Rishikimi i kazinosë Betmaster - Games

BetmasterResponsible Gambling
CASINORANK
8.99/10
BonusDeri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
Betmaster
Deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNeteller
Merr bonusin
Games

Games

Ju mund të gjeni një bollëk lojërash të ndryshme në Betmaster. Për të luajtur në kazino për para të vërteta, së pari duhet të krijoni një llogari dhe të bëni një depozitë. Ju mund të zgjidhni nga lojërat e shumta që kazinoja ka për t'u ofruar klientëve të saj.

Gjëja e mirë këtu është se së pari mund t'i luani lojërat në modalitetin argëtues derisa të mësoni rregullat dhe të shihni se si funksionon loja. Kjo është një mundësi e shkëlqyeshme për të mësuar një lojë pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja, dhe pasi të ndiheni mjaftueshëm të sigurt, mund të depozitoni dhe të shihni se për çfarë është emocioni i vërtetë.

Bakarat

Bakarat

Bakarat është një lojë shumë e njohur me letra që mund ta gjeni në Betmaster. Ka shumë variacione të ndryshme të lojës dhe ju mund të gjeni sa vijon këtu:

 • Bakarat VIP
 • Baccarat Mini
 • Bakarat
 • Bakarat 4
 • Bakarat 777
 • Baccarat Nuk ka komision
 • Baccarat Pro
 • Baccarat Supreme
 • Baccarat Supreme No Komisioni

Komisioni Baccarat Zero

Kjo është një lojë që jep shanset më të mira për të fituar dhe mënyra më e mirë për t'i përmirësuar ato shanse është të mësosh rregullat bazë. Lajmi i mirë është se rregullat janë kaq të thjeshta, dhe edhe nëse është hera e parë që luani, nuk do të keni fare problem.

Ka vetëm dy duar në Baccarat, Bankeri dhe Lojtari. Tabela Baccarat mund të vendosë deri në 14 lojtarë, por ju do të luani vetëm kundër tregtarit dhe jo kundër lojtarëve të tjerë.

Ju duhet të luani kumar se kush do të marrë dy letra që do të jenë gjithsej 9.

Ka tre baste të mundshme këtu, basti i bankierit, basti i lojtarit dhe një bast në barazim. Statistikisht, basti i bankierit do të fitojë më shpesh se çdo bast tjetër. Basti i barazimit, nga ana tjetër, ofron pagesën më të lartë, por shanset për të fituar këtë bast janë shumë të vogla.

 • Nëse dy letrat që merrni kanë një vlerë totale prej 6 ose më shumë, do t'ju duhet të qëndroni.

 • Nëse dy kartat që merrni kanë një vlerë totale prej 5 ose më pak, ju do të merrni një kartë të tretë.

Kartat kanë vlera paksa të ndryshme në baccarat. Letrat nga 2 deri në 9 kanë vlerën e tyre, aset vlerësohen me një dhe 10 dhe letrat e fytyrës vlerësohen me zero. Nëse vlera totale e dy letrave tuaja kalon 9, atëherë shifra e dytë do të jetë vlera e dorës suaj. Për shembull, nëse merrni një 5 dhe një 6, që është gjithsej 11, vlera e dorës suaj do të jetë 1.

Nëse dy letrat që merrni, ose ato të tregtarit, kanë një vlerë totale prej 8 ose 9, kjo quhet dorë natyrale dhe është fituesi i raundit.

Si të fitoni në Baccarat

Baccarat është një lojë që luhet me shekuj dhe është ende e njohur edhe sot. Pra, kjo do të thotë se ka diçka në këtë lojë që tërheq lojtarët vazhdimisht. Dhe, gjëja më e rëndësishme kur provoni një lojë të re është të mësoni se si të fitoni.

Baccarat ofron disa strategji që do t'ju ndihmojnë të përmirësoni shanset tuaja për të fituar. Mbani në mend se nuk ka asnjë strategji të vetme që do të funksionojë çdo herë, prandaj mos i ngrini shpresat kaq të larta, në fund të fundit, lojërat e kazinosë janë lojëra fati.

