Betsson - Bonuses

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Bonuses

Bonusi në Betsson është shumë i thjeshtë, por ka disa hapa që duhet të kaloni përpara se ta merrni atë. Ju duhet të depozitoni $10 dhe $75 dhe kazino do të përputhet me atë shumë 100%.

Pasi të merrni bonusin e mirëseardhjes, keni 30 ditë për ta pastruar atë. Megjithatë, ka disa gjëra që duhet të mbani në mend kur bëhet fjalë për këtë bonus. Ju duhet të vendosni baste me koeficient minimal prej 1.5. Kur të përfundoni bonusin, do të merrni një email nga kazino që ju ofron një bonus të dytë. Përsëri, ju duhet të depozitoni $10 dhe $50 këtë herë, dhe kazino do të përputhet me atë shumë. Ky bonus gjithashtu duhet të vihet 10 herë me koeficientin minimal 1.5.

Bonusi i besnikërisë

Në Betsson Casino, ekziston një program besnikërie në Poker për të gjithë ata që e shijojnë këtë lojë. Ju mund të luani lojëra me para ose turne dhe do të grumbulloni pikë besnikërie dhe pasi t'i grumbulloni ato pikë do të merrni shpërblime. Pra, në përgjithësi, sa më shumë të luani, aq më shumë pikë do të merrni/ pikët e besnikërisë do të vendosin nivelin tuaj të besnikërisë dhe do t'ju ndihmojnë të hyni në turne dhe të merrni më shumë bonuse dhe promovime. Për të mbajtur nivelin tuaj, duhet të arrini sasinë e kërkuar të pikëve të besnikërisë çdo muaj. Nëse nuk arrini ta bëni këtë, atëherë do të hiqni dorë nga një nivel. Ka 4 nivele në kazino Betsson dhe ato janë si më poshtë:

 • Niveli i bronzit - Do t'ju duhet të arrini midis 1 dhe 499 pikë për këtë nivel. Ndërsa jeni në nivelin e Bronzit do të merrni 10% kthim parash.
 • Niveli i argjendtë - Ju do të duhet të arrini midis 500 dhe 999 pikë për këtë nivel. Ndërsa jeni në nivelin Silver do të merrni 15% kthim parash.
 • Niveli i artë - Ju do të duhet të arrini midis 1000 dhe 2999 pikë për këtë nivel. Ndërsa jeni në nivelin Gold do të merrni 20% kthim parash.
 • Niveli i Yjeve - Ju do të duhet të arrini më shumë se 3000 pikë për këtë nivel. Ndërsa jeni në nivelin Star, do të merrni 30% kthim parash.

Kur grumbulloni pikë të mjaftueshme dhe dëshironi t'i shkëmbeni ato me para, e vetmja gjë që duhet të bëni është të shkoni te skeda "Llogaria ime". Aty mund të gjeni një përmbledhje të plotë të pikave tuaja të arkëtueshme dhe të pikave jo të arkëtueshme. Për të shkëmbyer pikët tuaja klikoni në 'Shpengoni'. Vetëm mbani në mend se pikët që keni fituar do të skadojnë në 180 ditë pas datës së fituar. Ju mund të shkëmbeni çdo 30 pikë për 1 $ në para dhe mbi të, do të merrni 30% kthim parash.

Bonusi i ringarkimit

Herë pas here, Betsson Casino u paraqet lojtarëve oferta speciale bonus nga të cilat mund të përfitojnë. Këto oferta vijnë në formën e rrotullime falas ose një bonus ndeshjeje për një shumë që ata depozitojnë.

Çdo pagues i ri në kazino ka të drejtë për një bonus depozite prej 100% herën e parë që krijon një llogari të re dhe bën një depozitë. Ju mund të merrni deri në 100 dollarë në këtë mënyrë. Për më tepër, ka bonuse të veçanta ditore që do të përmirësojnë lojën tuaj çdo ditë të javës.

Ndeshja e bonusit të depozitës

Nëse dëshironi të përfitoni nga bonusi shumë bujar i mirëseardhjes në kazino Betsson, atëherë duhet të krijoni një llogari dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Është kaq e thjeshtë, dhe ju do të zgjasni lojën tuaj me këtë ofertë.

Bonus Highroller

Në këtë pikë, rrotulluesit e lartë do të duhet të kërkojnë gjithashtu bonusin standard. Nuk ka bonuse ose oferta speciale për rrotullat e larta, por në të ardhmen, kjo mund të ndryshojë dhe ju do të njoftoheni siç duhet.

