Betmaster - Affiliate Program

Age Limit
Betmaster
Betmaster is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Kur dëshironi të bashkoheni me programin e filialeve, duhet të krijoni një llogari. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë ku duhet të futni të dhënat tuaja personale dhe të prisni miratimin. Lajmi i mirë është se Betmaster lejon të gjithë ata që duan të bashkëpunojnë me ta.

Ekzistojnë tre plane kryesore që Betmaster ofron për bashkëpunëtorët e tyre: Ndarja e të ardhurave, Kostoja për blerje (CPA) ose Hybrid. Ju madje mund të flisni me menaxherin tuaj të filialit për programe të përshtatura nëse jeni duke kërkuar për diçka ndryshe.

Cili është programi i bashkëpunëtorëve Betmaster?

Programi i bashkëpunëtorëve të Bet Master quhet Betmaster Partner dhe ka markat e mëposhtme:

  • Betmaster – Ky është një kazino dhe libër sportiv që u lançua në vitin 2015 dhe ofron më shumë se 5500 lojëra për përdoruesit e tij.

  • Kazinonë – Kjo është një tjetër markë e suksesshme e lançuar në vitin 2019 me dizajn të mrekullueshëm, përzgjedhje të lojës dhe ndërfaqe të përdoruesit.

  • Kazino Bongo – Kjo është marka më e fundit që lojtarët pëlqejnë, kështu që nëse nuk e keni kontrolluar ende, ju këshillojmë ta bëni këtë.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (26)
Baccarat
Basketboll
Bast në FutbollBaste online
Bejsbolli
Bileta gërvishtëseBlackjack
CS:GO
Dota 2
Futboll
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Poker
Rainbow Six Siege
RuletëSic BoSlotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (24)
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Direct Bank Transfer
Ethereum
Interac
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Neteller
QIWI
Ripple
Skrill
Skrill 1-Tap
SticPay
Venus Point
Visa
Visa Debit
WebMoney
Yandex Money
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Hryvnia Ukrainase
Lira Turke
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (15)
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Finlanda
Gjermania
Holanda
Japonia
Kazakistani
Kina
Korea Jugore
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Spanja
SoftwareSoftware (57)