Rishikimi i kazinosë Betmaster - About

BetmasterResponsible Gambling
CASINORANK
8.99/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
Betmaster is not available in your country. Please try:
About

About

Betmaster është një operator kazinoje dhe një libralidhës në internet i themeluar në Estonia. Kazinoja ka një licencë nga Curacao që garanton drejtësinë e lojërave. Për më tepër, kazino përdor kodimin më të fundit SSL që siguron mbrojtje dhe konfidencialitet për klientët e tyre.

Betmaster

Bet Master është një kazino mjaft e re e lançuar në vitin 2018 dhe tashmë ka arritur të krijojë praninë e saj. Kazinoja filloi me ofrimin e shërbimeve të tyre në Rusia fillimisht, por tani ata e kanë kthyer vëmendjen drejt tregut evropian, si dhe Kanadaja. Kazino ka gjithashtu një aplikacion celular për Android dhe iOS, gjë që i bën gjërat shumë më të lehta për disa lojtarë.

Pronari dhe CEO

Pronari dhe CEO

Pronari i Bet Master Casino është Reinvent NV

Numri i Licencës

Numri i Licencës

Kazinoja ka një licencë nga Curacao me numër licence 1668/JAZ.

Ku bazohet BetMaster?

Ku bazohet BetMaster?

Bet Master Casino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme: Larnakos, 22, FREGATA BUILDING, Kati 2, Zyra 102, Aglatzia, 2101, Nicosia, Qipro.

3 Ofertat më të mira të paketave të mirëseardhjes në kazinotë online ecoPayz në tetor
2023-10-04

3 Ofertat më të mira të paketave të mirëseardhjes në kazinotë online ecoPayz në tetor

A po kërkoni për bonusin më të mirë të mirëseardhjes në tetor për depozitat në ecoPayz? Kur kërkoni për bonusin ideal të depozitës për të kërkuar, është jetike të merren parasysh metodat kualifikuese të pagesës sepse disa kazino mund të kufizojnë pagesat me portofolin elektronik, veçanërisht Skrill dhe Neteller. 

Çfarë është Betmaster Casino? Një rishikim i shpejtë
2021-03-24

Çfarë është Betmaster Casino? Një rishikim i shpejtë

Kazino Betmaster u themelua në vitin 2014 përpara se të hapte dyert për publikun në vitin 2019. Kjo kazino online është në pronësi dhe operohet nga Reinvent Limited. Veçanërisht, Betmaster është i regjistruar në Curacao dhe punon me mbi 15 zhvillues të lojërave të kazinosë. Kazino Betmaster ofron opsione të ndryshme lojrash, duke përfshirë lojëra tavoline, video lojëra elektronike dhe lojëra live. Kjo e ka vënë atë në qendër të vëmendjes pavarësisht konkurrencës së lartë në tregun e lojrave.