Bet365 - Live Casino

Age Limit
Bet365
Bet365 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
UK Gambling Commission

Live Casino

Bet365 ka dy studio që transmetojnë 8 lojëra kazino në total. Studio evropiane është në Riga, Letoni dhe studio aziatike është në Manila, Filipine.

Blackjack live

Mund të luani Blackjack në Bet365 me rregullat standarde të lojës: · Blackjack paguan 3:2 · Tregtari qëndron në të 17-at · Lojtari mund të dyfishojë në çdo dy letra · Lojtari mund të dyfishojë pas një ndarje · Lojtari mund të ndajë Aces. · Letrat shpërndahen nga një këpucë me tetë kuvertë dhe në tavolinë ka shtatë pozicione bastesh.

Baccarat live

Në studion evropiane lojërat live Baccarat ofrojnë standarde Punto Banco baste dhe baste anësore si çifte, të mëdha dhe të vogla.

Kur bëhet fjalë për seksionin aziatik, ofrohen shumë më tepër. Ata kanë lojën standarde dhe gjithashtu variante Mini, Progressive, In-running dhe VIP. Secila prej këtyre lojërave ofron përfitime të veçanta që do ta bëjnë përvojën tuaj të lojërave edhe më emocionuese.

Në kazinonë evropiane mund të gjeni edhe një Live Casino Hold'em lojë e cila kërkon baste Ante dhe Call për të përfunduar lojën. Ndërsa seksioni aziatik ofron Si Bo, një lojë shumë e njohur në atë pjesë të botës.

Bet365 nuk ofron tabela VIP për të thënë, por lojtarët janë në gjendje të rrisin aksionet e tyre kur ta kërkojnë. Ekziston vetëm një seksion në studion aziatike të quajtur Dhoma e Perandorit. Ky seksion ofron tavolina Baccarat dhe një tavolinë Roulette për t'u kujdesur për rolerët e lartë dhe lojtarët VIP. Tregtarët e drejtpërdrejtë flasin vetëm Mandarin në dhomën e Perandorit.

Blackjack live

Live Blackjack është një tjetër lojë interesante e ofruar nga Bet365. Objekti i lojës është që të ketë një total letrash më afër 21 sesa letrat e tregtarit pa e kaluar 21. Letrat me numra kanë vlerën e tyre nominale, Aces janë ose 1 ose 11 dhe letrat e fytyrës numërohen si 10.

Dora më e mirë në blackjack është kur ju keni një Ace dhe një kartë me vlerë dhjetë si dy letrat tuaja të para, sepse kjo quhet blackjack natyral. Nëse keni një dorë me një vlerë totale më afër 21 se ajo e tregtarit, ju fitoni përsëri. Nëse keni një dorë që arrin në total më shumë se 21, atëherë ju dështoni dhe e humbni bastin. Këtu janë disa nga rregullat bazë të blackjack-ut që duhet të dini përpara se të filloni të luani lojën: · Lojtari mund të ndajë vetëm një herë · Tërhiqet vetëm një kartë për të ndarë aset · Lojtari mund të dyfishohet pas ndarjes · Tregtari qëndron gjithmonë në 17

Ndarje - Kur merrni dy karta me të njëjtën vlerë, mund t'i ndani ato. Nëse e bëni këtë, duhet të vendosni një bast të dytë të barabartë me bastin origjinal. Do të merrni karta shtesë për secilën dorë. Ju mund të kërkoni sa më shumë letra që dëshironi për çdo dorë të re, përjashtimi i vetëm është kur ndani aset, në atë rast do të merrni vetëm një kartë shtesë për çdo ACE. Kur merrni një 10 dhe një Ace në një dorë të ndarë, kjo konsiderohet 21 dhe jo një blackjack, kështu që pagesa është 1:1 dhe jo 1:1.5.

Dyfish – Nëse besoni se me një kartë të tretë mund ta mposhtni tregtarin, mund ta dyfishoni bastin tuaj.

Sigurimi - Kur tregtari tregon një Ace në dorën e tij fillestare, ju mund të siguroni bastin tuaj kundër tregtarit që ka një blackjack. Në rast se tregtari ka një blackjack, do të paguheni 2:1. Nëse tregtari nuk ka një blackjack, ju do të humbni paratë tuaja të sigurimit.

10 Card Charlie

Kur jeni duke luajtur blackjack, është e mundur të vizatoni 10 letra pa u dëmtuar. Megjithatë, kjo është vetëm në teori, ku dora e lojtarit fiton automatikisht.

