Betmaster - Account

Age Limit
Betmaster
Betmaster is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Account

Për të luajtur lojëra në Betmaster, fillimisht duhet të krijoni një llogari. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë dhe do të jeni gati dhe do të jeni gati në vetëm disa minuta. Ju do të duhet të vendosni disa nga të dhënat tuaja personale për të krijuar një llogari dhe pasi të keni mbaruar do të merrni një email nga kazino me një lidhje verifikimi.

Krijimi i një llogarie është një procedurë shumë e thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Gjithçka që duhet të bëni është të klikoni në butonin blu Sign Up në krye të ekranit.

Plotësoni formularin me të gjitha informacionet e nevojshme dhe sigurohuni që të vendosni të dhënat e sakta sepse më vonë do të duhet të konfirmoni të njëjtën gjë. Pasi llogaria juaj të jetë gati, mund të hyni në të dhe të bëni depozitën tuaj të parë dhe të kërkoni ofertën e mirëseardhjes.

Procesi i verifikimit

Procesi i verifikimit nuk është i detyrueshëm pas regjistrimit. Do të lejoheni të eksploroni kazinonë për një kohë dhe madje të bëni një depozitë dhe të luani. Ju do të duhet të kaloni procedurën e verifikimit përpara se të mund të kërkoni një tërheqje.

Kjo është e një rëndësie vendimtare dhe nuk është diçka që mund ta anashkaloni. Ju do të duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore për të verifikuar identitetin, adresën dhe mënyrën e pagesës.

Hyrja, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Kur krijoni llogarinë tuaj të re në kazino, do të duhet të plotësoni të dhënat tuaja si vendi i origjinës, emri i plotë, mbiemri dhe data e lindjes duhet të tregohen.

Ju gjithashtu do të duhet të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik, të cilin do t'ju duhet ta përdorni sa herë që përpiqeni të hyni në llogarinë tuaj. Kjo do të mbrojë llogarinë tuaj, prandaj sigurohuni që të mos e ndani këtë informacion me askënd.

Bonusi i llogarisë së re

Gjëja që shumica e lojtarëve kërkojnë në një kazino të re është një bonus bujar mirëseardhjeje. Si një anëtar i ri në Betmaster, ju mund të kërkoni një bonus mirëseardhjeje 100% deri në $200. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 10 dollarë. Pagesat e bëra me Skrill ose Neteller do të skualifikohen për këtë ofertë.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (26)
Baccarat
Basketboll
Bast në FutbollBaste online
Bejsbolli
Bileta gërvishtëseBlackjack
CS:GO
Dota 2
Futboll
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Poker
Rainbow Six Siege
RuletëSic BoSlotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (24)
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Direct Bank Transfer
Ethereum
Interac
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Neteller
QIWI
Ripple
Skrill
Skrill 1-Tap
SticPay
Venus Point
Visa
Visa Debit
WebMoney
Yandex Money
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Hryvnia Ukrainase
Lira Turke
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (15)
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Finlanda
Gjermania
Holanda
Japonia
Kazakistani
Kina
Korea Jugore
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Spanja
SoftwareSoftware (57)