Betmaster

Age Limit
Betmaster
Betmaster is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Betmaster është një operator kazinoje dhe një libralidhës në internet i themeluar në Estonia. Kazinoja ka një licencë nga Curacao që garanton drejtësinë e lojërave. Për më tepër, kazino përdor kodimin më të fundit SSL që siguron mbrojtje dhe konfidencialitet për klientët e tyre.

Betmaster

/betmaster/about/

Games

Ju mund të gjeni një bollëk lojërash të ndryshme në Betmaster. Për të luajtur në kazino për para të vërteta, së pari duhet të krijoni një llogari dhe të bëni një depozitë. Ju mund të zgjidhni nga lojërat e shumta që kazinoja ka për t'u ofruar klientëve të saj.

Gjëja e mirë këtu është se së pari mund t'i luani lojërat në modalitetin argëtues derisa të mësoni rregullat dhe të shihni se si funksionon loja. Kjo është një mundësi e shkëlqyeshme për të mësuar një lojë pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja, dhe pasi të ndiheni mjaftueshëm të sigurt, mund të depozitoni dhe të shihni se për çfarë është emocioni i vërtetë.

Withdrawals

Duke bërë një tërheqje në Betmaster është një procedurë e thjeshtë dhe gjithçka që duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni seksionin e Tërheqjes. Një gjë shumë e rëndësishme për t'u mbajtur parasysh kur bëhet fjalë për tërheqjet është se duhet të përdorni të njëjtën metodë tërheqjeje si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë.

Bonuses

Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyer për të rritur ekuilibrin tuaj dhe për të zgjatur lojën tuaj, dhe ka shumë bonuse që ju presin pasi të bashkoheni në Betmaster. Disa lojtarë refuzojnë bonuset sepse duan të luajnë me paratë e tyre në vend që të luajnë përmes fondeve të bonusit. Gjithçka varet nga ju, por ne ju sugjerojmë të pranoni bonuse sepse ato do t'ju lejojnë të eksploroni kazinonë dhe të luani më shumë lojëra se zakonisht.

Payments

Betmaster ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese në portofolin e tyre nga të cilat mund të zgjidhni, duke përfshirë:

Neteller, MasterCard, Visa, QIWI, EcoPayz, WebMoney, Bitcoin, Yandex Money, Pagesë me celular, Transfertë direkte bankare, SticPay, Skrill, Skrill 1-Tap, Neosurf, Interac, Venus Point, Litecoin, Bitcoin Cash, Dash, Dogecoin, Ethereum, Monero, Ripple, dhe Tether.

Account

Për të luajtur lojëra në Betmaster, fillimisht duhet të krijoni një llogari. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë dhe do të jeni gati dhe do të jeni gati në vetëm disa minuta. Ju do të duhet të vendosni disa nga të dhënat tuaja personale për të krijuar një llogari dhe pasi të keni mbaruar do të merrni një email nga kazino me një lidhje verifikimi.

Languages

Betmaster është në dispozicion në gjuhët e mëposhtme:

 • anglisht
 • bullgare
 • kineze
 • finlandez
 • gjermanisht
 • greke
 • hungareze
 • italisht
 • japoneze
 • koreane
 • norvegjeze
 • polonisht
 • portugeze
 • rumun
 • rusisht
 • Spanjisht
 • suedeze
 • turk
 • ukrainase

Countries

Fatkeqësisht, jo të gjithë mund të krijojnë një llogari në Betmaster. Ka vende të kufizuara ku kazinoja nuk ofron shërbimet e saj. Në disa vende, kazinoja nuk ka licencat e nevojshme për të operuar dhe në vende të tjera, kumari konsiderohet i paligjshëm.

Mobile

Bastet në celularin tuaj janë bërë kaq të lehta, falë platformës celulare që ka Betmaster. Mund ta shkarkoni ose aplikacionin ose të hyni në kazino duke përdorur shfletuesin tuaj. Lajmi i mirë është se faqja e internetit është e pajtueshme me shumë pajisje celulare dhe cilësia është e njëjtë si në PC.

Tips & Tricks

Nëse dëshironi ta çoni përvojën tuaj të lojërave të fatit në një nivel tjetër, atëherë është mirë të kaloni disa rregulla dhe të njihni lojën që dëshironi të luani. Betmaster do t'ju lejojë të luani shumicën e lojërave falas dhe kjo është një mundësi e shkëlqyer për të mësuar rregullat pa pasur nevojë të bëni një depozitë.

Live Casino

Në Betmaster, mund të gjeni më shumë se 250 lojëra për të luajtur, dhe loja më e njohur është Live Blackjack dhe disa nga variantet e saj si Blackjack A, Blackjack Platinum VIP, Blackjack Party dhe Blackjack Silver 1.