 1. Ka tre rezultate të mundshme kur luani Baccarat:

 2. Lojtari fiton - Kjo do të thotë që ju do të merrni një rezultat më të lartë se bankieri.

 3. Bankieri fiton – Kjo do të thotë se bankieri ka rezultatin më të lartë.

 4. Raundi përfundon me barazim – që do të thotë se si bankieri ashtu edhe lojtari kanë letra me të njëjtën vlerë.

Loja luhet me 8 kuverta letrash me shakatë të hequra, dhe gjëja që mund të kontrolloni këtu është basti që vendosni. E shihni, ju nuk mund t'i kontrolloni kartat që do të merrni, ato do të trajtohen rreptësisht rastësisht. Ekzistojnë katër tendenca për bastet në baccarat dhe ato janë si më poshtë:

 • Zona zigzag – Kjo metodë përfshin zigzag midis bankierit dhe lojtarit.

 • Bankierë dhe lojtarë të paqartë – Kjo metodë përfshin vija fituese midis lojtarit dhe bankierit.

 • Trajtimi i ndryshimit të trendit – Ju do të duhet të ndryshoni bastet tuaja me shpresën për të qëndruar me një trend fitues.

 • Gjendja pezull – Kjo është një strategji mbrojtëse pa prirje të përcaktuar.

Slots në Betmaster

Slots në Betmaster

Slots janë lojëra që janë ndoshta më të njohurat në kazino. Arsyeja pas kësaj është shumë e thjeshtë në fakt, lojërat elektronike janë të lehta për t'u luajtur dhe ato ofrojnë një diversitet të tillë si asnjë lojë tjetër.

Betmaster ka bashkëpunuar me shumë ofrues të ndryshëm softuerësh për të sjellë lojërat më të mira në rrugën tuaj duke përfshirë:

 • Amatic Industries Slots
 • Makinat e lojërave elektronike Betsoft
 • Booongo Slots
 • Slots Endorphina
 • Evoplay Entertainment Slots
 • Makina lojërash lojë Art
 • Habanero Systems Slots
 • Makina slot Platipus
 • Slots Playson
 • Slots Quickspin
 • Makinat e fatit Red Rake Gaming
 • Makinat e fatit Thunderkick
 • Lojëra elektronike në lulëzim
 • ELK Studios Slots
 • Slots Kalamba
 • Slots Microgaming
 • Slot machines OneTouch
 • Slots ReelNRG
 • Wazdan Slots
 • Makinat e fatit Wazdan
 • Slots BGAMING
 • Lojëra në kohë të mëdha automate
 • ISoftBet Slots
 • Lojra Lightning Box Makina slot
 • Makinat e fatit LuckyStreak
 • Slots NoLimitCity
 • Luaj'n GO Slots
 • Slot machines Playtech
 • Makina lojëra elektronike Rabcat
 • Lojëra elektronike të lojërave të kuqe Tiger
 • Makina lojërash lojërash Revolver
 • Slots WM
 • Yggdrasil Slots
 • Slots eBET
 • SA lojëra elektronike të lojërave
 • Super Spade Games Makina slot
Video lojëra elektronike në Betmaster

Video lojëra elektronike në Betmaster

Mund të gjeni më shumë se 1000 lojëra video slot në Betmaster. Të gjitha lojërat janë të lehta për t'u luajtur falë ndërfaqes intuitive dhe ju mund të gjeni rregullat specifike të lojës për secilën lojë që ju pëlqen në këndin e sipërm djathtas të lojës që dëshironi të luani. Disa nga titujt që mund të gjeni në Betmaster përfshijnë ato të mëposhtme:

 • Bukuria aziatike
 • Koha e plaçkës
 • Bridezilla
 • Miliona të mëdha
 • Kërkimi i delfinëve
 • Zonja e shëndoshë këndon
 • Mbreti Kashalot
 • Shumë-a-Plaçkë
 • Playboy
 • Gara për Pinks
 • Thesari i Kapitenit
 • Mbretëresha e maceve
 • Lugina e Diamantit
 • Esmeralda
 • Blu e madhe
 • Pasuria e Halloween
 • Gurë Kristali të Nxehtë
 • Çmenduri Loto
 • Pantera rozë
 • Pasuritë e Rubikut
 • Surpriza e Santa
 • Një natë në Paris
 • Vajza e mirë Vajza e keqe
 • Më shumë Gold Digging
 • Zoti Vegas
 • Roza cigane
 • Pinokio
 • Manjatët
 • Peshkaqeni i egër
 • Panda e madhe
 • Libri i Aztec
 • Këmbanat në zjarr
 • Tortë me fruta
 • Z. Shumëzues
 • Mbretëresha e Pasurive
 • Reaktorët Rocky
 • Kërkimi i Tempullit
 • lepur i bardhe
 • Starquest
 • ditëlindjen
 • Epshet e gjakut
 • Kulla e Hong Kongut
 • Rruga 777
 • Sam në plazh
 • Taco Brothers Save Christmas
 • Valkyrie
 • Disko Funk
 • Dr Feelgood
 • Indian Cash Catcher
 • Zoti Bling
 • Kulla e picës
 • Zhytësi i thesarit
 • Zogjtë e lumtur
 • Rambo
 • Jackpot Rango
 • Robo Smash
 • Slammin 7
 • 90210
 • Toga e egër
 • Përrallat e reve
 • 3 Kliko Pay
 • Libri i Shebës
 • Greta Goes Wild
 • Rrotullimi ose rrotullimi
 • Astro Pug
 • Ylli Fu
 • Rockers butë
 • Pixi Gold
 • Macja super e lumtur e pasurisë
 • 7 Mëkatet
 • Vezë të Pashkëve
 • Gezuar Hallouinin
 • Ari irlandez
 • Gjaku i egër
 • Leprechaun shkon në ferr
 • Foshnjat skandinave
 • Biznes me vaj
 • Z. Toad
 • 100 Joker Staxx
 • Mbretëresha burleske
 • Mbretëresha e Çikagos
 • Kthetrat vs Putrat
 • Crystal Crush
 • Legjenda e Kleopatrës
 • Thesaret e varreve
 • Djegia e egër Fiton
 • Luftëtarët e egër
 • Artë
 • Artur i fuqishëm
 • Sakura Fortune
 • Banditë ngjitëse
 • Fitimet e fatit
 • Ndërtues i Kalasë
 • Klasik 243
 • Miti i Dragoit
 • Mbretëria e braktisur
 • Diamante të ngrira
 • Legjenda e Olimpit
 • Mobi Dik
 • Pinguin Splash
 • Lumi i Pasurive
 • Robin nga Sherwood
 • Shokët e frikshëm
 • 1429 Dete të paeksploruara
 • Arcader
 • Babushkas
 • Berberi i paprerë
 • Zogjtë në një tel
 • Bork Berzerker
 • Esqueleto Explosivo
 • Gjuetarja e Skifterit
 • Flaka Busters
 • Fluks
 • Bretkosa Grog
 • Dredhja e frutave
 • Romancë e Hënës së Plotë
 • Luchadora
 • Magjike
 • Jo mjaft kotele
 • Elefantët rozë
 • Çarje
 • Spektra
 • Kënaqësia e perëndimit të diellit
 • Thunder Kick
 • Kthyerja e Totemeve
 • Pusi i mrekullive
 • Grabitje e egër në Manorin e Peacock
 • Yeti -- Beteja e majës së Greenhatit
 • Zmadhoni
 • Mbreti i bananeve
 • Libri i Faraonit
 • Evolucioni i frutave
 • Shumë Toka e Trollëve
 • Ri-egër
 • Wily Fox
 • Grizzly i madh
 • Reagimi i dashurisë
 • Angeli e Demoni25
 • Cazino Zeppelin
 • Draglings
 • Incinerator
 • Legjenda e Zonjës së Gjarprit të Bardhë
 • Kërpudha magjike
 • Nirvana
 • Orient Express
 • Termocentrali
 • Ura e Trolls
 • 4 i një mbreti
 • Përrallë
 • Superyll i futbollit
 • Në Jazz
 • Jet Seter
