Betmaster - Promotions & Offers

Age Limit
Betmaster
Betmaster is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Ka promovime dhe oferta të ndryshme për lojtarët e rinj dhe të vjetër në Betmaster. Për disa nga promovimet, do t'ju duhet një kodi i bonusit dhe për disa, ju nuk do. ne ju sugjerojmë të lexoni termat dhe kushtet për çdo ofertë që dëshironi të kërkoni.

Çdo lojtar i ri mund të kërkojë një bonus mirëseardhjeje për libër sportiv. Gjithçka që duhet të bëni për këtë është të krijoni një llogari të re dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Do të merrni një 100% deri në 150 dollarë, dhe kjo nuk është e gjitha, ka edhe disa shtesë. Nëse zgjidhni këtë bonus, do të merrni një bast prej $5 falas çdo javë për katër javët e ardhshme.

Ekzistojnë disa kërkesa specifike të bastit për këtë ofertë që duhet të plotësoni për të qenë në gjendje të kërkoni një tërheqje. Bonusi i librit sportiv duhet të vihet 10 herë me koeficient 1.50 ose më të lartë.

Ju duhet të përdorni bastet falas brenda 7 ditëve, përndryshe ato do të anulohen.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (26)
Baccarat
Basketboll
Bast në FutbollBaste online
Bejsbolli
Bileta gërvishtëseBlackjack
CS:GO
Dota 2
Futboll
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Poker
Rainbow Six Siege
RuletëSic BoSlotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (24)
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Direct Bank Transfer
Ethereum
Interac
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Neteller
QIWI
Ripple
Skrill
Skrill 1-Tap
SticPay
Venus Point
Visa
Visa Debit
WebMoney
Yandex Money
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Hryvnia Ukrainase
Lira Turke
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (15)
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Finlanda
Gjermania
Holanda
Japonia
Kazakistani
Kina
Korea Jugore
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Spanja
SoftwareSoftware (57)