Rishikimi i kazinosë Betmaster - Affiliate Program

BetmasterResponsible Gambling
CASINORANK
8.99/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
Betmaster is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Kur dëshironi të bashkoheni me programin e filialeve, duhet të krijoni një llogari. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë ku duhet të futni të dhënat tuaja personale dhe të prisni miratimin. Lajmi i mirë është se Betmaster lejon të gjithë ata që duan të bashkëpunojnë me ta.

Ekzistojnë tre plane kryesore që Betmaster ofron për bashkëpunëtorët e tyre: Ndarja e të ardhurave, Kostoja për blerje (CPA) ose Hybrid. Ju madje mund të flisni me menaxherin tuaj të filialit për programe të përshtatura nëse jeni duke kërkuar për diçka ndryshe.

Cili është programi i bashkëpunëtorëve Betmaster?

Cili është programi i bashkëpunëtorëve Betmaster?

Programi i bashkëpunëtorëve të Bet Master quhet Betmaster Partner dhe ka markat e mëposhtme:

  • Betmaster – Ky është një kazino dhe libër sportiv që u lançua në vitin 2015 dhe ofron më shumë se 5500 lojëra për përdoruesit e tij.

  • Kazinonë – Kjo është një tjetër markë e suksesshme e lançuar në vitin 2019 me dizajn të mrekullueshëm, përzgjedhje të lojës dhe ndërfaqe të përdoruesit.

  • Kazino Bongo – Kjo është marka më e fundit që lojtarët pëlqejnë, kështu që nëse nuk e keni kontrolluar ende, ju këshillojmë ta bëni këtë.

3 Ofertat më të mira të paketave të mirëseardhjes në kazinotë online ecoPayz në tetor
2023-10-04

3 Ofertat më të mira të paketave të mirëseardhjes në kazinotë online ecoPayz në tetor

A po kërkoni për bonusin më të mirë të mirëseardhjes në tetor për depozitat në ecoPayz? Kur kërkoni për bonusin ideal të depozitës për të kërkuar, është jetike të merren parasysh metodat kualifikuese të pagesës sepse disa kazino mund të kufizojnë pagesat me portofolin elektronik, veçanërisht Skrill dhe Neteller. 

Çfarë është Betmaster Casino? Një rishikim i shpejtë
2021-03-24

Çfarë është Betmaster Casino? Një rishikim i shpejtë

Kazino Betmaster u themelua në vitin 2014 përpara se të hapte dyert për publikun në vitin 2019. Kjo kazino online është në pronësi dhe operohet nga Reinvent Limited. Veçanërisht, Betmaster është i regjistruar në Curacao dhe punon me mbi 15 zhvillues të lojërave të kazinosë. Kazino Betmaster ofron opsione të ndryshme lojrash, duke përfshirë lojëra tavoline, video lojëra elektronike dhe lojëra live. Kjo e ka vënë atë në qendër të vëmendjes pavarësisht konkurrencës së lartë në tregun e lojrave.