 • Jeta luksoze
 • Më shumë fruta të freskëta
 • Tabu
 • Undine's Deep
 • Zarat me fat 1
 • Festa e nxehtë
 • Mania e Futbollit
 • Shpërthimi i Xhokerit
 • Mega Jack 81
 • plazhi i Miamit
 • Tetri Mania
 • Vajzat Wils
 • Kthehu në vitet '70
 • Djegia e rrotullave
 • Spitali i përhumbur
 • Peshkaqeni i uritur
 • Magic Target Deluxe
 • Valhalla
 • Kaligula
 • Kodiku DaVinci
 • Fermë qesharake
 • Binjakët Kitty
 • Foshnjat me fat
 • Njëbrirësh Magjik
 • Natën në KTV
 • Shpërblimi i Texas Ranger
 • Booming Seven Deluxe
 • Paratë e Ftohta
 • Fruta ekzotike
 • Monster Muchies
 • Puthja e Santa
 • Jester i egër
 • 7 majmunë
 • Catfather (pjesa 2)
 • Zonja Godiva
 • Tregime të reja të Egjiptit
 • Kërkimi për Minotaurin
 • Sugar Rush
 • Këmbanat e egra
 • Sulmi rus
 • Druri i vdekur
 • Fisi i Dragoit
 • Oktoberfest
 • Eva helmuese
 • Mania Sushi
 • Varri
 • E goditur me yje
 • Hirushja
 • Magjia Elven
 • Fruta misterioze
 • Legjenda e Ra
 • Tempulli i Arit
 • Gjoks i egër i egër
 • Bukuria e Krishtlindjeve
 • Tempulli i Zotit
 • Sekretet e Nefertitit
 • Magjistare e Halloween
 • Fruterra
 • Fruit Frost
 • Bubullima Zeusi
 • Misteri Kailash
 • Gurë Kristali të Çmendur
 • Kang Aliens
 • Festa e Gjuetisë
 • vendpushim bingo
 • Yjet e Hollivudit
 • Rrotullime në poker
 • Asp i Kleopatrës
 • Perëndesha lindore
 • Glamour Monte Carlo
 • Myrtle Magjistare
 • Luftëtar Mistik
 • Dragoi legjendar i Kuq
 • Viva Las Vegas
 • Magjia e alkimisë
 • Fu qi er
 • Minator i gurëve të çmuar
 • Leprechauns bobina
 • Lepurushë me mbështjellje
 • Gjuetarët e rrotullave
 • mbështjell Santa
 • Pasuritë e Moskës
 • Lojë hapësinore
 • Vikingët fitimtarë
 • Karaoke e egër
 • Big Deal
 • Papagajtë e Karaibeve
 • Mbretërimi i Gnomes
 • Robin Hood
 • Urimet
 • Hirushja
 • Pylli i zanave
 • Oqeani i Madh
 • Spin që jeton në xhungël
 • Richy Witchy
 • Përralla arabe
 • Pasqyra Magjike
 • Fuqia e Poseidonit
 • Aztec Magic Deluxe
 • Dyqan kafeje
 • Viking i guximshëm
 • Thesar i shkretëtirës
 • Rrufeja e zjarrit
 • Tërfili me fat të zonjës
 • Platinum Lightning Deluxe
 • Princesha Mbretërore
 • Sloto Mongo
 • Qyteti Perëndimor
 • Pershendetje Pashke
 • Goditni Rrugën
 • Princesha Mbretërore
 • Johnny Flirt
 • Fiesta e Qershisë
 • Ëndrrat e ëmbëlsirave
 • Mbretëresha simpatike
 • Gladiatorët Epik
 • Futbolli
 • Princesha Elven
 • Shpërthimi i frutave
 • Ushqimore të BRSS
 • Lumturia e dyfishtë
 • Fermë qesharake
 • Shokët e pafajshëm të klasës
 • Luanët e veriut të jugut
 • Bukuroshet e Volejit
 • Gjuetari i zombive
 • Gjuajtës bikini
 • Shfaq sumo
 • E lëngshme 7
 • Kasaforta me avull
 • Bubbles Bonanza
 • Net Bollywood
 • Dritat Diwali
 • Mbretëria e Fshehur
 • Saga e humbur
 • Studiues për flirtim
 • Ninja kundër Samurai
 • Medusa -- Mallkimi i Athinës
 • Kurthi i mjaltit i Diao Chan
 • Bizele zanash
 • Punk me avull
 • Fitim Fitim Fitor
Poker në Betmaster

