Betsafe

Age Limit
Betsafe
Betsafe is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

About

Betsafe Online Casino u krijua në 2006 dhe u licencua nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Është një degë në pronësi të plotë të BML Group, një operator me bazë kanadeze i kazinove online të klasit të parë. Mbi një dekadë përkushtimi ka krijuar një parajsë kumari me veçori të ndryshme të lojërave që një lojtar do të kërkonte në një kazino.

Faqja e internetit e Betsafe Casino është e mirë-emëruar, e pastër dhe miqësore për përdoruesit, e përshtatur për të ofruar mjedisin përfundimtar të lojërave. Lundrimi nëpër meny dhe filtrimi nëpër lojëra janë të aksesueshme në të gjitha pajisjet. Me kalimin e viteve, Betsafe Kazino ka praninë e saj në shumë vende, prandaj është popullariteti i saj. Faqja ofron lojëra të sigurta dhe të drejta që konkurrojnë me përmbajtjen më të mirë të kazinosë në botë.

Pse të luani në Betsafe Online Casino?

Betsafe Online Casino ofron bonuse të mira për të tërhequr lojtarë të rinj duke ruajtur ata ekzistues. Lojtarët e rinj kanë të drejtë për bonuse pa depozita dhe 100% për shpërblimet e përputhjes së depozitave. Lojtarët ekzistues kanë akses në bonuse të tjera dhe programe VIP. Betsafe ka një koleksion masiv të lojërave të kazinosë duke filluar nga lojëra elektronike me video, lojëra jackpot, lojëra tavoline, poker, etj. Faqja e internetit e kazinosë në internet të Betsafe mbështet gjuhë të shumta që fliten gjerësisht midis lojtarëve të saj. 

Reputacioni i kazinosë Betsafe është rritur nga ekipi miqësor i individëve pas tryezës së mbështetjes së klientit. Faqja e internetit është gjithashtu në përputhje me pajisje të shumta. Platforma është e siguruar me teknologjinë e kriptimit SSL dhe pajtueshmërinë me PCI.

Games

Kazino online Betsafe ofron një përzgjedhje të veçantë të lojërave të kazinosë. Lojtarët mund të eksplorojnë tituj të ndryshëm të lojërave elektronike të videove, lojërave tavoline, jackpot-eve dhe kazinove live. Ka kufij fleksibël të basteve për çdo lloj loje. Lojtarët mund të lundrojnë lehtësisht në hollin e lojës duke përdorur lidhjet e etiketuara mirë. Të gjitha lojërat mundësohen nga ofrues softuerësh të njohur dhe të rinj.

Video Slots

Videoslot janë zgjedhje të zakonshme midis lojtarëve të kazinosë në internet. Popullariteti mund të lidhet me lojën e thjeshtë, përvojën emocionuese të lojërave dhe pagesat masive të bonusit. Titujt e disponueshëm janë zgjedhur me dorë nga ofruesit unikë të softuerit për të transformuar përvojën tuaj të lojërave. Ato përfshijnë:

 • Gun N Roses
 • 7s për të djegur
 • Spinata Grande
 • Neoni i egër
 • Romancë sekrete

Video Poker

Luajtja e video pokerit në internet po bëhet gjithnjë e më popullore në kazinotë online. Në Betsafe, ne kemi renditur një listë të vendeve më të mira absolute ku mund të luani. Luajtja e video-pokerit për para të vërteta ofron një variant të shpejtë dhe emocionues pokeri. Faqet e përzgjedhura këtu ofrojnë të gjitha programet më të fundit. Disa nga titujt e njohur përfshijnë:

 • Jacks ose më mirë
 • Deuces Wild
 • Aces & Fytyrat
 • Dhjetra ose më mirë
 • Joker Wild

Blackjack

Në Betsafe, blackjack vjen me lojë interaktive pasi mund të luani kundër një tregtari ose lojtarësh të tjerë. Ju duhet një dorë e fortë mbi tregtarin ose lojtarët e tjerë për të marrë disa pagesa masive. Ju mund të eksploroni variacione të ndryshme të blackjack, të cilat përfshijnë:

 • Perfect Pairs Blackjack
 • Evropian Blackjack Gold
 • Blackjack me ekspozim të dyfishtë
 • Blackjack Premium
 • 21 plus 3 Blackjack

Lojëra të tjera

Lista e lojërave të kazinosë nën markën e kazinosë në internet Betsafe është e gjerë. Përveç video pokerit, blackjack-ut dhe lojërave elektronike të videove, lojtarët mund të përdorin gjithashtu ruletë, baccarat, lojëra kazino live dhe tituj të tjerë të njohur. Ato përfshijnë:

 • Ruletë Space Invaders
 • Bakarat e Wall Street
 • ScratchyE madhe
 • Ëndrra tërheqëse
 • Marrëveshje ose pa marrëveshje

Bonuses

Ashtu si kazinotë e tjera në internet, Betsafe Casino ofron bonuse dhe promovime të ndryshme. Të gjitha bonuset e disponueshme në kazino Betsafe janë të listuara në faqen "Promovimet". Lojtarët mund të kenë akses në shumicën e bonuseve 30 ditë pas regjistrimit në kazinonë Betsafe. Lojtarët e rinj kanë të drejtë për një bonus emocionues të mirëseardhjes deri në 1000 dollarë plus 50 rrotullime falas. Depozita minimale është 25 €. Edhe më mirë, në rrotullimet pa bast, nuk ka kërkesa për bast të lidhura me to. Bonuset e tjera përfshijnë:

 • Megaways Free Spin Fiesta
 • Të gjithë në turne
 • Rënie dhe fitore ditore
 • JackpotMeter
 • Crack the Egg Prize Drop

Programi VIP ofron veçori dhe shpërblime të personalizuara.

Languages

Betsafe është një kazino ndërkombëtare në internet që ofron një platformë shumëgjuhëshe ku lojtarët mund të aksesojnë në rajone të ndryshme të botës. Lojtarët mund të kalojnë lehtësisht midis gjuhëve të disponueshme duke përdorur ikonën e globit në këndin e poshtëm të majtë. Disa nga gjuhët e disponueshme përfshijnë:

 • anglisht
 • portugeze
 • frëngjisht
 • italiane
 • ruse

Countries

Kazino Betsafe lejon lojtarët të bëjnë transaksione duke përdorur monedha të ndryshme për shkak të tërheqjes së saj ndërkombëtare. Opsioni i monedhës bazohet në vendndodhjen; prandaj kazino do të zgjedhë monedhën e rekomanduar për ju. Ju mund të shikoni të gjithë listën e monedhave të disponueshme në opsionin Currency nën Taksonomitë. Këto monedha përfshijnë:

 • EUR
 • SEK
 • NOK
 • USD
 • GBP

Software

Koleksioni i shkëlqyer i lojërave nuk do të ishte i disponueshëm pa mbështetjen e shumë zhvilluesve të softuerit me reputacion. Këto studio kanë për detyrë të krijojnë lojëra kazino që do ta bëjnë të paharrueshme përvojën e lojërave të secilit lojtar. Përveç kësaj, lojtarët mund të renditin shpejt hollin e lojës duke përdorur ofruesit e programeve kompjuterike në opsionin "Kërko". 

Shumica e ofruesve të softuerëve në kazinotë në internet Betsafe janë kazinotë online me vlerësimin më të lartë. Ata mbajnë rekorde të shkëlqyera për zhvillimin e lojërave të jashtëzakonshme të kazinosë. Mos harroni, të gjitha lojërat në internet në kazino Betsafe janë optimizuar për pajisje të shumta. Disa nga ofruesit më të mirë të softuerit përfshijnë:

 • Lojëra evolucionare
 • Yggdrasil
 • NetEnt
 • Lojë pragmatike
 • iSoftBet

Support

Operacionet e kazinosë në internet Betsafe mbështeten nga një ekip individësh të përkushtuar që punojnë 24/7 për të përmbushur të gjitha pyetjet e lojtarëve. Ekipi është lehtësisht i aksesueshëm përmes objektit Live Chat. Përndryshe, ju mund të kontaktoni ekipin mbështetës të Betsafe përmes emailit ne (support-en@betsafe.com ose me telefon. Seksioni FAQ ofron përgjigje për disa nga pyetjet e përgjithshme.

Deposits

Kazino online Betsafe mbështet opsione të shumta bankare. Lojtarët mund të përdorin metoda pagese lokale dhe globale të pranuara. Kufiri minimal i depozitave është 10 €. Depozitat janë të menjëhershme, ndërsa tërheqjet mund të kenë vonesa në varësi të mënyrës së preferuar të pagesës. Disa nga metodat e njohura në Betsafe përfshijnë:

 • PayPal
 • Skrill
 • Neteller
 • Transferte bankare
 • Viza
Total score8.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2006
BonusetBonuset (3)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Letonisht
Norvegjeze
Polake
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (38)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Jackpot Roulette
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Poker
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Valorant
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
AstroPay
Bank transfer
Citadel Direct
EcoPayz
EnterCash
Euteller
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPayPalPaysafe Card
SEB Bank
Skrill
Sofort
Swedbank
Swish
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Levi Bullgar
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Estonia
Kanadaja
Letonia
Lituania
Norvegjia
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
SoftwareSoftware (60)