Betmaster - Deposits

Age Limit
Betmaster
Betmaster is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Deposits

Depozitimi për Betmaster është shumë e thjeshtë. Për të luajtur për para të vërteta në kazino, së pari duhet të keni një llogari. Pasi të krijoni një të tillë, hyni në llogarinë tuaj dhe shkoni te arkëtari dhe zgjidhni seksionin Depozita. Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe vendosni shumën që dëshironi të depozitoni.

Për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët, Betmaster ka shtuar mënyra të ndryshme pagese, kështu që ju ndoshta mund të gjeni atë që ju përshtatet më së miri.

Ju mund të zgjidhni nga ato të mëposhtmet:

 • Neteller
 • MasterCard
 • Viza
 • QIWI
 • EcoPayz
 • WebMoney
 • Bitcoin
 • Paratë Yandex
 • Pagesë me celular
 • Transferta direkte bankare
 • SticPay
 • Skrill
 • Skrill 1-Trokit
 • Neosurf
 • Interac
 • Pika e Venusit
 • Litecoin
 • Bitcoin Cash
 • Dash
 • Dogecoin
 • Ethereum
 • Monero
 • Ripple
 • Tether

Monedhat

Bet Master Casino është në dispozicion në shumë vende kështu që për këtë arsye ata kanë shtuar monedha të ndryshme në portofolin e tyre. Pra, ju mund të zgjidhni nga ato të mëposhtmet: euro, dollarë amerikanë, rubla ruse, reale braziliane, hryvnia ukrainase, tenges kazakistani, dollarë australianë , dollarë të Zelandës së Re, dhe Lira turke.

Ndeshja e depozitave

Bonusi i mirëseardhjes në Betmaster mund të ndryshojë, në varësi të faktit nëse doni të vini bast në sport ose të luani lojëra kazino. Në momentin që bashkoheni në kazino dhe bëni depozitën e parë, mund të merrni një bonus mirëseardhjeje deri në 200 dollarë dhe 40 rrotullime falas. Depozita minimale që duhet të bëni për të marrë rrotullimet falas është 10 dollarë dhe lajmi i mirë është se nuk ka kërkesa për baste për këtë bonus.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (26)
Baccarat
Basketboll
Bast në FutbollBaste online
Bejsbolli
Bileta gërvishtëseBlackjack
CS:GO
Dota 2
Futboll
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Poker
Rainbow Six Siege
RuletëSic BoSlotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (24)
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Direct Bank Transfer
Ethereum
Interac
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Neteller
QIWI
Ripple
Skrill
Skrill 1-Tap
SticPay
Venus Point
Visa
Visa Debit
WebMoney
Yandex Money
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Hryvnia Ukrainase
Lira Turke
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (15)
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Finlanda
Gjermania
Holanda
Japonia
Kazakistani
Kina
Korea Jugore
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Spanja
SoftwareSoftware (57)