Poker në Betmaster

Të luash poker në Betmaster është një përvojë krejtësisht e re. Ju mund të gjeni përzgjedhjen më të madhe të një loje të vetme tavoline këtu dhe ne kemi renditur disa nga variacionet që mund të luani pasi të bashkoheni në kazino:

 • Aces Deuces Bonus Poker
 • Aces dhe Fytyrat
 • All American Poker 1 Hand
 • Gjithë Dora e Pokerit Amerikan 10
 • All American Poker 100 Hand
 • All American Poker 5 Hand
 • Të gjitha Dora e Pokerit Amerikan 50
 • Gold Poker Amerikan
 • Poker Amerikan V
 • Bonus Poker Deuces dhe Jokers
 • Bonus Poker
 • Bonus Poker 1 Hand
 • Bonus Poker 10 Hand
 • Bonus Poker 100 Dora
 • Bonus Poker 5 Hand
 • Bonus Poker 50 Dora
 • Karaibe Beach Poker
 • Caribbean Holdem
 • Poker Karaibe
 • Pokeri i Karaibeve
 • Kazino Hold'Em
 • Poker me bonus të dyfishtë
 • Bonus i dyfishtë Poker 1 Hand
 • Bonus i dyfishtë Poker 10 Hand
 • Dora e Pokerit 100 Bonus Dyfishtë
 • Bonus i dyfishtë Poker 5 Hand
 • Dora Poker 50 me bonus të dyfishtë
 • Bonus i dyfishtë Poker HD
 • Dyfishtë Bonus Poker 1 Hand
 • Dora e Pokerit 10 Bonus Double Double
 • Dora e Pokerit 100 Bonus Double Double
 • Dora e Pokerit 5 me bonus të dyfishtë të dyfishtë
 • Dora e Pokerit 50 Bonus Double Double
 • Dyfishtë Joker Poker
 • Double Joker Poker HD
 • Poker me mbajtës të dorës së lartë
 • Në mes të pokerit
 • Joker Poker
 • Jacks ose më mirë
 • Joker Poker
 • Joker Poker 1 Hand
 • Joker Poker 10 Hand
 • Joker Poker 100 Hand
 • Joker Poker 5 Hand
 • Joker Poker 50 Hand
 • Joker Poker Aces HD
 • Joker Poker Kings
 • Joker Poker Kings HD
 • Poker Magjik
 • Oasis Poker Kings
 • Joker Poker Kings HD
 • Poker Magjik
 • Oasis Poker
 • Oasis Poker Classic
 • Poker Teen Patti
 • Dhoma e Pokerit
 • Pokeri rus
 • Poker Triple Bonus
 • Texas Hold'em
 • Texas Hold'em Poker
 • Poker me tre letra
 • Poker me tre letra luksoze
 • Trey Poker Turbo Poker
Si të luani Poker

Si të luani Poker

Për të luajtur dhe për të fituar në poker ju duhet të keni dorën më të mirë me 5 letra. Ka variacione të ndryshme të lojës, por Texas Hold'em është loja që luhet më shpesh dhe në turne, kështu që sapo të mësoni se si ta luani këtë lojë, nuk do të keni asnjë problem të luani asnjë lojë që është atje.

Gjëja e parë që duhet të dini është renditja e dorës, sepse në fund të fundit nuk dëshironi të hiqni dorë nga një kartë e mirë:

 • Royal Flush është dora më e mirë që nuk mund të mposhtet. Ju duhet të keni 10-JQKA të të njëjtit kostum për të fituar këtë dorë.

 • Straight Flush është një dorë prej pesë letrash të të njëjtit kostum në rend të njëpasnjëshëm.

 • Four of a Kind është një dorë me katër letra me të njëjtën vlerë dhe një kartë tjetër.

 • Full House është një dorë me një palë dhe tre të një lloji.

 • Flush është një dorë e pesë letrave jo të njëpasnjëshme të të njëjtit kostum.

 • Straight është një dorë e pesë letrave të njëpasnjëshme të kostumeve të ndryshme.

 • Dy palë është një dorë me dy palë të ndryshme.

 • Një palë është një dorë me një palë me të njëjtën vlerë plus tre letra të tjera.

 • Një kartë e lartë është një dorë prej pesë letrash të palidhura të kostumeve të ndryshme.

Dy lojtarët në të majtë të tregtarit duhet të fillojnë lojën duke vendosur një bast. Një lojtar vendos blindin e vogël dhe lojtari tjetër vendos blindin e madh. Këto baste zbatohen dhe duhet të vendosen për të filluar lojën.

Pasi të jenë vendosur bastet, çdo lojtar merr 2 letra dhe fillon një raund bastesh. Kjo quhet para-flop. Pas kësaj, tre letra të përbashkëta shpërndahen në tryezë dhe kjo quhet flop.