Bonusi i regjistrimit

Në momentin që regjistroheni në kazino, do të filloni të fitoni pikë falas në kazino. Çdo lojtar i ri do të paraqitet menjëherë me një bonus mirëseardhjeje sapo të bëjë depozitën e parë. Kazinoja do të përputhet me çdo shumë që depozitoni deri në 100 dollarë. Ju mund të përdorni paratë e bonusit për të luajtur çdo lojë që dëshironi. Ekzistojnë kërkesa për bast që duhet të përmbushni kur kërkoni këtë bonus, dhe në këtë rast, ato janë 35 herë.

Bonusi i mirëseardhjes

Kur bashkoheni në Betsson Casino, ju presin jo vetëm një, por dy bonuse 100% të depozitave. Herën e parë që bëni një depozitë, kazinoja do të përputhet me atë shumë deri në 150 dollarë. Herën e dytë që kazinoja do të përputhet me depozitën tuaj deri në 50 dollarë, që është një marrëveshje e mirë që duhet ta pranojmë. Kërkimi i bonusit është shumë i lehtë. Duhet të klikoni në 'Merrni Bonus Tani' dhe të krijoni një llogari. Thjesht zgjidhni bonusin tuaj dhe bëni një depozitë dhe jeni gati të shkoni.

Mbani në mend se kjo ofertë është e disponueshme vetëm për lojtarët që kanë krijuar një llogari të re në Betsoft Casino. Ju keni 30 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit të këtij bonusi pasi ta merrni atë. Nëse nuk arrini të përmbushni kërkesat e bastit, shuma e mbetur do të konfiskohet.

Kjo ofertë nuk është e disponueshme për lojtarët nga vendet e mëposhtme:

Shqipëria, Australia, Austria, Azerbajxhani, Bjellorusia, Bosnja dhe Hercegovina, Brazili, Bullgaria, Kroacia, Republika Çeke, Finlanda, Gjermania, Greqia, Islanda, Izraeli, Japonia, Kazakistani, Maqedonia, Moldavia, Mali i Zi, Norvegjia, Peruja, Polonia, Rumania , Rusia, Serbia, Sllovakia, Sllovenia, Suedia, Zvicra, Turqia, Britania e Madhe dhe Ukraina.

Depozita minimale që duhet të bëni për të kërkuar ofertën e mirëseardhjes është 10 dollarë.

Bonusi maksimal për bonusin e mirëseardhjes sportive është 75 dollarë, dhe sapo të pastroni këtë bonus, do të merrni një email me pjesën e dytë të bonusit të mirëseardhjes.

Bastet që janë arkëtuar nuk do të llogariten në kërkesat e basteve.

Oferta e mirëseardhjes është e përjashtuar për lojtarët që përdorin Skrill ose Netteler për depozita.

Kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë për të verifikuar identitetin tuaj ose mënyrën tuaj të pagesës.

Bonus pa depozitë

Të luash një lojë të caktuar në një kazino pa pasur nevojë të bësh një depozitë është diçka që çdo lojtar do ta vlerësojë. Për këtë arsye, Betsson ofron rregullisht bonuse pa depozite. Thjesht hyni në llogarinë tuaj dhe drejtohuni në hollin promovues në mënyrë që të mos humbisni asgjë.

Kodi i bonusit

Në kohën kur kazinoja u lançua, ata përdornin një sistem kodi bonusi. Çdo anëtar i ri duhej të fuste kodin përkatës të bonusit përpara se të mund të kërkonte ndonjë bonus, dhe ky ishte rregull edhe për anëtarët ekzistues.

Sot gjërat kanë ndryshuar në mënyrë drastike dhe nuk ka më nevojë teknike për përdorimin e kodeve të bonusit. Duhet të pranojmë se kjo i ka bërë gjërat shumë më të lehta për klientët, veçanërisht të rinjtë që ende po përpiqen t'i kuptojnë gjërat.

Betsson gjithashtu ka ecur përpara, dhe ata kanë vendosur të shkëmbejnë sistemin me një sistem automatik bonusi dhe kjo do të thotë se ata nuk punojnë më me kodet e bonusit.

Le të marrim një bonus që ofron Betsson për një shembull. Ju duhet të vini bast 100 dollarë në automatet video dhe do të merrni automatikisht një bonus kazino pasi të keni arritur shumën prej 100 dollarësh.

Mënyra e vetme për të marrë këto bonuse bujare është nëse jeni anëtar i kazinosë. Pra, për këtë arsye, nëse ende nuk keni një llogari në Betsson, ju sugjerojmë të krijoni një të tillë. Dhe kur ta bëni këtë, mund të regjistroheni edhe në buletinin e tyre, në mënyrë që të merrni oferta të përshtatura që ju dërgohen.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Çdo bonus është i disponueshëm vetëm një herë për person, familje, familje, adresë, adresë e-mail, numrin e kartës së kreditit, llogarinë bankare, numrin e telefonit, kompjuterin/pajisjen dhe/ose adresën IP.

