Betsson

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Betsson është një kazino që daton në vitin 1963 kur Bill Lindwall dhe Rolf Lundström themeluan AB Restaurang Rouletter që shpërndante automate në restorante në Suedi. Kompania më vonë u riemërua në Cherryföretagen AB. Kompania mori emrin Betsson në 2006.

Zbatohen Termat dhe Kushtet.
Betsson

/betsson/about/

Games

Në Betsson Casino, ju mund të gjeni lojëra të ndryshme për të luajtur pa marrë parasysh preferencën tuaj. Ata kanë diçka për të gjithë. Lajmi i mirë është se pasi të krijoni llogarinë tuaj, mund t'i provoni lojërat e tyre në modalitetin demo. Ju nuk keni nevojë të bëni një depozitë dhe mund të shihni se si funksionon një lojë dhe nëse është filxhani juaj i çajit apo jo.

Withdrawals

Tërheqja në Betsson Casino është bërë aq e thjeshtë sa nuk keni nevojë të kaloni asnjë sherr. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të verifikoni identitetin tuaj përpara se të jeni në gjendje të bëni një tërheqje.

 Nëse nuk arrini të dërgoni dokumentet e duhura, koha e tërheqjes do të zgjatet për ju.

Kohët mesatare të tërheqjes së Betsson:

  • Kuletat elektronike: 0-1 orë
  • Pagesat me karte: 2-5 ditë
  • Transfertat bankare: 2-5 ditë
  • Koha në pritje: 0-24 orë

Bonuses

Bonusi në Betsson është shumë i thjeshtë, por ka disa hapa që duhet të kaloni përpara se ta merrni atë. Ju duhet të depozitoni $10 dhe $75 dhe kazino do të përputhet me atë shumë 100%.

Payments

Betsson është një nga më të mirët kazino online platforma që ka një emocionues kazino live dhe lojëra elektronike. Lojtarët shijojnë lojërat e kazinosë nga mbi 100 ofrues softuerësh, të tillë si titujt IGT dhe Blueprint Gaming. Me të bërë depozitën e parë të kazinosë, lojtarët mund të shijojnë rrotullime falas dhe një bonus mirëseardhjeje.

Kumarxhinjtë marrin përvojën më të mirë të lojërave duke marrë pjesë në turne të rregullt. Gjuajtësit që përdorin këtë platformë gëzojnë gjithashtu tërheqje çmimesh, ulje parash dhe fitore më të mëdha! Kartat e kreditit, ePortofoli dhe kartat e debitit janë metoda të njohura pagese në Betsson. Prandaj, lojtarët mund të përdorin Mastercard për të financuar llogaritë e tyre të basteve. Punonjësit që nuk janë të sigurt për opsionet e tyre më të lehta të pagesës mund të kontaktojnë arkëtarët në Betsson.

Account

Nëse dëshironi të luani në Betsson Casino, fillimisht duhet të krijoni një llogari. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë ku duhet të ndani disa informacione personale me kazinonë përpara se të filloni të përdorni llogarinë tuaj.

Mobile

Bastet celulare ofrohen në Betsson Casino dhe ju mund të shkarkoni aplikacione për pajisjet iOS dhe Android. Lajmi i mirë është se faqja e internetit është plotësisht e përputhshme me celularin, kështu që nëse nuk dëshironi të shkarkoni një aplikacion, mund të vizitoni kazinonë duke përdorur shfletuesin tuaj.

Tips & Tricks

Për disa lojtarë, kumari është një formë arti. Ata kalojnë aq shumë kohë duke luajtur, saqë fitojnë njohuri që vetëm ata mund t'i ndajnë me botën. Pra, nëse jeni një fillestar, duhet të mbështeteni në një farë mënyre në informacionin që këta lojtarë duhet të ndajnë me ju.