Si të luani blackjack

Ndonjëherë kur i bashkoheni një tavoline është e mundur që një raund loje është në zhvillim e sipër, në këtë rast duhet të prisni derisa të përfundojë raundi aktual i lojës. · Klikoni mbi çipin e vlerës së dëshiruar dhe më pas zgjidhni zonën e bastit ku dëshironi të vendosni bastin tuaj.

· Koha për të vendosur një bast është e kufizuar.

· Në disa lojëra do t'ju duhet të klikoni mbi Konfirmo pasi të keni vendosur një bast.

· Prisni radhën tuaj dhe bëni lëvizjen tuaj. Mund të përdorni butonat Hit, Stand, Double, Split dhe Insurance.

· Përsëri, ju keni një kohë të kufizuar për të bërë lëvizjen tuaj. Në rast se nuk e bëni, ju automatikisht qëndroni në këmbë.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta e drejtpërdrejtë transmetohet nga studio evropiane dhe ato ofrojnë atë me zero të vetme. Bastet në këtë lojë vendosen në të njëjtën mënyrë si në çdo lojë tjetër ruletë. Dallimi i vetëm këtu është pista e basteve që i ndihmon lojtarët të bëjnë baste në bastet "Fqinj". Nëse dëshironi më shumë paraqitjen e tavolinës franceze, do të jeni të lumtur të dëgjoni se është gjithashtu i disponueshëm.

Në studiot aziatike mund të luhet edhe ruleta evropiane dhe franceze. Nuk ka shumë ndryshime midis këtyre të dyjave dhe e vetmja është ngjyra e paraqitjes.

Ruleta është një lojë që ekziston për një kohë. Ndoshta të gjithë jemi të njohur me faktin se kjo lojë është emërtuar nga termi francez "rrota e vogël". Por jo shumë njerëz e dinë që ju mund të luani ose shikoni ruletë drejtpërdrejt në internet tani. Kjo është një gjë e re që është në dispozicion dhe njerëzit janë vërtet të lumtur për këtë. Ju nuk keni pse të largoheni nga komoditeti i shtëpisë tuaj për të luajtur ruletë live.

Puna është se ju jo vetëm që mund të luani ruletë, por gjithashtu mund të ndërveproni me operatorët e jetës reale. Ju ende jeni duke vënë bast duke përdorur ndërfaqen e kompjuterit, por rrotullimi ndodh në një rrotë ruletë reale.

Dallimet midis ruletës standarde në internet dhe ruletës live online

 1. Përvoja më e mirë e përdoruesit - Nëse luani ose shikoni ruletë drejtpërdrejt, mund të shihni operatorin përpara jush. Nëse keni nevojë për ndihmë, mund të kërkoni ndihmë. Nëse luani kazino të rregullt, ndonjëherë mund të jetë e vështirë të gjesh udhëzime. Nuk ka njeri që mund të kërkoni ndihmë atje. Shumica e lojtarëve e kanë më relaksuese të luajnë online, por pa mungesë të ndërveprimit njerëzor.
 2. Kufijtë më të lartë të basteve - Kjo është diçka që është ende e re në treg dhe është e qartë se kushton më shumë para se opsioni standard, kështu që kufijtë e basteve janë zakonisht më të larta.
 3. Shpërblime të ndryshme - Shumica e lojërave të ruletës live ofrojnë disa promovime speciale për të tërhequr klientë të rinj dhe për të mbajtur gjithashtu të vjetrit. Kështu që ju mund të merrni lehtësisht disa bonuse depozitash, bonuse të rrotullimeve falas ose disa bonuse pas regjistrimit.
 4. Numër i kufizuar vendesh - Këto kazino funksionojnë me një tregtar real, kështu që ndonjëherë mund të jetë e vështirë të gjesh një vend. Dhe nuk mund të shikoni ruletë në internet pa luajtur për të njëjtën arsye.
 5. Besueshmëri më e mirë - Kazinotë në internet monitorojnë gjithmonë lojërat e tyre, kështu që nëse hasni një problem ata janë këtu për t'ju ndihmuar. Ju keni një shërbim nga personi në person që nuk mund ta gjeni me lojëra të tjera. Pasi të vendosni të luani ruletë live, ka disa gjëra që duhet t'i merrni parasysh. Ju dëshironi të përfitoni sa më shumë nga loja dhe të fitoni para të mira gjatë lojës. Ka disa njerëz që luajnë gjithmonë me baste të larta. Ata njihen si rrotullues të lartë. Por nëse jeni fillestar, atëherë duhet të filloni të luani me baste më të vogla. Në këtë mënyrë mund të mos fitoni shumë, por të paktën do ta dini se nuk do t'i humbni të gjitha paratë shpejt. Pra, përpiquni të gjeni një ruletë në internet që ka një bast minimal më të ulët dhe provoni fatin tuaj atje. Nëse keni mundësi të shpenzoni 100 dollarë për rrotullim, atëherë është në rregull, mund ta bëni këtë, por nëse nuk mundeni, atëherë duhet të filloni me diçka më të ulët.