Këto letra janë për të gjithë lojtarët dhe pasi ato shpërndahen, pason një raund tjetër bastesh. Një tjetër kartë e katërt e përbashkët shtohet e ndjekur nga një raund tjetër bastesh, i quajtur radha. Karta e fundit e komunitetit shtohet në tabelë, e ndjekur nga një raund i fundit bastesh.

Bingo në Betmaster

Bingo në Betmaster

Bingo është një lojë tjetër që mund ta gjeni në Betmaster. Ka variacione të ndryshme të lojës, por më e popullarizuara rezulton të jetë bingo me top 75. Ju do të duhet të blini një biletë e cila ka 25 katrorë të përbërë nga 5 rreshta dhe 5 kolona. Në çdo biletë, do të shfaqet një numër nga 1 deri në 75.

Disa nga lojërat më të njohura që mund të gjeni në kazino përfshijnë sa vijon:

 • Bingo 2050
 • Bingo Aztec
 • Bingo me banane
 • Betina Bingo
 • Bingo
 • Bingo Bruxaria
 • Bingo Cientista Doidao
 • Bingo Fada da Fortuna
 • Bingo Genio
 • Bingo Hortinha
 • Bingo Iglu
 • Bingo Pirata
 • Bingo Saga Loca
 • Bingo Samba Rio
 • Bingo Señor Taco
 • Bingo Señorita Calavera
 • Bingo Tornado
 • Bingo Trevo da Sorte
 • Bingolaco
 • Bingolicia
 • Shef Bingo
 • Cirku Bingo
 • Crusoe Bingo
 • Cupid Bingo
 • Bingo shtesë
 • Bingo e modës
 • Mbreti Bingo
 • Oz Bingo
 • Bingo magjike e pyjeve të shiut
 • Shamrock Bingo
 • Bingo super e nxehtë
 • Sweet Alkimi Bingo
 • Viking Runecraft Bingo
Blackjack në Betmaster

Blackjack në Betmaster

Në Betmaster, mund të gjeni më shumë se 40 variacione të ndryshme të Blackjack. Kjo është një lojë interesante që duhet ta provoni. Loja është shumë e thjeshtë dhe do t'i mësoni rregullat në një kohë të shkurtër. Nuk mund të thuhet se ju duhet të mësoni rregullat bazë të lojës në mënyrë që të përmirësoni shanset tuaja për të fituar.

Rregullat mund të ndryshojnë nga kazino në kazino dhe nga një variant në tjetrin, por pasi të mësoni bazat, mund të luani çdo lojë që dëshironi. Ideja e lojës është të mposhtet tregtari duke i afruar dorën 21 ose 21. Duhet të kesh një vlerë dore që është më e lartë se ajo e tregtarit dhe të mos kalosh mbi 21 për të fituar raundin.

Loja luhet me një kuvertë standarde me 52 letra dhe disa nga letrat kanë vlera paksa të ndryshme këtu. Aset vlerësohen si 1 ose 11, dhe ju mund të përdorni vlerën që është më e mirë për dorën tuaj. Letrat nga 2 deri në 10 kanë vlerën e tyre nominale, dhe letrat me fytyrë vlerësohen me 10.

Loja luhet zakonisht me 6 ose 8 kuverta letrash, dhe për të filluar lojën duhet të vendosni një bast dhe do të merrni 2 letra nga tregtari dhe gjithashtu edhe tregtari.

Letrat tuaja do të jenë të drejtuara lart, ndërsa tregtari do të marrë një kartë me fytyrë lart dhe një kartë me fytyrë poshtë. Kur të shihni vlerën e dorës suaj dhe kartën e parë të tregtarit, do të duhet të vendosni se cila do të jetë lëvizja juaj e ardhshme. Nëse keni marrë një kartë me dhjetë vlera dhe një Ace, do të fitoni raundin dhe nëse jo do të vazhdoni të luani.

Ka disa lëvizje që mund të bëni, dhe dy më të zakonshmet janë të goditni ose të qëndroni në këmbë. Nëse goditni, kjo do të thotë se do të merrni një kartë tjetër dhe shpresojmë se ajo kartë do të përmirësojë vlerën e dorës. Mund të godisni sa herë të doni. Kur qëndroni në këmbë, kjo do të thotë se nuk do të keni nevojë për karta shtesë.