Bonuset e mirëseardhjes janë të disponueshme vetëm për klientët e rinj. Ata që krijojnë një llogari të re në kazino dhe që nuk kanë pasur një llogari në faqe më parë.

Në varësi të bonusit, por disa duhet të aktivizohen manualisht nga ju. Këtë mund ta bëni pasi të keni hyrë në llogarinë tuaj dhe të keni depozituar shumën e kërkuar për bonusin. Nëse vendosni bast fondet e parave të gatshme përpara se të kërkoni bonusin, nuk do të jeni në gjendje ta aktivizoni bonusin më vonë.

Fondet e bonusit që do të merrni do të vendosen në një bilanc bonus dhe ato do të jenë të ndara nga bilanci juaj i parave të gatshme. Pasi të merrni bonusin, të gjitha fondet dhe fitimet tuaja do të mbeten si para bonus. Në këtë pikë, nuk do të jeni në dispozicion për të tërhequr asnjë nga fondet tuaja. Pasi të plotësoni kërkesat e bastit, bilanci juaj do të jetë sërish i disponueshëm. Kjo është koha kur shuma e bilancit të bonusit do të transferohet në bilancin tuaj të parave të gatshme.

Ju keni një kornizë kohore për të përmbushur kërkesat e bastit. Dështimi për të përmbushur kërkesat e bastit në afatin e caktuar kohor mund të rezultojë në humbjen e të gjitha fitimeve.

Klientët nga Britania e Madhe dhe Irlanda e Veriut mund të tërhiqen nga bilanci i tyre i parave të gatshme kurdo që të duan. Ju lutemi mbani në mend se nëse bëni një tërheqje përpara se të plotësoni kërkesat e bastit, fondet e bonusit dhe fitimet nga bonusi mund të konfiskohen.

Nëse anuloni bonusin, do të humbni fondet e bonusit dhe të gjitha fitimet prej tij.

Kazinoja rezervon të drejtën t'i refuzojë ndonjë lojtari një bonus, ose ata mund të ndryshojnë bonusin nëse besojnë se bonusi po abuzohet ose ka pasur probleme teknike.

Kazino ofron promovime dhe bonuse rregullisht për qëllime argëtimi. Në rast se kazinoja zbulon se një klient po abuzon me ofertën, kazinoja mund të mbyllë llogarinë e tyre. Nëse kjo ndodh, kazinoja nuk do të jetë përgjegjëse për të rimbursuar humbjet e bëra nga lojtari.

Nëse kazinoja vëren se një bonus po abuzohet, ata mund të ndërmarrin veprimet e mëposhtme:

 • Anuloni çdo bonus dhe fitim bonus.
 • Lojtarët nuk mund të marrin bonuse të tjera.
 • Atyre mund t'u mbyllen llogaritë.

Këtu është një listë e gjërave që konsiderohen si abuzive, por nuk kufizohen vetëm në:

 • Të kesh më shumë se një llogari.
 • Vendosja e basteve me marzh të ulët.
 • Vendosja e basteve që tejkalojnë sasinë maksimale të lejuar.
 • Vendosja e basteve në lojëra që janë të përjashtuara nga oferta.
 • Ndryshimi i adresës tuaj IP ose përdorimi i një VPN.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga bonusi juaj i mirëseardhjes pasi të plotësoni kërkesat e bastit është 100 dollarë.

Të gjitha shpërblimet në Betsson Casino kanë një kufizim maksimal të basteve që është 5 dollarë për lojë ose 0,50 dollarë për linjë, ose ekuivalenti i monedhës. Nëse nuk ndiqni këtë rregull të thjeshtë, rrezikoni të mbyllni llogarinë tuaj. Këto janë normat e konvertimit për ekuivalentin e monedhës:

· SEK: 1 € = 10 kr

· NOK: 1 € = 10 kr

· GBP: 1 € = 1 £

· USD: 1 € = 1 dollarë

· CZK: 1 € = 25 Kč

· PLN: 1 € = 4 zł

Kazinoja mund të vendosë në çdo kohë të rishikojë të gjitha regjistrimet e lojës tuaj dhe transaksionet që keni bërë. Nëse ata gjejnë prova të lojës së parregullt, ju mund të skualifikoheni dhe llogaria juaj të mbyllet dhe të gjitha fitimet të konfiskohen.

Total score7.9
Përfitimet
Disavantazhet
- Numri i kufizuar i metodave të tërheqjes

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste onlineBaste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëseBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)