Betsson - Live Casino

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Live Casino

Live Casino është eksperienca përfundimtare që duhet të ketë çdo lojtar. Çfarë mënyrë më e mirë për të kaluar pak kohë në komoditetin e shtëpisë tuaj duke luajtur lojëra në internet me një tregtar të drejtpërdrejtë dhe njerëz të vërtetë. Kazinoja e drejtpërdrejtë imiton përvojën që do të kishit në një kazino me bazë tokësore.

Lojërat më të njohura të kazinosë live në Betsson

  1. Blackjack live
  2. Ruletë e drejtpërdrejtë
  3. Baste sportive live

Ka shumë lojëra që mund të luani drejtpërdrejt në Betsson Casino. Disa prej tyre përfshijnë: Live 3 Card Brag, Live Baccarat, Live Blackjack, Live Blackjack Party, Live Caribbean Stud Poker, Live Casino Hold'em, Live Common Draw Blackjack, Live Dragon Tiger, Live Dream Catcher, Live Roulette French, Live Hi -Ja, Live Roulette, Live Sic Bo, Live Slots, Live Texas Hold'em dhe Live Three Card Poker, vetëm për të përmendur disa.

Blackjack live

Blackjack nuk ka ndryshuar shumë që kur u shpik për herë të parë në shekullin e 17-të. I vetmi ndryshim i madh tani është se ju mund të luani lojën tuaj të preferuar sa herë që dëshironi dhe të keni ende përvojën e jetës reale sikur po luani në një kazino me bazë tokësore.

Përvoja Live Blackjack në Betsson Casino është diçka që duhet ta shihni vetë. Ato ofrojnë të dyja lojërat nga Evolution Gaming dhe NetEnt. Lojërat transmetohen në HD të plotë, kështu që pavarësisht se çfarë pajisje përdorni, do të keni një përvojë të shkëlqyer.

Ju mund të gjeni 16 versione të Blackjack në Betsson Casino, kështu që shanset që të gjeni të preferuarin tuaj këtu janë të mëdha. Disa nga lojërat përfshijnë veçori si Para-Vendimi, Bastet anësore dhe Bet Behind që do të shtojnë emocione shtesë në lojë. Ideja e përgjithshme e lojës është të mposhtni tregtarin, duke pasur një dorë më afër 21 sesa tregtari pa u dëmtuar. Ne ju sugjerojmë që të mësoni rregullat bazë të lojës përpara se të filloni të luani për para të vërteta. Edhe pse loja e Blackjack është shumë e thjeshtë, ka disa truke të thjeshta që mund t'i inkorporoni për të rritur shanset tuaja për të fituar. Është gjithashtu shumë e rëndësishme kur të goditni dhe kur të qëndroni në këtë lojë, dhe cilat çifte mund të ndani dhe cilat çifte nuk duhet të ndani.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta live është një tjetër lojë emocionuese që duhet t'i jepni një lëvizje. Në Betsson Casino, mund të gjeni variacione të ndryshme ruletë që vijnë nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerit si Evolution Gaming, NetEnt dhe Authentic Gaming.

Të luash ruletë live në internet ofron pothuajse të njëjtën përvojë si një kazino me bazë tokësore. Kjo ishte ideja e përgjithshme në radhë të parë. Nuk duhet të vizitoni më një kazino për të shijuar disa raunde ruletë. Për më tepër, disa njerëz nuk kanë as një kazino afër, kështu që kjo është mundësia e përsosur për të shijuar atmosferën e një të tillë. Krupierët janë profesionistë që janë të përgatitur për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja dhe për ta bërë përvojën tuaj më argëtuese.

Bast Live

Betsson Casino është alternativa më e mirë për ju kur bëhet fjalë për bastet live. Këtu mund të gjeni shumë lloje të ndryshme sportesh dhe ngjarjesh për të bastuar. Për më tepër, ka edhe opsione të ndryshme bastesh për të gjitha lojërat. Ata gjithashtu transmetojnë drejtpërdrejt shumë sporte dhe ju mund të kontrolloni udhëzuesin e tyre televiziv të transmetimit të drejtpërdrejtë në mënyrë që të mos humbisni asgjë. Ju mund të ndiqni sportet tuaja të preferuara këtu dhe disa nga atraksionet kryesore të Betsson Casino përfshijnë:

  • Futbolli
  • Tenis
  • Basketboll
  • Bejsbolli
  • Hokej në akull
  • Volejboll

Mund të shikoni transmetime të shumta në të njëjtën kohë dhe ato po shtojnë gjithnjë e më shumë ngjarje çdo ditë. Disa nga ngjarjet që duam të theksojmë përfshijnë La Liga Spanjolle, Bundesliga Gjermane, Ngjarje ATP, ndeshje NBA, ndeshje MLB dhe më shumë.

Ka 3 lojëra të ndryshme live në Betsson Casino në këtë pikë, por ata po punojnë për të shtuar më shumë. Ju mund të luani Roulette, Blackjack dhe Baccarat Live.

Total score7.9
Përfitimet
Disavantazhet
- Numri i kufizuar i metodave të tërheqjes

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste onlineBaste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëseBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)