Betsson - Deposits

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Deposits

Së pari duhet të krijoni një llogari në Betsson Casino që të mund të bëni një depozitë. Klikoni në butonin 'Depozitë' në krye të faqes kryesore dhe zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës nga lista. Mbani në mend se disa mënyra pagese mund të mos jenë të disponueshme në vendin tuaj.

Ka opsione të ndryshme pagese të disponueshme në Betsson Casino duke përfshirë:

  • SKRILL – Ky është një opsion i njohur pagese që ofron transaksione të menjëhershme pa aplikuar asnjë tarifë. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është 10 dollarë.
  • Viza - Ky është një opsion i njohur pagese që ofron transaksione të menjëhershme me një tarifë shërbimi prej 2.50%. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është 10 dollarë.
  • Interac - Ky është një opsion popullor pagese që ofron transaksione të menjëhershme me një tarifë shërbimi prej 2.50%. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është 10 dollarë.
  • Neteller – Ky është një opsion popullor pagese që ofron transaksione të menjëhershme pa aplikuar asnjë tarifë. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është 10 dollarë.
  • Mastercard / Maestro - Ky është një opsion i njohur pagese që ofron transaksione të menjëhershme me një tarifë shërbimi prej 2.50%. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është 10 dollarë.
  • Paysafecard - Ky është një opsion i njohur pagese që ofron transaksione të menjëhershme pa aplikuar asnjë tarifë. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është 10 dollarë.
  • ecoPayz - Ky është një opsion i njohur pagese që ofron transaksione të menjëhershme pa aplikuar asnjë tarifë. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është 10 dollarë.
  • Transfertë bankare - Ky është një opsion i njohur pagese që ofron kohë transaksioni midis 2 dhe 5 ditë pune pa aplikuar asnjë tarifë. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është 10 dollarë.

Kodi i Bonusit të Depozitës

Në Betsson Casino, ju mund të merrni disa oferta bonus pa depozite që do t'ju lejojnë të rrotulloni rrotullat pa pasur nevojë të bëni një depozitë. E vetmja gjë që duhet të bëni është sa herë që hyni në llogarinë tuaj për të kontrolluar hollin promovues për t'u siguruar që të mos humbisni asgjë të mirë.

Depozitat Paypal

Paypal është një nga mënyrat më të njohura të pagesave që mund të përdorni si për depozita ashtu edhe për tërheqje. Paypal është i besuar si nga kazinotë ashtu edhe nga klientët dhe lajmi i mirë është se ai është i disponueshëm në Betsson. Depozita minimale që mund të bëni duke përdorur këtë metodë është 15 dollarë dhe nuk ju lejohet të bëni një depozitë më të madhe se 8,000 dollarë.

Ndeshja e depozitave

Herën e parë që krijoni një llogari në Betsson dhe depozitoni fonde në llogarinë tuaj të re, ju keni të drejtë për një bonus depozite ndeshjeje. Kjo është një ofertë shumë bujare e mirëseardhjes për t'ju ndihmuar të filloni gjërat. Ju do të merrni një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 200 dollarë.

Kufiri i depozitave

Depozita maksimale që mund të bëni në varësi të mënyrës së pagesës që përdorni është diku midis $1000 dhe $2000.

Monedha

Kur regjistroheni në kazino, duhet të zgjidhni një monedhë për llogarinë tuaj në varësi të vendit nga i cili luani. Këto janë monedhat e disponueshme në Betsson Casino EUR, SEK, NOK, DKK, USD, GBP, CSK dhe PLN. Nëse monedha juaj vendase nuk është e disponueshme, atëherë mund të zgjidhni atë që ju përshtatet më shumë.

Total score7.9
Përfitimet
Disavantazhet
- Numri i kufizuar i metodave të tërheqjes

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste onlineBaste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëseBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)