Bets.io

Age Limit
Bets.io
Bets.io is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Bets.io

Bets.io është një kazino bitcoin i lançuar në vitin 2021 nga Bet Entertainment NV Platforma ka regjistruar shumë lojtarë në Kanada, Gjermani, Zelandën e Re, Afrikën e Jugut dhe vende të tjera. Bets.io Casino është bërë me shpejtësi popullore në mesin e lojtarëve për anonimitetin e plotë dhe privatësinë e identitetit të lojtarëve dhe fondeve të sigurisë.

Faqja e internetit e kazinosë është moderne dhe e thjeshtë. Kategoritë kryesore janë në të majtë, me bibliotekën e lojërave në të djathtë. Mund të gjeni informacione të tjera përkatëse në lidhje me licencat e lojërave, mënyrat e pagesës, ofruesit e programeve kompjuterike, politikat dhe termat dhe kushtet në seksionin e fundit. Ky udhëzues do të nxjerrë në pah të gjitha tiparet kryesore të disponueshme në Bets.io Casino.

Pse të luani në Bets.io Kazino

Struktura tërheqëse e kazinosë dhe promovimet fitimprurëse janë ndër faktorët kryesorë që tërheqin lojtarët në Bets.io. Paketa mbresëlënëse e bonusit përfshin një bonus depozite të parë, një bonus mirëseardhjeje, një bonus kthimi parash dhe rrotullime falas. Bonusi i disponueshëm ka një kërkesë të ulët bastesh prej 35x.

Bets.io Casino ofron një ndërfaqe gjithëpërfshirëse, miqësore për përdoruesit dhe mjete që e bëjnë lojën të paharrueshme. Zhvilluesit më të mirë të softuerëve kanë krijuar një koleksion të gjerë lojërash kazino të dëshmueshme të ndershme, të tilla si lojëra video poker, lojëra jackpot, lojëra tavoline dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Lojtarët mund të kontaktojnë ekipin e mbështetjes së klientit përmes kanaleve të shumta. Së fundi, programi i bashkëpunëtorëve Bets.io i lejon lojtarët të fitojnë komisione të mëdha në aksionet e të ardhurave.

Total score8.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (3)
Bonus cashbackBonusi i rimbushjesBonusi javor
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Japoneze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (26)
Live Bet on Poker
Auto Live Roulette
BaccaratBingoBlackjackCaribbean Stud
Classic Roulette Live
Crazy Time
European Roulette
Jackpot Roulette
Kazino HoldemKeno
Lightning Roulette
Live Lightning Baccarat
MahjongMini Baccarat
No Commission Baccarat
Pai GowPokerPoker me tre letraRuletëRummySic BoSlotatTexas HoldemVideo Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Apple Pay
Bitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
Ethereum
Google Pay
Litecoin
MasterCard
Ripple
Tether
Visa
MonedhatMonedhat (85)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Maqedonas
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari Namibian
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Estonian Kroon
Euro
Forintë Hungarisht
Franga AQF të Afrikës Perëndimore
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Latvian lati
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Lithuanian litai
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Ringgiti Malajzian
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rupia Indoneziane
Rupia Mauritiane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shilinga Ugandeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Australia
Franca
Gjermania
Japonia
Zvicra
SoftwareSoftware (19)