Rishikimi i kazinosë Betmaster - FAQ

BetmasterResponsible Gambling
CASINORANK
8.99/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
Betmaster is not available in your country. Please try:
FAQ

FAQ

Këtu janë përgjigjet e pyetjeve që lojtarët mund të kenë ndërsa luajnë në Betmaster.

Si të luani në Betmaster?

Nëse dëshironi të luani në Betmaster për para të vërteta, fillimisht duhet të krijoni një llogari. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Pasi të keni llogarinë tuaj, hyni në të dhe bëni depozitën tuaj të parë dhe përfitoni nga bonusi i mirëseardhjes.

Cila është shuma maksimale që mund të tërheq?

Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga llogaria juaj është e kufizuar në 4000 dollarë në ditë. Por kjo mund të ndryshojë, në varësi të mënyrës së pagesës që përdorni. Nëse dëshironi informacion të saktë, mund të shkoni te arkëtari dhe të shihni të gjitha informacionet e nevojshme pranë mënyrës së pagesës që dëshironi të përdorni.

A duhet të plotësoj kërkesat e bastit për çdo depozitë?

Ju do të duhet të plotësoni kërkesat e bastit vetëm nëse merrni një bonus nga kazino. Përndryshe, kur bëni një depozitë dhe dëshironi të luani për paratë tuaja, atëherë duhet ta kaloni shumën vetëm një herë përpara se të bëni një tërheqje.

Sa kohë i duhet kazinosë për të përpunuar një tërheqje?

Të gjitha tërheqjet që bëni nga llogaria juaj janë pa pagesë dhe kazinoja përpiqet të përpunojë çdo tërheqje sa më shpejt të jetë e mundur. Zakonisht zgjat diku brenda 24 orëve.

A ka kazinoja në dispozicion aplikacione celulare?

Po, Betmaster ka një aplikacion celular që mund ta shkarkoni në pajisjen tuaj të dorës. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të luajtur në kazino kur jeni në lëvizje. Ju gjithashtu mund të hyni në kazino duke përdorur shfletuesin tuaj.

Cili është tërheqja minimale që mund të bëj?

Tërheqja minimale varet nga mënyra e pagesës që përdorni. Në shumicën e rasteve, tërheqja minimale është 10 dollarë dhe 50 dollarë për Bitcoin.

A ka kazino një bonus mirëseardhjeje?

Po, Betbetmaster ofron një bonus shumë bujar mirëseardhjeje për të gjithë ata që i bashkohen kazinosë. Për të kërkuar bonusin gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari në kazino dhe të bëni depozitën tuaj të parë.

A mund të përdor si kazinonë ashtu edhe librin sportiv?

Po, ju mund të përdorni si kazinonë ashtu edhe librin sportiv. Të gjitha produktet janë në të njëjtën platformë, kështu që do t'ju duhet vetëm një llogari për të hyrë në çdo lojë që dëshironi.

A është Betmaster i ligjshëm?

Betmaster ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar në shumë vende të ndryshme të botës. Fakti që kazinoja i ka ato licenca është dëshmi se është e sigurt.

Cilat monedha janë të disponueshme në Betmaster?

Ka vetëm tre monedha të disponueshme në Betmaster, dhe ato janë Euro, mBTC dhe dollari amerikan. Kur bëni depozitën tuaj të parë, mund të zgjidhni monedhën që dëshironi të përdorni, më vonë nuk mund ta ndryshoni atë dhe do t'ju duhet ta përdorni për çdo transaksion.

A mund të hyj në Betmaster nga telefoni im i mençur?

Po, mund të hyni në llogarinë tuaj nga pajisja juaj e dorës. Betmaster ka një aplikacion celular që mund ta shkarkoni, ose mund të hyni në llogarinë tuaj duke përdorur shfletuesin tuaj.

Si të lidheni me një agjent klienti?

Ka disa mënyra që mund të përdorni për të marrë kontakt me shërbimin ndaj klientit. Mënyra më e përshtatshme është të përdorni veçorinë e bisedës live dhe do të keni mundësi të bisedoni me një agjent klienti brenda disa minutash. Ju gjithashtu mund të telefononi kazinonë ose t'i dërgoni një email.

A është e sigurt të luash në Betmaster?

Bet Master ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar. Kjo do të thotë që kazino ofron një mjedis të sigurt dhe të sigurt për lojtarët e saj.

Si është përzgjedhja e lojës në Betmaster?

