Betmaster Rishikimi 2024 - Bonuses

BetmasterResponsible Gambling
CASINORANK
8.99/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
Betmaster is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyer për të rritur ekuilibrin tuaj dhe për të zgjatur lojën tuaj, dhe ka shumë bonuse që ju presin pasi të bashkoheni në Betmaster. Disa lojtarë refuzojnë bonuset sepse duan të luajnë me paratë e tyre në vend që të luajnë përmes fondeve të bonusit. Gjithçka varet nga ju, por ne ju sugjerojmë të pranoni bonuse sepse ato do t'ju lejojnë të eksploroni kazinonë dhe të luani më shumë lojëra se zakonisht.

Bonusi i mirëseardhjes në Betmaster është shumë bujar dhe do të dyfishojë depozitën tuaj fillestare. Ky është një bonus depozite 100% që do të rrisë bilancin tuaj deri në 200 dollarë. Nëse përfitoni plotësisht nga bonusi dhe bëni një depozitë prej 200 dollarësh, kazinoja do ta dyfishojë atë shumë dhe ju do të përfundoni me 400 dollarë në bilancin tuaj.

Bonusi i besnikërisë

Bonusi i besnikërisë

Betmaster ka shumë surpriza edhe për lojtarët e tyre besnikë. Ju mund të merrni 80 rrotullime falas çdo javë dhe gjithçka që duhet të bëni për t'u kualifikuar është të luani lojërat tuaja të preferuara. Ju duhet të luani lojëra 5 ditë nga e hëna në të diel dhe të hënën tjetër do të merrni rrotullime falas në lojën e javës. Kështu funksionon bonusi:

 • Nëse vendosni bast 10 dollarë në lojëra për 5 ditë, do të merrni 10 rrotullime falas.

 • Nëse vendosni bast 10 dollarë në lojëra për 6 ditë, do të merrni 20 rrotullime falas.

 • Nëse vendosni bast 10 dollarë në lojëra për 7 ditë, do të merrni 30 rrotullime falas.

 • Nëse vendosni bast 100 dollarë në lojëra për 5 ditë, do të merrni 40 rrotullime falas.

 • Nëse vendosni bast 100 dollarë në lojëra për 6 ditë, do të merrni 50 rrotullime falas.

 • Nëse vendosni bast 100 dollarë në lojëra për 7 ditë, do të merrni 80 rrotullime falas.

Termat dhe Kushtet

 • Për t'u kualifikuar për rrotullimet falas, duhet të vendosni bast 10 dollarë ose 100 dollarë në ditë të paktën për 5 ditë gjatë javës aktuale.

 • Promovimi është i disponueshëm nga e hëna deri të dielën, çdo javë.

 • Ju mund të kualifikoheni për vetëm një çmim çdo javë dhe do të merrni kombinimin më të lartë të mundshëm.

 • Ju do të merrni bonusin e rrotullimeve falas të hënën në vijim.

 • Ju do të keni 7 ditë për të përdorur rrotullimet falas dhe nëse nuk arrini ta bëni këtë, ato do të skadojnë.

 • Ju mund ta kërkoni këtë ofertë vetëm një herë në javë.

 • Kazinoja rezervon të drejtën të ndryshojë termat dhe kushtet në çdo kohë pa njoftim paraprak.

Bonusi i ringarkimit

Bonusi i ringarkimit

Ju mund të merrni një bonus ringarkimi në kazino, i cili është një bonus depozite prej 50% deri në 200 dollarë. Për të marrë pjesë në këtë promovim gjithçka që duhet të bëni është të bëni një depozitë kualifikuese. Ju duhet ta përdorni këtë bonus brenda 1 dite, dhe për të qenë në gjendje të kërkoni një tërheqje, duhet të plotësoni kërkesat e basteve që janë 30 herë.

 • Një bonus tjetër i rimbushjes është Rifreskimi i Sporteve dhe ky bonus do të rimbushë bilancin tuaj me një bonus depozite prej 50% deri në 200 dollarë.

 • Ky bonus vjen me kërkesa për baste prej 50 herë, dhe ju duhet t'i përmbushni ato brenda një dite.

 • Ju mund ta bastni këtë bonus vetëm për sportet me koeficient 1.8 ose më të lartë.

 • Basti maksimal nuk duhet të kalojë shumën totale të bonusit.

 • Ju mund të merrni vetëm një bonus.

Bonusi i ndeshjes

Bonusi i ndeshjes

Betmaster ofron një bonus ndeshjeje në depozitën e parë që mund ta përdorni për të bastuar në sport. Ju do të merrni deri në 150 dollarë dhe një bast falas prej 5 dollarësh çdo javë për katër javët në vijim.

Ju duhet të vini bast bonusin 10 herë përpara se të kërkoni një tërheqje. Keni 7 ditë për të shlyer të gjitha bastet, përndryshe, bonusi do të skadojë. Për të marrë bast falas prej 5 dollarësh, duhet të bëni të paktën një depozitë në javë, minimumi 20 dollarë.

