe fondet e bonusit do të transferohen në bilancin tuaj pothuajse menjëherë. Lexoni me kujdes termat dhe kushtet për çdo bonus sepse disa bonuse mund të mos jenë të disponueshme për vendin tuaj të banimit dhe të tjera kërkojnë disa metoda specifike depozitimi.

Si të bëni një tërheqje?

Tërheqja e fitimeve tuaja në Betsson Casino është shumë e thjeshtë. Pasi të hyni në llogarinë tuaj, mund të klikoni në 'Tërheqje' nga menyja rënëse.

Mbani në mend se mënyra e pagesës që keni përdorur për depozitim duhet të përdoret edhe për tërheqje. Nëse për ndonjë arsye nuk është i disponueshëm, atëherë mund të përdorni ndonjë mënyrë tjetër pagese. Gjeni atë që ju përshtatet dhe klikoni në logo.

Fusni shumën që dëshironi të tërhiqni në ekranin tjetër dhe klikoni në butonin Tërheqje.

Regjistrohuni me këtë kazino në internet dhe përfitoni nga tërheqja e lehtë e kazinosë në internet Betsson.

Total score7.9
Përfitimet
Disavantazhet
- Numri i kufizuar i metodave të tërheqjes

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste onlineBaste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëseBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)