Rishikimi i kazinosë Betmaster - Payments

BetmasterResponsible Gambling
CASINORANK
8.99/10
BonusDeri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
Betmaster
Deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNeteller
Merr bonusin
Payments

Payments

Betmaster ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese në portofolin e tyre nga të cilat mund të zgjidhni, duke përfshirë:

Neteller, MasterCard, Visa, QIWI, EcoPayz, WebMoney, Bitcoin, Yandex Money, Pagesë me celular, Transfertë direkte bankare, SticPay, Skrill, Skrill 1-Tap, Neosurf, Interac, Venus Point, Litecoin, Bitcoin Cash, Dash, Dogecoin, Ethereum, Monero, Ripple, dhe Tether.

Ekziston një kufi maksimal i tërheqjes për çdo mënyrë pagese. Kufijtë maksimal të shumës variojnë midis $2,000 dhe $4,000. Nëse doni të dini limitin e saktë, duhet të drejtoheni te arkëtari dhe pranë çdo mënyrë pagese mund të gjeni të gjithë informacionin e nevojshëm.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë
Çfarë është Betmaster Casino? Një rishikim i shpejtë
2021-03-24

Çfarë është Betmaster Casino? Një rishikim i shpejtë

Kazino Betmaster u themelua në vitin 2014 përpara se të hapte dyert për publikun në vitin 2019. Kjo kazino online është në pronësi dhe operohet nga Reinvent Limited. Veçanërisht, Betmaster është i regjistruar në Curacao dhe punon me mbi 15 zhvillues të lojërave të kazinosë. Kazino Betmaster ofron opsione të ndryshme lojrash, duke përfshirë lojëra tavoline, video lojëra elektronike dhe lojëra live. Kjo e ka vënë atë në qendër të vëmendjes pavarësisht konkurrencës së lartë në tregun e lojrave.