Rishikimi i kazinosë Betmaster - Responsible Gaming

BetmasterResponsible Gambling
CASINORANK
8.99/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
Betmaster is not available in your country. Please try:
Responsible Gaming

Responsible Gaming

Nëse besoni se po filloni të zhvilloni një varësi nga bixhozi, duhet të kontaktoni menjëherë një nga organizatat e shumta të disponueshme për konsultim, të tilla si Kumarxhinjtë Anonim ose Terapia e lojërave të fatit. Ata do të ofrojnë udhëzime dhe këshilla për këdo që ka nevojë.

Ka shumë veçori që mund t'i përdorni për t'ju ndihmuar të kontrolloni kumarin tuaj. Gjëja e parë që ne i këshillojmë lojtarët të bëjnë është të vendosin një kufi për shumën që depozitojnë. Në këtë mënyrë, pasi të keni arritur kufirin tuaj, nuk do të jeni në gjendje të bëni një depozitë të re.

Vetëpërjashtimi

Vetëpërjashtimi

Nëse besoni se kumari po del jashtë kontrollit, mund të kontaktoni Ekipin Mbështetës në përgjegjës@betmaster.com dhe informojini për shqetësimet tuaja në mënyrë që ata të sugjerojnë se çfarë duhet të bëni më pas. Kazinoja do të sigurohet që ju të mos merrni asnjë material promovues dhe ata do të bllokojnë hyrjen tuaj në llogarinë tuaj për një periudhë të caktuar. Vetë-përjashtimi është një tjetër mundësi nga e cila mund të përfitoni. Ju mund të mbyllni llogarinë tuaj për një periudhë prej 6 muajsh deri në 5 vjet.

Ju gjithashtu mund të bëni një pushim më të shkurtër nga kumari, dhe ky është një opsion i mirë për të provuar. Ju mund ta mbyllni llogarinë tuaj për një ditë, një javë ose një muaj. Gjatë kësaj kohe, ju mund të shihni nëse kumari po shkakton probleme serioze në jetën tuaj dhe nëse mund ta kontrolloni veten që të mos luani kumar për një periudhë të caktuar.

Varësia nga kumari është një problem serioz që mund të shkaktojë probleme në çdo aspekt të jetës suaj. Nëse besoni se keni të bëni me diçka kaq serioze, duhet të mendoni të flisni edhe me një profesionist. Nuk është kurrë vonë për të marrë gjërat në duart tuaja dhe për të gjetur një zgjidhje për çdo gjë që po ndodh në jetën tuaj.

Çfarë është Betmaster Casino? Një rishikim i shpejtë
2021-03-24

Çfarë është Betmaster Casino? Një rishikim i shpejtë

Kazino Betmaster u themelua në vitin 2014 përpara se të hapte dyert për publikun në vitin 2019. Kjo kazino online është në pronësi dhe operohet nga Reinvent Limited. Veçanërisht, Betmaster është i regjistruar në Curacao dhe punon me mbi 15 zhvillues të lojërave të kazinosë. Kazino Betmaster ofron opsione të ndryshme lojrash, duke përfshirë lojëra tavoline, video lojëra elektronike dhe lojëra live. Kjo e ka vënë atë në qendër të vëmendjes pavarësisht konkurrencës së lartë në tregun e lojrave.