Bonusi i regjistrimit

Bonusi i regjistrimit

Kur të bashkoheni me Betmaster, do të pranoheni në familje me një ofertë mirëseardhjeje shumë bujare. Ekzistojnë dy promovime të ndryshme nga të cilat mund të përfitoni, dhe kjo varet kryesisht nga fakti nëse jeni në sport apo lojëra kazino.

Sportdashësit do të marrin një bonus 100% deri në 150 dollarë. Për të kërkuar këtë ofertë ju duhet të depozitoni të paktën 10 dollarë. Lojtarët që bëjnë një depozitë duke përdorur Neteller ose Skrill nuk mund ta pretendojnë këtë ofertë.

Pra, për këtë arsye, ne ju sugjerojmë të përdorni një metodë tjetër për të depozituar. Ndërsa jeni duke luajtur me fonde bonus, nuk ju lejohet të vendosni baste më të larta se 10 dollarë. Përpara se të mund të kërkoni një tërheqje, duhet të plotësoni kërkesat e bastit 10 herë. Të gjitha bastet duhet të vendosen në sporte me koeficient 1.5 ose më të lartë.

Oferta tjetër është për lojërat e kazinosë dhe është një bonus depozite 100% që shkon deri në 200 dollarë. Për më tepër, do të merrni 40 rrotullime falas. Për të aktivizuar ofertën duhet të depozitoni të paktën 10 dollarë. Edhe një herë, nuk mund të përdorni Neteller, Skrill ose Qiwi si mënyra pagese kur dëshironi të kërkoni ofertën.

Rrotullimet falas do të shtohen në llogarinë tuaj në grupe, 10 rrotullime falas në javë. Nuk ju nevojitet një kod promocional për të aktivizuar ofertën. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të bëni depozitën e kërkuar.

Ky bonus vjen me kërkesat e basteve që duhet të përmbushni përpara se të kërkoni një tërheqje. Kërkesat e bastit për bonusin janë 50 herë. Ju mund të luani lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë dhe lojëra me slot video për të përmbushur kërkesat e basteve, ndërsa rrotullimet falas duhet të vihen në lojën slot video të Crazy Monkey.

Bonusi i mirëseardhjes / bashkimit

Bonusi i mirëseardhjes / bashkimit

Dy bonuse të ndryshme ju presin pasi të bashkoheni me familjen Betmaster. Ju do të duhet të zgjidhni një nga dy bonuset e mirëseardhjes, për fat të keq, nuk mund t'i keni të dyja. Njëra është për libra sportive dhe tjetra është për lojëra kazino. Gjithçka që duhet të bëni për të marrë një nga bonuset është të krijoni një llogari në kazino dhe të bëni një depozitë prej të paktën 10 $.

Pasi të pranoni bonusin e mirëseardhjes, nuk mund të tërhiqni fitimet tuaja nëse nuk i plotësoni kërkesat e bastit.

Bonus pa depozitë

Bonus pa depozitë

Në këtë pikë, Betmaster nuk ofron një bonus pa depozite. Pra, për të luajtur në kazino do t'ju duhet të bëni të paktën depozitën minimale të kërkuar. Nëse kjo është hera e parë që po depozitoni në kazino, atëherë duhet të përfitoni nga bonusi i mirëseardhjes.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Përpara se të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja, kur bëhet fjalë për fondet e bonusit, së pari duhet të plotësoni kërkesat e bastit.

Nëse kërkoni një tërheqje përpara se të plotësoni kërkesat e bastit, rrezikoni të anuloni fitimet tuaja.

3 Ofertat më të mira të paketave të mirëseardhjes në kazinotë online ecoPayz në tetor
2023-10-04

3 Ofertat më të mira të paketave të mirëseardhjes në kazinotë online ecoPayz në tetor

A po kërkoni për bonusin më të mirë të mirëseardhjes në tetor për depozitat në ecoPayz? Kur kërkoni për bonusin ideal të depozitës për të kërkuar, është jetike të merren parasysh metodat kualifikuese të pagesës sepse disa kazino mund të kufizojnë pagesat me portofolin elektronik, veçanërisht Skrill dhe Neteller. 

Çfarë është Betmaster Casino? Një rishikim i shpejtë
2021-03-24

Çfarë është Betmaster Casino? Një rishikim i shpejtë

Kazino Betmaster u themelua në vitin 2014 përpara se të hapte dyert për publikun në vitin 2019. Kjo kazino online është në pronësi dhe operohet nga Reinvent Limited. Veçanërisht, Betmaster është i regjistruar në Curacao dhe punon me mbi 15 zhvillues të lojërave të kazinosë. Kazino Betmaster ofron opsione të ndryshme lojrash, duke përfshirë lojëra tavoline, video lojëra elektronike dhe lojëra live. Kjo e ka vënë atë në qendër të vëmendjes pavarësisht konkurrencës së lartë në tregun e lojrave.