Bet365 - FAQ

Age Limit
Bet365
Bet365 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
UK Gambling Commission

FAQ

Ne kemi mbledhur përgjigjet për pyetjet më të zakonshme rreth Bet365 në FAQ-të tona.

A ka baste live në Bet365?

Po, ka baste të drejtpërdrejta në dispozicion në Bet365 Casino. Ju mund të gjeni një seksion bastesh live në faqen e internetit që ofron shumë sporte duke përfshirë futbollin, boksin dhe zagarët, vetëm për të përmendur disa.

Cilat metoda depozitimi janë të disponueshme në Bet365?

Metodat e disponueshme të depozitimit do të varen nga vendi nga jeni. Disa nga metodat që janë në dispozicion përfshijnë Visa, Mastercard, Maestro dhe disa nga kuletat elektronike më të njohura, duke përfshirë Skrill dhe Neteller. Ju gjithashtu mund të bëni pagesa duke përdorur PayPal.

Çfarë mund të bëj për të filluar të luaj në Bet365 Casino?

Gjëja e parë që duhet të bëni në mënyrë që të filloni të luani lojëra në kazino Bet365 ose të filloni bastet në sport është të krijoni një llogari. Ju duhet të regjistroheni në kazino dhe të bëni një depozitë nëse doni të luani për para të vërteta. Kazino ofron lojë falas në shumë nga lojërat e tyre, kështu që nëse nuk jeni ende të sigurt se çfarë dëshironi të luani, mund të eksploroni faqen e internetit dhe të provoni të njëjtat lojëra falas.

A mund të transferoj fonde në një llogari tjetër Bet365?

Po, është e mundur të transferohen fonde ndërmjet seksionit të librit sportiv dhe seksionit të lojërave të kazinosë. Për ta bërë këtë, duhet të shkoni te seksioni "Banka" dhe të bëni transferimin e dëshiruar. Lojtarët që kanë vështirësi gjatë kryerjes së transferimit duhet të kontaktojnë mbështetjen e klientit për ndihmë shtesë.

Si të bëni një tërheqje në Bet365?

Kur dëshironi të tërhiqni fitimet tuaja, duhet të zgjidhni të njëjtën metodë që keni përdorur kur keni bërë një depozitë. Në rast se metoda që keni përdorur nuk është e disponueshme për tërheqje, atëherë do t'ju duhet të zgjidhni Transfertë Bankare.

A mund të bëj një tërheqje ndërsa kam ende një bonus aktiv?

Ju lejohet të bëni tërheqje sipas dëshirës, edhe pse keni një bonus aktiv. Megjithatë, nëse bonusi i aktivizuar vjen me kërkesat e bastit, atëherë do t'ju duhet t'i plotësoni ato kërkesa përpara se të mund të bëni një tërheqje. Bonuset e aktivizuara që nuk kanë një depozitë minimale të kërkuar për aktivizimin e tyre do t'ju lejojnë të bëni një tërheqje pa ndikuar në asnjë mënyrë bonusin.

Si të bëni një depozitë dhe të luani për para të vërteta?

Kur shkoni te seksioni "Depozita", mund të shtoni një mënyrë pagese dhe më vonë mund të bëni shtesa dhe ndryshime në të dhënat tuaja bankare. Pasi të keni mbaruar me verifikimin e mënyrës tuaj të pagesës, ajo do të ruhet për qëllime të ardhshme. Këtu mund të përfitoni nga funksioni i Depozitës së Shpejtë, i cili ju lejon të vazhdoni të luani edhe pse nuk keni fonde të mjaftueshme për të vënë bast. Ju do të duhet të shkruani numrin tuaj CV2 të kartës suaj të debitit ose të kreditit dhe fondet e nevojshme për të mbuluar bastin tuaj do të transferohen menjëherë.

Si të vendosni një bast?

Së pari ju duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj dhe të gjeni një ngjarje sportive ose lojë kazino që dëshironi të luani dhe të zgjidhni shumën e bastit.

A mund të kufizojë Bet365 llogarinë time?

Po, kazinoja rezervon të drejtën të kufizojë disa llogari. Zakonisht ata kufizojnë madhësinë e një basti që disa lojtarë mund të bëjnë për të mbrojtur kompaninë e tyre nga abuzuesit.

Si të kërkoni një bast falas Bet365?

Ju duhet të regjistroheni për një llogari të re në Bet365 dhe do të merrni 100% bast falas pasi të bëni depozitën tuaj të parë. Depozita minimale që duhet të bëni është të paktën 5 dollarë.

A është Bet365 një kazino e sigurt?

Bet365 është një nga faqet më të mira të basteve në botë, kështu që kjo i thotë të gjitha. Kazinoja ka një reputacion si të besuar dhe u siguron klientëve të saj depozita dhe tërheqje të sigurta pavarësisht nga mënyra e pagesës që përdorin.

Si të bastni në Bet365?

Është shumë e thjeshtë për të vënë bast në kazino Bet365. Ju duhet të krijoni një llogari dhe të bëni një depozitë. Më pas mund të lundroni në sportin tuaj të preferuar ose të përdorni kutinë e kërkimit për të gjetur saktësisht atë që kërkoni.

Ku është kazino në dispozicion?

Bet365 është në dispozicion në të gjithë botën. Ka disa vende ku bastet online janë të ndaluara ose kazinoja nuk ka licencë për të operuar. Sido që të jetë, kur vizitoni faqen e internetit dhe nëse ju lejohet të krijoni një llogari, atëherë jeni mirë të shkoni.

Si të di nëse pajisja ime është e përputhshme me aplikacionin?