Ky mund të jetë pak problem sepse kushton më shumë për të operuar ruletën live. Ju gjithashtu keni mundësinë të kaloni nëpër shumë operatorë derisa të gjeni atë që ju pëlqen më shumë dhe që do ta bëjë lojën tuaj më të këndshme. Ju gjithashtu duhet të gjeni lojtarë të mirë. Ju nuk dëshironi të uleni pranë njerëzve që janë të edukuar, sepse ata do t'ju prishin përvojën. Është gjithashtu e rëndësishme të luani disa rrotullime falas. Shumë kazino ofrojnë këtë opsion, ashtu siç është Bet365, dhe pasi ta bëni këtë, mund të ndiheni më të sigurt kur filloni të luani për para të vërteta. Ju gjithashtu mund të merrni ndjenjën nëse shikoni ruletë drejtpërdrejt dhe gjeni disa video të lojërave ruletë.

Bast Live

Me popullaritetin e madh të basteve live në dekadën e fundit, kazinotë kanë kuptuar tërheqjen e basteve në lojë. Bet365 ka shkëlqyer në lojë, ata ofrojnë një nga produktet më të mira në industri në dispozicion aktualisht. Ju mund të bastoni në një gamë të larmishme sportesh dhe ne kemi një lajm të mirë për të gjithë tifozët e futbollit atje. Nëse ka një treg futbolli në dispozicion para ndeshjes, shanset janë të larta që Bet365 ta ofron atë.

Në lojë bastet nuk ndalen te futbolli, përkundrazi ato ofrojnë tenis, hokej, bejsboll ose ndonjë sport tjetër që mund ta imagjinoni, është i disponueshëm në Bet365.

Lojëra të drejtpërdrejta në Bet 365

Nëse po pyesni se cilat lojëra mund të shijoni duke luajtur drejtpërdrejt në Bet365, këtu është një listë e gjerë që të mund të kontrolloni nëse loja juaj e preferuar është e disponueshme apo jo:

Tavolina ruletë live

 • Ruletë evropiane, amerikane dhe franceze

 • Ruletë Prestige

 • Ruleta bet365 dhe Ruleta Premium bet365

 • Ruletë e shpejtësisë

 • Spread Bet Ruletë

 • Ruletë në Londër (Nga 17:00 çdo ditë)

 • Ruleta Age of the Gods

 • Ruletë futbolli live (evropiane dhe franceze)

 • Deutches Roulette

  Tavolina Blackjack live

  · Tavolina standarde Blackjack · bet365 Blackjack Premium · bet365 Blackjack Privat · Blackjack pa kufi

  Tavolina baccarat live

  · Mini Baccarat Prestige · Baccarat Squeeze · bet365 Mini Baccarat Premium · Baccarat Jackpot Dragon · Baccarat me shpejtësi · Baccarat VIP · Baccarat me 7 vende · Baccarat progresive · Baccarat pa komision

  Lojëra poker live

  · Casino Hold'em · 3 Card Brag · Kazino Stud Poker

Lojëra të tjera përfshijnë

· Spin A Win · Tigri i Dragoit · Sic Bo · Hi-Lo

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (3)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (14)
Angleze
Daneze
Gjermane
Holandeze
Hungareze
Italiane
Kineze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (4)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Bet365 Affiliates
ShtetetShtetet (121)
Algjeria
Andorra
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Bullgaria
Burkina Faso
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Etiopia
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Guatemala
Guinea
Honduras
Hungaria
India
Indonezia
Irlanda
Islanda
Italia
Japonia
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kolumbia
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Letonia
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Moldavia
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Qipro
Ruanda
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Sllovakia
Sllovenia
Spanja
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Territoret Palestineze
Togo
Tunizia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (7)