Betinia

Age Limit
Betinia
Betinia is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Betinia u themelua në vitin 2020. Në një vit, ajo u bë një nga platformat më të mëdha të lojërave të fatit në internet. Platforma përfshin lojëra kazino dhe baste sportive.

Betinia ka një faqe interneti super interaktive, të mbushur me pamje vizuale të qarta dhe animacione të gjalla. Faqja e tyre e internetit funksionon mjaft shpejt dhe ka shumë gjuhë.

Games

Kazinoja ka bashkëpunuar me 20 ofrues të lojërave. Disa prej tyre janë kompani gjigante si NetEnt, Lojë pragmatike, PlayTech, dhe Microgaming.

Lista e lojërave është vërtet masive dhe e mbushur me disa lojëra të mahnitshme dhe argëtuese. Këtu janë disa nga lojërat e njohura në Betinia.com.

 • Ngritja e Merlinit
 • Kërkimi i Piratit
 • Rrotullat e peshkimit
 • Tempulli Bie
 • Xhoker i zjarrit
 • Ngritja e Olimpit
 • Mania e Futbollit
 • Ylli i futbollit
 • Pasuri të derrkucëve
 • Kërkimi i Gonzos
 • Blackjack në qendër të qytetit
 • Atlantic City Blackjack
 • Ruletë e artë
 • Ruletë franceze

Withdrawals

Lista e opsioneve të tërheqjes është pothuajse aq e gjatë sa lista e opsioneve të depozitave. Ai përfshin të gjitha opsionet nga lista e depozitave, përveç Siru Mobile.

Bonuses

Betinia ofron bonuse dhe promovime të ndryshme. Kur një përdorues i bashkohet platformës, gjithçka që duhet të bëjë është të bëjë depozitimin e tij të parë prej 20 € dhe të luajë me koeficientin 1.50 dhe ata do të marrin një bonus mirëseardhjeje prej 100 €.

Sigurisht, bonusi i mirëseardhjes nuk është i vetmi bonus i ofruar në Betinia. Përdoruesit marrin gjithashtu bonuse javore të rifreskimit, plus rritje dhe mundësi kthimi parash.

Languages

Betinia mbështet 6 gjuhë të ndryshme. Përdoruesit mund të luajnë lojëra, të ndërveprojnë me njëri-tjetrin, të lexojnë FAQ dhe të bisedojnë me një përfaqësues të klientit në këto gjuhë.

Këtu janë emrat:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • polonisht
 • rusisht
 • hungareze
 • Përfundo

Countries

Betinia Cassino pranon monedha të ndryshme. Kjo u lejon përdoruesve nga pjesë të ndryshme të botës të bastojnë duke përdorur monedhën që preferojnë. Nëse ata preferojnë të përdorin monedhën e vendit të tyre, ata mund ta bëjnë këtë, dhe nëse preferojnë të përdorin ndonjë monedhë tjetër, ata mund ta bëjnë gjithashtu.

Këtu janë të gjitha monedhat e mbështetura nga Betinia:

 • dollar amerikan
 • Dollar Kanadez
 • euro
 • Krona Norvegjeze
 • Zloty polake
 • Rubla ruse
 • forintë hungareze
 • Rupia indiane
 • Dollar i Zelandës së Re
 • Krona Norvegjeze
 • Zloty polake
 • Rubla ruse
 • dollar amerikan

Software

Betinia përdor shumë softuer për të ofruar një përvojë të sigurt dhe ndërvepruese. Këtu janë emrat e të gjithë softuerit:

 • Amatic Industries
 • Gamomat
 • Lojërat Kalamba
 • Givme Games
 • Iron Dog Studios
 • kërcim
 • Vetëm për fitore
 • Kuti rrufeje
 • Lojëra me Tigër të Kuq
 • Playtech
 • Qyteti i Nolimit
 • Push Gaming
 • Spinomenale
 • EGT Interaktive
 • Merkur Gaming
 • Novomatic
 • Microgaming
 • Relaksoni lojërat
 • Lojë pragmatike
 • NetEnt
 • Lojëra Yggdrasil
 • Lojëra BF
 • Wazdan
 • Tom Horn Gaming
 • Lojëra e kuqe Rake
 • Grupi Skywind
 • Lojëra me sharrë hekuri
 • I frymëzuar
 • Lojra Xhepi Soft
 • NetGaming
 • CT Interaktive
 • SG Gaming
 • Quickspin
 • Luaj'n GO
 • Lojëra evolucionare
 • Elk Studios, Betsoft
 • Lojëra në kohë të mëdha
 • 1x2 lojëra
 • Playson
 • Lojërat e Heroit të Artë
 • Lojëra Oryx

Support

Mbështetja e klientit të Betinia është e disponueshme 24/7 dhe përdoruesit e përshkruajnë mbështetjen si profesionale dhe miqësore.

Ekzistojnë 3 mënyra se si përdoruesit mund të kontaktojnë me një përfaqësues të klientit. Email, Bisedë Live dhe Telefon. Për bisedë të drejtpërdrejtë, përdoruesi do të duhet të shkojë në Betinia.com.

Këtu janë informacionet për dy metodat e tjera:

Deposits

Betinia ofron gjithashtu një ton opsionesh depozitash. Këtu janë emrat e tyre:

 • Grupi OP-Pohjola
 • SampoPankki
 • S-Pankki
 • Aktia Suomen
 • Verkkomaksut
 • Handelsbanken
 • Viza
 • MiFinity
 • CashtoCode
 • Yandex
 • Paguesi i parave
 • MTPT
 • Shumë më mirë
 • Alfa Kliko
 • Tele2
 • Beeline
 • Nordea
 • MasterCard
 • Skrill
 • Neteller
 • Me besim
 • Karta Paysafe
 • EcoPayz
 • Interac
 • Neosurf
 • Skrill 1-Trokitni lehtë
 • Transferim i Shpejtë
 • Danske Bank
 • Transfertë bankare
 • Siru Mobile
Total score7.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Hungareze
Norvegjeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (47)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste online
Bejsbolli
Biatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (4)
Hungaria
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (27)