 1. Në rast se keni një dorë të mirë, por megjithatë, keni nevojë për një kartë tjetër, mund të dyfishoni. Kjo do të thotë që ju duhet të bëni një bast tjetër të barabartë me atë fillestar dhe për këtë do të merrni vetëm një kartë.

 2. Nëse dy letrat që merrni janë të së njëjtës vlerë, atëherë mund t'i ndani letrat dhe t'i luani ato si dy duar të ndara. Ju do të duhet të vendosni një bast tjetër të barabartë me atë fillestar.

 3. Kur merrni dy letrat tuaja dhe nuk mendoni se mund të bëni asgjë me to, atëherë ju lejohet të dorëzoheni. Ju do të merrni gjysmën e bastit tuaj origjinal nëse zgjidhni këtë opsion.

Sigurimi është një bast anësor që ofrojnë disa variante të Blackjack. Kjo është e disponueshme vetëm nëse karta lart e tregtarit është një Ace. Pra, në thelb, ju vini bast se tregtari do të ketë një blackjack, dhe nëse e bën, ju do të merrni një pagesë 2 me 1.

Kur të keni mbaruar së luajturi me dorën tuaj dhe nuk jeni rrëzuar apo dorëzuar, është radha e tregtarit të luajë dorën e tij. Dileri do të rrokulliset së pari kartën me fytyrë poshtë dhe ata do të luajnë dorën e tyre duke ndjekur rregulla strikte.

Nëse tregtari ka një dorë 17 ose më shumë, ata do të qëndrojnë, dhe nëse kanë një dorë 16 ose më pak, ata gjithmonë do të godasin. Këto janë opsionet e vetme të disponueshme për tregtarin, kështu që ata nuk mund të ndahen, dorëzohen ose dyfishohen.

Ruletë në Betmaster

Ruletë në Betmaster

Pa asnjë dyshim, ruletë është një nga lojërat më të njohura të kazinosë. Arsyet pas kësaj janë të shumta, por një nga më të rëndësishmet është fakti se loja është shumë e lehtë për t'u luajtur. Në pamje të parë, mund të duket konfuze me të gjithë ata numra, por është shumë e thjeshtë për t'u mësuar.

Meqenëse kjo është një lojë shumë e njohur, nuk është befasi që ka shumë variacione të ndryshme të së njëjtës. Në Betmaster mund të gjeni lojërat e mëposhtme:

 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë Amerikane 3D
 • Privee Roulette Amerikane
 • American Roulette 3D Classic
 • American Roulette Pro
 • American Roulette TM
 • Auto Ruletë 1
 • Rrota e Gjashtë
 • Ruletë e kazinosë
 • Ruletë e dyfishtë Jackpot
 • Ruletë dinamike e tabelave të pagesave
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë Evropiane TM
 • VIP i Ruletës Evropiane
 • Ruletë e ndershme
 • Fair Roulette Privee
 • Fair Roulette Pro
 • Rrota e fatit
 • Ruleta e Frankie Dettori
 • Klasik i ruletës franceze
 • Privee Roulette Franceze
 • Ruletë e artë
 • Rrota e nxitimit të arit
 • Ruletë me çip të artë
 • Mini Ruletë
 • Rrota e parave
 • Oracle 360
 • Ruleta e kazinosë Portomaso 2
 • Portomaso Oracle Roulette 1
 • Ruletë klasike
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë 1
 • Ruletë e avancuar
 • Roulette Nouveau
 • Ruletë VIP
 • Ruletë me Track
 • Ruletë me Track High
 • Ruletë me Track Low
 • Ruletë e trefishtë Jackpot
 • Ruletë VIP Amerikane
 • Ruletë evropiane VIP
Si të luani ruletë

Si të luani ruletë

Por, para se të filloni të luani për para të vërteta, le të kalojmë mbi rregullat bazë të lojës. Loja luhet në një tavolinë loje me një rrotë të numëruar dhe një tabelë bastesh. Rrota është e ndarë në xhepa dhe secili xhep është i numëruar.

Ka numra nga 1 deri në 36, dhe një zero e vetme në ruletën evropiane dhe ruletën franceze, dhe një zero të vetme dhe një zero të dyfishtë në ruletën amerikane.

