Bet365 - Tips & Tricks

Age Limit
Bet365
Bet365 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
UK Gambling Commission

Tips & Tricks

Si të bastni në Bet365

Arsyeja kryesore pse Bet365 është një nga prodhuesit e basteve sportive më të përdorura në mbarë botën është mundësia që u jep lojtarëve të provojnë fatin e tyre në një numër të madh ngjarjesh.

Për të filluar të luani në Bet365, duhet të regjistroheni fillimisht për një llogari. Një hap shumë i rëndësishëm është verifikimi i së njëjtës llogari, përndryshe nuk do të mund të bëni depozita dhe të tërhiqni fitimet tuaja. Përgjatë viteve kazino ka shtuar disa veçori që e lënë lojtarin të ketë më shumë kontroll mbi veprimin. Tani ju jeni në gjendje të modifikoni ose mbyllni baste dhe shumë të tjera.

Duhet të themi se në krahasim me bastebërësit e tjerë Bet365 është padyshim që dallohet në turmë. Një nga pikat kryesore të tij të forta është fakti se ofron një numër të madh tregjesh dhe eventesh. Ju mund të zgjidhni nga disa nga lojërat e shumta që mund të gjenden në faqen e internetit. Portofoli i tyre është shumë më i lartë në krahasim me atë të konkurrencës. Bet365 ofron tërheqje të shpejta dhe metoda të ndryshme nga të cilat mund të zgjidhni.

Këshilla dhe truket për fillestarët

Për të filluar, duhet të krijoni një llogari në Bet365. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të ndiqni këtë udhëzues. Bet365 ofron një bonus bujar për anëtarët e rinj, dhe përveç sporteve të rregullta, ata ofrojnë një nga tregjet më të mëdha të basteve eSports. Ju mund të shihni nga kjo se Bet365 është zgjidhja më e mirë për të gjithë pasi ato kujdesen për shijen e të gjithëve, qofshin këto lojëra sportive apo kazino.

  • Gjëja e parë që duhet të bëni është të vizitoni faqen zyrtare të internetit www.bet365.com dhe klikoni në butonin Join Now.

  • Vendosni të dhënat tuaja personale duke përfshirë emrin, adresën, datën e lindjes, emailin dhe numrin e telefonit.

  • Zgjidhni një emër përdoruesi unik, numër sigurie dhe fjalëkalim të fortë, të cilat do t'ju nevojiten më vonë për t'u identifikuar në llogarinë tuaj.

Mbani në mend se të gjitha informacionet që futni duhet të jenë të sakta dhe duhet të përputhen me ID-në tuaj kombëtare. Nëse jo, atëherë do të keni probleme për të bërë një depozitë dhe për të kërkuar fitimet tuaja.

Pasi të keni krijuar llogarinë tuaj, do të merrni një email dhe një bonus klienti të ri deri në $100. Nëse dëshironi të përdorni këtë bonus, atëherë do t'ju duhet të bëni një depozitë prej të paktën 10 $. Kjo është kur ju duhet të zgjidhni një metodë depozitimi që ju përshtatet më së miri. Dhe gjëja e fundit që duhet të bëni është të klikoni në 'kërkoni ofertën tuaj të bonusit' dhe jeni gati të shkoni.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (3)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (14)
Angleze
Daneze
Gjermane
Holandeze
Hungareze
Italiane
Kineze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (4)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Bet365 Affiliates
ShtetetShtetet (121)
Algjeria
Andorra
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Bullgaria
Burkina Faso
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Etiopia
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Guatemala
Guinea
Honduras
Hungaria
India
Indonezia
Irlanda
Islanda
Italia
Japonia
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kolumbia
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Letonia
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Moldavia
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Qipro
Ruanda
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Sllovakia
Sllovenia
Spanja
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Territoret Palestineze
Togo
Tunizia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (7)