Pavarësisht se cilën lojë zgjidhni të luani, ne jemi të sigurt që do të keni një përvojë të mrekullueshme.

Promotions & Offers

Ka promovime dhe oferta të ndryshme për lojtarët e rinj dhe të vjetër në Betmaster. Për disa nga promovimet, do t'ju duhet një kodi i bonusit dhe për disa, ju nuk do. ne ju sugjerojmë të lexoni termat dhe kushtet për çdo ofertë që dëshironi të kërkoni.

Responsible Gaming

Nëse besoni se po filloni të zhvilloni një varësi nga bixhozi, duhet të kontaktoni menjëherë një nga organizatat e shumta të disponueshme për konsultim, të tilla si Kumarxhinjtë Anonim ose Terapia e lojërave të fatit. Ata do të ofrojnë udhëzime dhe këshilla për këdo që ka nevojë.

Software

Betmaster ka bashkëpunuar me shumë ofrues të ndryshëm softuerësh për të sjellë përvojën më të mirë të mundshme në rrugën tuaj:

 • Ainsworth
 • Amatike
 • Lojërat Apollo
 • Lojëra në Azi
 • Lojëra autentike
 • BetGames
 • Betsoft
 • BLOJARË
 • Lojëra në kohë të mëdha
 • Plani i lojërave
 • Lojëra në lulëzim
 • Booongo Gaming
 • Endorfina
 • Evolution Gaming
 • Fantazma
 • Forum
 • Igrosoft
 • Lojërat Kalamba
 • Microgaming
 • Zoti Slotty
 • NetEnt
 • Qyteti Nolimit
 • PariPlay
 • Patagonia Argëtim
 • Platipus
 • Luaj'n GO
 • Playtech
 • Lojë pragmatike
 • Push Gaming
 • Quickspin
 • Lojëra e kuqe Rake
 • Lojëra me Tigër të Kuq
 • Spinomenale
 • Thunderkick
 • Tom Horn
 • Lojëra VIVO
 • Wazdan
 • WeAreCasino
 • Ndeshja Botërore
 • XPro Gaming
 • Yggdrasil

Support

Betmaster është gjithmonë në dispozicion për lojtarët e tyre. Ju mund t'i kontaktoni ata në disa mënyra të ndryshme dhe mënyra më e përshtatshme është nëpërmjet funksionit të bisedës live. Ju gjithashtu mund t'i telefononi në +357-2200-9556, ose t'u dërgoni një email në support@betmaster.com. Lajmi i mirë është se Mbështetja e Klientit është në dispozicion në disa gjuhë të ndryshme duke përfshirë:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • Spanjisht
 • italiane
 • ruse
 • portugeze
 • japoneze

Nëse jeni të shqetësuar për sjelljet tuaja të lojërave të fatit ose të dikujt tjetër, gjithmonë mund të kontaktoni BeGambleAware per ndihme.

Deposits

Depozitimi për Betmaster është shumë e thjeshtë. Për të luajtur për para të vërteta në kazino, së pari duhet të keni një llogari. Pasi të krijoni një të tillë, hyni në llogarinë tuaj dhe shkoni te arkëtari dhe zgjidhni seksionin Depozita. Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe vendosni shumën që dëshironi të depozitoni.

Security

Siguria e lojtarit merret seriozisht në Betmaster dhe për këtë arsye, ata përdorin një nivel të lartë të kriptimit SSL për të ndihmuar në mbrojtjen e transaksioneve personale dhe financiare të lojtarit. Lojërat e tyre përdorin një gjenerues të numrave të rastësishëm, në mënyrë që të jeni të sigurt se lojërat e tyre janë të drejta.

FAQ

Këtu janë përgjigjet e pyetjeve që lojtarët mund të kenë ndërsa luajnë në Betmaster.

Affiliate Program

Kur dëshironi të bashkoheni me programin e filialeve, duhet të krijoni një llogari. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë ku duhet të futni të dhënat tuaja personale dhe të prisni miratimin. Lajmi i mirë është se Betmaster lejon të gjithë ata që duan të bashkëpunojnë me ta.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (26)
Baccarat
Basketboll
Bast në FutbollBaste online
Bejsbolli
Bileta gërvishtëseBlackjack
CS:GO
Dota 2
Futboll
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Poker
Rainbow Six Siege
RuletëSic BoSlotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (24)
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Direct Bank Transfer
Ethereum
Interac
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Neteller
QIWI
Ripple
Skrill
Skrill 1-Tap
SticPay
Venus Point
Visa
Visa Debit
WebMoney
Yandex Money
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Hryvnia Ukrainase
Lira Turke
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (15)
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Finlanda
Gjermania
Holanda
Japonia
Kazakistani
Kina
Korea Jugore
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Spanja
SoftwareSoftware (57)