Nëse dëshironi të dini nëse aplikacioni celular do të funksionojë në pajisjen tuaj, duhet të vizitoni faqen dhe të provoni ta shkarkoni. Nëse pajisja juaj nuk mbështetet, do të merrni një mesazh gabimi.

A mund të bëj një depozitë në pajisjen time Android?

Po, mund të bëni lehtësisht një depozitë dhe më vonë një tërheqje në pajisjen tuaj Android.

A mund ta përdor aplikacionin celular në shumë pajisje?

Po, mund ta përdorni aplikacionin celular në shumë pajisje. Së pari duhet të shkarkoni aplikacionin dhe më pas të identifikoheni në llogarinë tuaj.

Kam harruar fjalëkalimin tim. Çfarë mund të bëj tani?

Në rast se keni harruar emrin e përdoruesit ose fjalëkalimin, mos u shqetësoni. Thjesht duhet të klikoni në lidhjen e verdhë 'Ka harruar të dhënat tuaja' kur përpiqeni të regjistroheni. Ju do të duhet të dini emailin që keni përdorur për herë të parë kur jeni përpjekur të regjistroheni dhe gjithashtu do t'ju kërkohet të jepni disa informacione shtesë si data e lindjes dhe numri juaj i sigurisë katërshifrore.

Pse nuk mund të bëj një tërheqje?

Përpara se të bëni një tërheqje, duhet të verifikoni llogarinë tuaj. Ky proces shpjegohet në detaje në seksionin "Pagesat".

Çfarë është cashout?

Funksioni i arkëtimit ju lejon të vlerësoni bastin tuaj përpara përfundimit të lojës. Rreziku është më i ulët kur përdorni veçorinë, por edhe fitimi është gjithashtu më i ulët. Veçoria nuk është gjithmonë e disponueshme, por nëse është, do të shfaqet në fletën tuaj të bastit.

Kur të pres që bastet e mia të shlyhen?

Çdo libralidhës mbështetet në rezultatet zyrtare të një ngjarjeje të caktuar, kështu që mund të rezultojë në disa vonesa, ndaj duhet të jeni të durueshëm.

A është e mundur të fshihet përgjithmonë llogaria ime?

Nëse dëshironi të mbyllni llogarinë tuaj përgjithmonë, do t'ju duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit. Të gjitha bastet duhet të shlyhen përpara se të mbyllni llogarinë tuaj.

Pse është bllokuar llogaria ime?

Kazinoja rezervon të drejtën të mbyllë çdo llogari që shkel kushtet e kazinosë. Kjo ndodh për disa arsye, duke përfshirë përdorimin e të dhënave të pasakta, të kesh llogari të shumta ose llogaria në fjalë është e përfshirë në trukime ndeshjesh. Nëse nuk keni bërë asnjë nga këto gjëra dhe llogaria juaj është ende e bllokuar, atëherë ju këshillojmë të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe ata do të shqyrtojnë rastin tuaj. Nëse llogaria juaj është mbyllur gabimisht, gjë që ndodh rrallë, krijuesi i basteve do ta rihapë përsëri.

A ka ndonjë kod bonus për klientët ekzistues?

Bet365 është shumë bujare kur bëhet fjalë për klientët e tyre besnikë. Do të gjeni një sërë promovimesh të disponueshme për Sportet, Kazinonë dhe Pokerin vetëm për të përmendur disa. Do të merrni një njoftim ose një email sa herë që ofrohet një promovim i ri.

Si të bëni një tërheqje të parave të bonusit?

Kur kazino ofron fonde bonus, ato zakonisht vijnë me kërkesa për baste. Përpara se të bëni një tërheqje, duhet të plotësoni kërkesat e bastit.

A ka ndonjë rrotullim falas?

Ka rrotullime falas në Bet365, por ato kërkojnë fillimisht të bëni një depozitë. Ekzistojnë dy promocione të disponueshme për çdo klient të ri që do t'i marrin deri në 50 rrotullime falas dhe biletë prej 5 dollarësh në para. Ka edhe bileta turneu me vlerë 5 dollarë dhe 10 rrotullime falas.

A mund të shikoj transmetim të drejtpërdrejtë të ngjarjeve sportive?

Po, ju mund të shikoni drejtpërdrejt nga desktopi juaj ose sportet e pajisjes suaj të dorës, duke përfshirë futbollin, basketbollin, shigjetat dhe shumë të tjera. Për ta bërë këtë, duhet të keni financuar llogarinë tuaj ose të vendosni një bast në 24 orët e fundit. Kur ka një ngjarje të disponueshme, do të shihni një ikonë video të shfaqur pranë ngjarjes, e cila do të shndërrohet në një buton të verdhë.

A ka karta gërvishtëse të disponueshme në Bet365?

Ka 19 lojëra të ndryshme kur bëhet fjalë për letrat me gërvishtje dhe lojërat variojnë nga 10p deri në 1$. Ju mund t'i gjeni letrat me gërvishtje nëse shkoni te seksioni "Bingo" dhe më pas te "Lojërat".

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (3)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (14)
Angleze
Daneze
Gjermane
Holandeze
Hungareze
Italiane
Kineze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (4)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Bet365 Affiliates
ShtetetShtetet (121)
Algjeria
Andorra
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Bullgaria
Burkina Faso
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Etiopia
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Guatemala
Guinea
Honduras
Hungaria
India
Indonezia
Irlanda
Islanda
Italia
Japonia
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kolumbia
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Letonia
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Moldavia
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Qipro
Ruanda
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Sllovakia
Sllovenia
Spanja
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Territoret Palestineze
Togo
Tunizia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (7)