Ju duhet ta vendosni bastin tuaj në tabelën e basteve dhe të shpresoni se e keni parashikuar saktë numrin. Ka shumë baste të ndryshme që mund të vendosni kur luani ruletë. Ato ndahen në dy kategori bastesh brenda dhe jashtë. Bastet e brendshme ofrojnë pagesa më të mira, por shanset për të fituar këto baste janë shumë më të vogla.

Bastet e jashtme, nga ana tjetër, mbulojnë më shumë numra dhe shanset për të fituar këto baste janë shumë më të mira. Por gjëja këtu është se këto baste ofrojnë pagesa më të ulëta. Nëse jeni fillestar, ju sugjerojmë të shkoni për baste të jashtme, sepse shanset për të fituar këto baste janë pothuajse 50-50, kështu që është më mirë të luani më shumë në anën e sigurt derisa të mësoni se si funksionon loja.

Këto janë bastet e brendshme që mund të vendosni:

 • Një bast i drejtpërdrejtë është një bast në një numër të vetëm që ofron pagesën më të lartë prej 35 me 1.

 • Një bast i ndarë është një bast në 2 numra që janë ngjitur në tabelën e basteve.

 • Një bast rruge është një bast në 3 numra që janë me radhë.

 • Një bast këndor është një bast që mbulon një grup prej katër numrash.

 • Basti A-Line është një bast që mbulon dy rreshta me tre numra.

Bastet e jashtme janë baste që vendosen në një grup numrash dhe janë këto:

 • Një bast kolone është një bast që mbulon 12 numra që ndahen në tre kolona.

 • Një duzinë bast është një bast në 12 numrat e parë, 12 numrat e dytë ose në 12 numrat e tretë.

 • Basti i ngjyrave është një bast që topi do të bjerë në një xhep të kuq ose të zi.

 • Basti tek/çift është një bast që topi do të bjerë në një numër tek ose çift.

 • Një bast i lartë/i ulët është një bast për të gjithë numrat e ulët, nga 1 deri në 18, ose në të gjithë numrat e lartë, nga 19 në 36.

Baste sportive

Baste sportive

Bet Master ofron gjithashtu një libër sportiv. Seksioni menaxhohet mirë dhe ofron veçori të shkëlqyera. Ju mund të zgjidhni të vini bast në një nga sportet e mëposhtme:

 • eSports
 • Basketboll
 • Futbolli
 • Hokej në akull
 • MMA
 • Tenis
 • Volejboll

Siç mund ta shihni nga lista e mësipërme, Betmaster mungon në disa sporte, por jemi të sigurt që do t'i shtojnë së shpejti. Lajmi i mirë është se kazino përfshin baste të drejtpërdrejta për gjithçka që mbulon.

Lojëra me para të vërteta në Betmaster

Lojëra me para të vërteta në Betmaster

Ju mund të gjeni një bollëk lojërash të ndryshme në Betmaster, dhe lajmi i mirë është se shumica e këtyre lojërave janë të disponueshme edhe në versionin celular. Disa nga lojërat më të njohura janë lojërat video slot. Mund të gjeni mbi 900 lojëra dhe mund t'i kërkoni sipas një ofruesi ose një teme.

Disa nga lojërat më të njohura përfshijnë Aztec Treasures Slot, 4 Seasons Slot, 5 Lucky Lions Slot dhe Burning Flame Slot.

Ju gjithashtu mund të gjeni të gjitha lojërat e tavolinës në dispozicion dhe shumicën e varianteve të tyre dhe për më tepër mund t'i luani ato lojëra drejtpërdrejt nëse kërkoni një përvojë më realiste.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë
Çfarë është Betmaster Casino? Një rishikim i shpejtë
2021-03-24

Çfarë është Betmaster Casino? Një rishikim i shpejtë

Kazino Betmaster u themelua në vitin 2014 përpara se të hapte dyert për publikun në vitin 2019. Kjo kazino online është në pronësi dhe operohet nga Reinvent Limited. Veçanërisht, Betmaster është i regjistruar në Curacao dhe punon me mbi 15 zhvillues të lojërave të kazinosë. Kazino Betmaster ofron opsione të ndryshme lojrash, duke përfshirë lojëra tavoline, video lojëra elektronike dhe lojëra live. Kjo e ka vënë atë në qendër të vëmendjes pavarësisht konkurrencës së lartë në tregun e lojrave.