Betsson - Promotions & Offers

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Promotions & Offers

Ka shumë kënaqësi që ju presin, në formën e bonuseve dhe promovimeve, pasi të regjistroheni në Betsson Casino. Dhe për më tepër, ka një numër të madh rrotullimesh falas të disponueshme për ju pasi të filloni të bëni depozita në llogarinë tuaj.

Për të filluar gjërat, mund të depozitoni dhe luani me 25 dollarë në lojërat e zgjedhura dhe do të fitoni 25 rrotullime falas në Starburst. Kjo ofertë është e disponueshme vetëm për klientët në Mbretërinë e Bashkuar. Rrotullimet falas janë të disponueshme vetëm në lojërat Starburst dhe pasi të jenë shtuar në llogarinë tuaj, ato do të skadojnë për tre ditë. Keni 14 ditë nga regjistrimi për të kërkuar këtë ofertë shumë bujare. Kjo ofertë do të shtohet në llogarinë tuaj sapo të bëni depozitën kualifikuese. Ju nuk keni nevojë të përdorni një kod promovues.

  • Nëse bëni një depozitë prej 100 dollarësh dhe vendosni bast atë shumë në lojërat e zgjedhura, do të merrni 100 rrotullime falas në Starburst.
  • Nëse depozitoni 200 dollarë dhe vendosni bast atë shumë në lojërat e zgjedhura, atëherë do të merrni 200 rrotullime falas në Starburst. Përsëri, ju duhet vetëm të bëni depozitën kualifikuese për këto oferta dhe nuk keni pse të përdorni një kod promocional.

Betsson Poker

  • Nëse bëni një depozitë prej 2000 dollarësh dhe vendosni bast 500 dollarë brenda 60 ditëve, do të merrni një bonus deri në 100 dollarë. Kjo ofertë është e disponueshme vetëm për lojtarët e rinj dhe jepet me 4 shtesa prej 25 dollarë secili. Kodi promocional për këtë ofertë është MPOKER100.
  • Nëse vendosni bast 1500 dollarë brenda 60 ditëve, mund të kërkoni një bonus mirëseardhjeje deri në 300 dollarë. Bonusi jepet me 3 shtesa prej 100$ secili dhe ju keni 60 ditë për të përfunduar bonusin pasi të jetë aktivizuar. Kodi promocional për këtë ofertë është MPOKER300.
  • Nëse vendosni bast 5000 dollarë brenda 60 ditëve, do të fitoni një bonus lojtari të ri deri në 1000 dollarë. Bonusi jepet me 2 shtesa prej 500$ dhe ju keni 60 ditë për të pastruar bonusin pasi të jetë aktivizuar. Kodi promocional për këtë ofertë është MPOKER1000.
  • Nëse vendosni bast 10,000 dollarë brenda 60 ditëve, do të fitoni një bonus lojtari të ri deri në 2000 dollarë. Bonusi jepet me 4 shtesa prej 500$, dhe ju keni 60 ditë për të pastruar bonusin pasi të jetë aktivizuar. Kodi promocional për këtë ofertë është MPOKER2000.

Regjistrohu / Oferta për Klientin e Ri

Çdo lojtar i ri që krijon një llogari në Betsson Casino mund të marrë një bonus mirëseardhjeje prej 100% deri në 100 dollarë. Gjithçka që duhet të bëni është të ndiqni këto hapa të thjeshtë për të kërkuar bonusin tuaj të Betsson Casino:

  • Hapni një llogari në Betsson dhe bëni depozitën tuaj të parë prej të paktën 10 €.
  • Kërkoni bonusin tuaj në 'Bonuset e mia'. Mund të kërkoni ose një bonus mirëseardhjeje në Kazino ose Libër Sportiv, por për fat të keq, nuk mund t'i kërkoni të dyja.
  • Bonusi juaj 100% do të kreditohet menjëherë.

Keni 30 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit të këtij bonusi. Kërkesat e basteve janë 35 herë dhe pasi t'i plotësoni ato, mund të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja. Mbani në mend se ky bonus është i disponueshëm vetëm për lojtarët nga Australia, Kanadaja dhe Zelanda e Re.

Total score7.9
Përfitimet
Disavantazhet
- Numri i kufizuar i metodave të tërheqjes

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste onlineBaste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëseBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)