Live Casino

Live Casino është eksperienca përfundimtare që duhet të ketë çdo lojtar. Çfarë mënyrë më e mirë për të kaluar pak kohë në komoditetin e shtëpisë tuaj duke luajtur lojëra në internet me një tregtar të drejtpërdrejtë dhe njerëz të vërtetë. Kazinoja e drejtpërdrejtë imiton përvojën që do të kishit në një kazino me bazë tokësore.

Lojërat më të njohura të kazinosë live në Betsson

  1. Blackjack live
  2. Ruletë e drejtpërdrejtë
  3. Baste sportive live

Promotions & Offers

Ka shumë kënaqësi që ju presin, në formën e bonuseve dhe promovimeve, pasi të regjistroheni në Betsson Casino. Dhe për më tepër, ka një numër të madh rrotullimesh falas të disponueshme për ju pasi të filloni të bëni depozita në llogarinë tuaj.

Responsible Gaming

Në momentin që krijoni llogarinë tuaj në kazino Betsson, ne ju këshillojmë të kufizoni llogarinë tuaj. Në këtë mënyrë ju jeni në kontroll të kohës dhe parave tuaja. Le të bëhemi të vërtetë, kumari mund të jetë kaq argëtues dhe mund të tërhiqesh lehtësisht. Por, nëse merrni një njoftim se keni kaluar një kohë të caktuar në faqe, ose keni humbur paratë që keni caktuar për një kohë të caktuar, mund të rishikoni lëvizjen tuaj të radhës. Pra, për këtë arsye, ju mund të zgjidhni të kufizoni depozitat tuaja maksimale. Nëse keni nevojë në çdo kohë për mbështetje, ju lutemi vizitoni BeGambleAware.org për mbështetje.

Në rast se ndryshoni mendje, mund të ndryshoni kufijtë që keni vendosur. Mbani në mend se rritja e një kufiri do të ketë efekt vetëm pas 24 orësh, ndërsa ulja e një kufiri do të ketë efekt menjëherë.

Lojtarët nga Suedia duhet të zgjedhin depozitat ditore, javore dhe mujore.

Software

Betsson Casino mundësohet nga shumë ofrues të ndryshëm softuerësh me reputacion. Kjo do të thotë që kjo kazino nuk sjell vetëm sasi, por edhe cilësi. Këtu është një listë e të gjithë ofruesve të softuerit:

Support

Përfaqësuesit e Betsson Casino janë profesionistë dhe të dobishëm dhe ju mund t'i kontaktoni sa herë që të keni nevojë. Ata do t'ju udhëheqin me problemin tuaj dhe do t'ju ndihmojnë ta zgjidhni atë. Ka mënyra të ndryshme për t'i kontaktuar ata dhe nuk do t'ju duhet të prisni gjatë.

Deposits

Së pari duhet të krijoni një llogari në Betsson Casino që të mund të bëni një depozitë. Klikoni në butonin 'Depozitë' në krye të faqes kryesore dhe zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës nga lista. Mbani në mend se disa mënyra pagese mund të mos jenë të disponueshme në vendin tuaj.

Security

Betsson Casino e vendos besimin e klientit të tyre shumë lart në listën e tyre prioritare. Ata ndjekin të gjitha protokollet kur bëhet fjalë për mbrojtjen e klientëve të tyre. Ata përdorin kriptimin SSL 128-bit për të mbrojtur detajet tuaja personale dhe financiare, dhe të gjitha lojërat e tyre përdorin RNG dhe auditohen rregullisht nga një kompani e tretë.

FAQ

Ne kemi mbledhur përgjigje për pyetjet më të shpeshta rreth Betsson në FAQ-të tona.

Affiliate Program

Nëse dëshironi të bëheni pjesë e programit Betsson Group Affiliates, duhet të regjistroheni për një llogari filialesh. Procedura është mjaft e thjeshtë ku duhet të plotësoni disa të dhëna personale dhe ta dërgoni aplikacionin për shqyrtim.

Total score7.9
Përfitimet
Disavantazhet
- Numri i kufizuar i metodave të tërheqjes

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste onlineBaste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëseBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)