Betsson - Mobile

Age Limit
Betsson
BonusDeri në 100 € + 101 rrotullime falas
TrustedTrustedCheckmark
VerifiedVerifiedCheckmark
SecureSecureCheckmark
Betsson
Deri në 100 € + 101 rrotullime falas
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Mobile

Bastet celulare ofrohen në Betsson Casino dhe ju mund të shkarkoni aplikacione për pajisjet iOS dhe Android. Lajmi i mirë është se faqja e internetit është plotësisht e përputhshme me celularin, kështu që nëse nuk dëshironi të shkarkoni një aplikacion, mund të vizitoni kazinonë duke përdorur shfletuesin tuaj.

Bastet celulare ju mundësojnë të bastni në lëvizje dhe të mos humbisni kurrë asgjë. Vizitoni faqen në shfletuesin tuaj celular dhe do të keni akses në të njëjtën ndërfaqe, pavarësisht se çfarë pajisje përdorni.

Aplikacioni celular Betsson

Disa lojtarë preferojnë të përdorin aplikacione, dhe për këtë arsye, Betsson Casino ka aplikacione për t'u ofruar përdoruesve të iOS dhe Android. Këto aplikacione ofrojnë të njëjtat veçori që ofron versioni i desktopit.

Nëse dëshironi të shkarkoni aplikacionin në pajisjen tuaj Android, fillimisht duhet të aktivizoni 'Burime të panjohura', që të mund të shkarkoni skedarin .apk.

Aplikacioni për pajisjet iOS mund të gjendet në App Store ku mund ta shkarkoni dhe instaloni në pajisjen tuaj.

Shkarkimi dhe instalimi i aplikacionit është shumë i lehtë. Shkoni në dyqanin e aplikacioneve të pajisjes tuaj dhe kërkoni për Betsson. Thjesht klikoni në Shkarko dhe prisni që aplikacioni të instalohet në pajisjen tuaj. Nëse nuk keni një llogari, regjistrohuni për një, dhe nëse keni, thjesht përdorni të njëjtin emër përdoruesi dhe fjalëkalim për t'u identifikuar në llogarinë tuaj.

Total score7.9
Përfitimet
Disavantazhet
- Numri i kufizuar i metodave të tërheqjes

Fakte të shpejta të kazinosë

WebsiteWebsite:  Betsson
Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste onlineBaste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëseBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet
Luaj tani