Bet365 - Payments

Age Limit
Bet365
Bet365 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
UK Gambling Commission

Payments

Në Bet365 mund të përdorni Skrill, Neteller dhe PayPal të cilat konsiderohen si një nga kuletat më të mira elektronike të njohura si nga kazinotë ashtu edhe nga lojtarët. Ato ofrojnë kohë të shpejtë të procesit, që do të thotë që ju mund t'i keni paratë tuaja ndonjëherë në më pak se 24 orë. Shuma minimale që mund të tërhiqni duke përdorur Skrill ose Neteller është 5 dollarë dhe shuma maksimale është 25,000 dollarë. Shuma minimale që mund të tërhiqni kur përdorni PayPal është 10 dollarë dhe maksimumi është 5,500 dollarë.

Pagesa maksimale

Ne të gjithë luajmë lojëra kazino ose bastojmë në ngjarje sportive për të fituar të mëdha, apo jo? Pra, me siguri po pyesni se çfarë ndodh kur fitoni shumë dhe si do të bëhen pagesat.

Këtu është një listë e pagesave maksimale që ofron Bet365 në një periudhë 24 orësh.

· Futbolli - Ju mund të fitoni një shumë të mahnitshme prej 2.000.000 $ kur vini bast në futboll në Bet365. Ju mund ta fitoni këtë shumë kur vini bast në një nga ligat e mëposhtme: Premier League angleze, ndeshje ndërkombëtare të plota për meshkuj, Championship, League One dhe League Two, dhe FA Cup, si dhe La Liga (Spanjë), Serie A ( Italia), Ligue 1 (Francë), Europa League dhe Champions League. Pagesat maksimale për ligat e tjera më pak të njohura do të sjellin midis 50,000 dhe 500,000 dollarë, gjë që është gjithashtu mjaft mbresëlënëse.

· Gara me kuaj - Pagesat maksimale në garat me kuaj jashtë shtetit mund të sjellin 250,000 dollarë në llogarinë tuaj. Pagesa maksimale për tregjet e mëposhtme: Bastet e ndeshjeve, Jollies dhe Rags, Bastet pa Favoritet, Për t'u Vendosur, Bastet Cover, Për Të Mos Vendosur është reduktuar në $100,000.

· Zagarë - Bastet në zagarë mund të sjellin deri në 1.000.000 dollarë në bilancin tuaj kur vini bast për fitues teke, teke ante-post, teke parashikimi dhe teke tricast.

· Boks - Pagesa maksimale për boks është 250,000 dollarë.

· Golf - Pagesa maksimale për golf është 500,000 dollarë

· Kriket - Pagesa maksimale për kriket është 250,000 dollarë

· Rugbi - Pagesa maksimale për regbi është 500,000 dollarë

· Rregullat Aussie - Pagesa maksimale për rregullin Aussie është 250,000 dollarë.

· Motorsports - Pagesa maksimale për bastet e vendosura në Garat e Çmimit të Madh të F1, kampionatet e konstruktorëve dhe shoferëve është 250,000 dollarë.

· Futbolli Amerikan - Pagesa maksimale për futbollin amerikan është 500,000 dollarë.

· Tenis - Pagesa maksimale për Fituesin e Ndeshjes ose Turneut ATP është 500,000 dollarë. Fituesit e ndeshjeve ose turneve WTA janë 250,000 dollarë dhe pagesa maksimale për tregjet e tjera është 25,000 dollarë.

· Baseball - Pagesa maksimale për bejsbollin është 500,000 dollarë në totalet e Serisë Botërore dhe Totalet MLB.

· Hokej mbi akull - Pagesa maksimale në Hokej për Stanley Cup Outrights, dhe NHL Totals, Puck-Lines dhe Money-Lines është 500,000 dollarë.

· Basketboll - Pagesa maksimale për basketboll është 500.000 dollarë për Stanley Cup Outrights dhe NBA Totals, Spreads dhe Money-Lines.

· Shigjetat - Pagesa maksimale për shigjetat është 250,000 dollarë për fituesit e turneut dhe ndeshjeve në Premier League, PDC dhe BDO.

· Snooker - Pagesa maksimale për lojë biliardo është 250,000 dollarë për të gjitha Turnetë e Renditjes, Premier League dhe tregjet e Fituesve të Ndeshjes.

· Sporte të tjera - Pagesa maksimale për sportet e tjera, duke përfshirë lojë me birila, hendboll, çiklizëm, trotting dhe volejboll është $100,000.

Rregullat e marrjes së parave

Cash out është një veçori e mahnitshme që ju vë më shumë në kontroll të lojës. Kjo veçori ju lejon të ktheheni përpara se një ngjarje të ketë përfunduar. Për të përfituar para, funksioni duhet të jetë i disponueshëm për bastin tuaj.

Paratë e gatshme janë të disponueshme për ngjarje të caktuara, duke përfshirë futbollin, garat me kuaj, kriket, tenis, vetëm për të përmendur disa. Kur dëshironi të përfitoni nga funksioni, thjesht duhet të klikoni në butonin e nxjerrjes së parave, i cili ndodhet poshtë përzgjedhjes suaj.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (3)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (14)
Angleze
Daneze
Gjermane
Holandeze
Hungareze
Italiane
Kineze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (4)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Bet365 Affiliates
ShtetetShtetet (121)
Algjeria
Andorra
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Bullgaria
Burkina Faso
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Etiopia
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Guatemala
Guinea
Honduras
Hungaria
India
Indonezia
Irlanda
Islanda
Italia
Japonia
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kolumbia
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Letonia
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Moldavia
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Qipro
Ruanda
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Sllovakia
Sllovenia
Spanja
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Territoret Palestineze
Togo
Tunizia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (7)