Kazino Bet Master ka më shumë se 3000 lojëra nga ofrues të ndryshëm softuerësh. Ju mund të gjeni pothuajse çdo lojë që është në dispozicion dhe ne jemi të sigurt se do të keni shumë argëtim duke luajtur.

Cili është kufiri minimal i depozitave dhe kufiri minimal i tërheqjes?

Shuma minimale e depozitës në kazino është zakonisht 10 dollarë për shumicën e metodave të pagesës, dhe kufiri minimal i tërheqjes është i njëjti 10 dollarë.

Cilat janë orët e punës së Mbështetjes së Klientit?

Mbështetja e klientit është gjithmonë e disponueshme përmes bisedës live. Pra, mund t'i kontaktoni sa herë që keni nevojë për ndihmë.

Cilat janë kohët e tërheqjes në Betmaster?

Koha e tërheqjes varet kryesisht nga mënyra e pagesës që përdorni. Kuletat elektronike ofrojnë tërheqjen më të shpejtë e cila në shumicën e rasteve është e menjëhershme, por tërheqjet e kartave të kreditit dhe debitit mund të zgjasin nga 3 deri në 5 ditë.

Cilat janë kufijtë e tërheqjes në Betmaster?

Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga kazino është 7000 dollarë në ditë, 30 000 dollarë në javë dhe 125 000 dollarë në muaj.

A mund të luaj në Betmaster pa një aplikacion?

Nëse dëshironi të përdorni celularin tuaj për të hyrë në llogarinë tuaj të kazinosë, mund ta bëni këtë lehtësisht duke përdorur shfletuesin tuaj. Ju nuk keni nevojë të shkarkoni një aplikacion nëse nuk e dëshironi këtë.

Si të verifikoj llogarinë time?

Ju do të duhet të verifikoni llogarinë tuaj nëse dëshironi të luani në kazino për para të vërteta. Për ta bërë këtë, do t'ju duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore për të vërtetuar identitetin, adresën dhe mënyrën tuaj të pagesës. Nëse keni ndonjë pyetje, mund të kontaktoni Mbështetjen e Klientit.

Si të arkëtoj fitimet e mia?

Ka shumë mënyra të disponueshme në kazino nga të cilat mund të zgjidhni për të tërhequr fitimet tuaja. Drejtohuni te arkëtari dhe zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni, shkruani shumën që dëshironi të tërhiqni dhe konfirmoni tërheqjen.

A mund të luaj në Betmaster nga Kenia?

Lojtarët nga Kenia janë të mirëpritur të krijojnë një llogari dhe të luajnë për para të vërteta në kazino.

A mund të luaj në kazino pa bërë një depozitë?

Po, ju mund të luani shumicën e lojërave në Betmaster pa pasur nevojë të bëni një depozitë. Kazinoja do t'ju shpërblejë me para virtuale që mund t'i përdorni për të luajtur çdo lojë që dëshironi. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të mësuar se si funksionon një lojë ose për të praktikuar rregullat. E vetmja pengesë këtu është se nuk mund të tërhiqni fondet tuaja në fund të seancës suaj.

3 Ofertat më të mira të paketave të mirëseardhjes në kazinotë online ecoPayz në tetor
2023-10-04

3 Ofertat më të mira të paketave të mirëseardhjes në kazinotë online ecoPayz në tetor

A po kërkoni për bonusin më të mirë të mirëseardhjes në tetor për depozitat në ecoPayz? Kur kërkoni për bonusin ideal të depozitës për të kërkuar, është jetike të merren parasysh metodat kualifikuese të pagesës sepse disa kazino mund të kufizojnë pagesat me portofolin elektronik, veçanërisht Skrill dhe Neteller. 

Çfarë është Betmaster Casino? Një rishikim i shpejtë
2021-03-24

Çfarë është Betmaster Casino? Një rishikim i shpejtë

Kazino Betmaster u themelua në vitin 2014 përpara se të hapte dyert për publikun në vitin 2019. Kjo kazino online është në pronësi dhe operohet nga Reinvent Limited. Veçanërisht, Betmaster është i regjistruar në Curacao dhe punon me mbi 15 zhvillues të lojërave të kazinosë. Kazino Betmaster ofron opsione të ndryshme lojrash, duke përfshirë lojëra tavoline, video lojëra elektronike dhe lojëra live. Kjo e ka vënë atë në qendër të vëmendjes pavarësisht konkurrencës së lartë në tregun e lojrave.