Betmaster - Withdrawals

Age Limit
Betmaster
Betmaster is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Withdrawals

Duke bërë një tërheqje në Betmaster është një procedurë e thjeshtë dhe gjithçka që duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni seksionin e Tërheqjes. Një gjë shumë e rëndësishme për t'u mbajtur parasysh kur bëhet fjalë për tërheqjet është se duhet të përdorni të njëjtën metodë tërheqjeje si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë.

Ka shumë mënyra të ndryshme pagese të disponueshme në kazino që mund t'i përdorni për të bërë një tërheqje, duke përfshirë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Neteller
 • QIWI
 • Paratë Yandex
 • WebMoney
 • Pagesat në celular
 • Bitcoin
 • SticPay
 • Skrill
 • Skrill 1-Trokitni lehtë
 • Neosurf
 • Pika e Venusit
 • Interac
 • Transferta direkte bankare
 • Dash
 • Bitcoin Cash
 • Dogecoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • Monero
 • Ripple
 • Tether

Bonusi i tërheqjes

Së pari, duhet të regjistroheni për një llogari përpara se të kërkoni një bonus në kazino. Gjithçka që duhet të bëni është të klikoni në butonin Regjistrohu dhe të krijoni llogarinë tuaj. Bëni depozitën tuaj të parë dhe kërkoni bonusin e mirëseardhjes.

Fondet e bonusit do të shtohen në llogarinë tuaj pothuajse menjëherë në mënyrë që të mund të luani me të. Por, përpara se të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja, së pari duhet të plotësoni kërkesat e bastit.

Si të bëni një tërheqje?

Tërheqja e fitimeve tuaja është shumë e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni metodën e tërheqjes që dëshironi të përdorni. Futni shumën që dëshironi të tërhiqni dhe konfirmoni tërheqjen. Kazinoja do ta përpunojë kërkesën tuaj sa më shpejt që të jetë e mundur, sepse ata e dinë se jeni në ankth për të marrë fitimet tuaja.

Monedhat

Monedha të ndryshme janë në dispozicion në Betmaster duke përfshirë:

Euro, dollarë amerikanë, rubla ruse, reale braziliane, hryvnia ukrainase, tenges kazakistani, dollarë australianë, dollarë të Zelandës së Re dhe Lira Turke.

Mbani në mend se pasi të shtoni një monedhë në llogarinë tuaj, kjo është një marrëveshje një herë dhe nuk mund ta ndryshoni më vonë.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (26)
Baccarat
Basketboll
Bast në FutbollBaste online
Bejsbolli
Bileta gërvishtëseBlackjack
CS:GO
Dota 2
Futboll
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Poker
Rainbow Six Siege
RuletëSic BoSlotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Direct Bank Transfer
Ethereum
Interac
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Neteller
QIWI
Ripple
Skrill
Skrill 1-Tap
SticPay
Venus Point
Visa
Visa Debit
WebMoney
Yandex Money
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Hryvnia Ukrainase
Lira Turke
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (15)
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Finlanda
Gjermania
Holanda
Japonia
Kazakistani
Kina
Korea Jugore
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Spanja
SoftwareSoftware (57)