Bet365 - Deposits

Age Limit
Bet365
Bet365 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
UK Gambling Commission

Deposits

Kur bëhet fjalë për të bërë një depozitë, mund ta bëni atë në faqen e depozitave. Këtu mund të modifikoni gjithashtu detajet e pagesës. Pasi të shtoni një kartë debiti ose krediti për të financuar llogarinë tuaj, detajet e kartës do të ruhen, në mënyrë që të mos keni nevojë të kaloni përsëri procesin.

Një nga veçoritë më të mira kur bëhet fjalë për të bërë një depozitë është Depozita e Shpejtë. Kjo ju lejon të vendosni një bast edhe kur nuk keni fonde të mjaftueshme në bilancin tuaj. Do t'ju duhet të vendosni numrin e sigurisë së kartës, 3 numrat në anën e pasme të kartës tuaj dhe fondet e nevojshme për të mbuluar bastin tuaj do të depozitohen.

Metodat e depozitimit

Në Bet365 do të gjeni mënyra të ndryshme depozitimi në mënyrë që të zgjidhni atë që ju përshtatet më shumë. Ju mund të bëni pagesa online në mënyrë të sigurt dhe në çast duke përdorur: · Visa · Electron · Maestro · Mastercard Transferimi i fondeve është shumë i lehtë. Duhet të shkoni në faqen e depozitave dhe të zgjidhni Kartën Krediti/Debiti dhe nga lista zgjidhni metodën që ju pëlqen. Futni të dhënat e kartës suaj dhe shumën që dëshironi të depozitoni. Duhet të përdorni vetëm kartën tuaj të kreditit ose të debitit, pasi emri në llogari dhe emri i mbajtësit të kartës duhet të përputhen. Depozitat që bëhen në këtë mënyrë janë të menjëhershme dhe kazinoja nuk ngarkon asnjë tarifë.

Apple Pay

Klientët nga MB, Irlanda dhe Gjermania mund të përdorin Apple Pay për të bërë një depozitë. Depozitat duke përdorur këtë metodë janë të menjëhershme dhe joMos aplikoni asnjë tarifë. Thjesht duhet të shkoni në faqen e Depozitave dhe të klikoni në Apple Pay dhe të futni shumën e depozitës tuaj. Lojtarët që përdorin këtë metodë për të bërë një depozitë, ata duhet të përpunojnë tërheqjet e tyre nëpërmjet Transfertës Bankare. Metoda të tjera të përshtatshme që mund të përdorni për të bërë një depozitë përfshijnë: · Përfundimi i vizave · PayPal · Google Pay · Skrill · Skrill 1-trokitje · Neteller · Transferta e shpejtë bankare · Çeqet e transfertave bankare, porositë e parave, porositë ndërkombëtare të parave dhe çeqet personale Depozitimi i parave në Bet365 është kaq e lehtë. Çdo metodë që mund të imagjinoni është e disponueshme në kazino. Ata pranojnë çeqe dhe duhet të jenë me porosi të Hillside (Sports) GP Limited T / A bet365. Nëse dërgoni çeqe me postë, ato duhet të dërgohen në këtë adresë: C / O Hillside (Shared Services) Limited T / A bet365 Departamenti i Auditimit të Brendshëm Shtëpia Media Way Stoke-on-Trent ST1 5SZ Mbretëria e Bashkuar

Kuponë me parapagesë Paysafecard

Një mënyrë shumë e përshtatshme dhe e sigurt për të financuar llogarinë tuaj është përdorimi i paysafecards. Ju mund të blini paysafecards në vendet e mëposhtme: · Gjermani, Argjentinë, Austri, Bullgari, Kanada, Qipro, Kroaci, Sllovaki, Slloveni, Finlandë, Gjeorgji, Gjibraltar, Hungari, Irlandë, Letoni, Lihtenshtajn, Luksemburg, Maltë, Meksikë, Norvegji, Zelanda e Re, Peruja, Polonia, Mbretëria e Bashkuar, Republika Çeke, Suedia, Zvicra dhe Uruguai. Në disa vende të tjera ju mund të blini paysafecards vetëm në internet. Kur blini një paysafecard, ajo vjen me një numër unik 16 shifror që duhet të futni kur bëni një depozitë në llogarinë tuaj. E mira e këtyre kartave është se ju mund të përdorni shumë kupona në të njëjtën kohë vetëm duke klikuar "Fut PIN shtesë". Fondet do të transferohen në llogarinë tuaj shumë shpejt dhe nuk aplikojnë asnjë tarifë shtesë.

Llogaria Paysafecard

Të kesh një llogari paysafecard ka shumë përfitime. Ju mund t'i ruani të gjitha kuponët tuaj të paysafecard atje dhe mund t'i përdorni për të depozituar shpejt dhe sigurt vetëm duke futur emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj. Disa vende lejojnë lojtarët të depozitojnë drejtpërdrejt nga karta e tyre paysafe, duke përfshirë: · Gjermaninë, Austrinë, Bullgarinë, Qipron, Kroacinë, Sllovakinë, Slloveninë, Finlandën, Hungarinë, Irlandën, Letoninë, Luksemburgun, Maltën, Norvegjinë, Poloninë, Mbretërinë e Bashkuar, Republikën Çeke, Suedinë dhe Zvicra. Bërja e një depozite është shumë e lehtë. Duhet të zgjidhni Shërbime>Depozitim dhe më pas zgjidhni paysafecard nga lista dhe shkruani shumën. Më pas do të ridrejtoheni në faqen e internetit të paysafecard ku duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj dhe të konfirmoni transferimin. Depozitat e bëra në këtë mënyrë janë të menjëhershme dhe e mira është se nuk aplikohen tarifa shtesë.

Ndeshja e depozitave

Për të gjithë klientët e rinj, Bet365 ofron një bonus 100% të ndeshjes së depozitave deri në 200 dollarë në depozitën e tyre të parë. Nëse dëshironi të kërkoni këtë bonus, duhet të hapni një llogari dhe të bëni një depozitë në mënyrë që të mund të shijoni të gjitha lojërat tuaja të preferuara me disa fonde shtesë në bilancin tuaj.

Kufiri i depozitave

Kufiri i depozitave është një mënyrë e shkëlqyer për të kontrolluar se sa para depozitoni në llogarinë tuaj. Ju mund të vendosni limite ditore, javore dhe mujore dhe pasi të arrini shumën limit nuk do të mund të bëni asnjë depozitë të re. Monedha · Pesos argjentinase - ARS ($) · Reais brazilian - BRL (R$) · Paund MB - GBP (£) · Leva bullgare - BGN (лв) · Renminbi kinez - RMB (¥) · Krona daneze - DKK (kr. ) · Euro - EUR (€) · Rupi Indiane - INR (RS.) · Krona islandeze - ISK (kr.) · Jen japonez - JPY (¥) · Dollarë kanadezë - CAD ($) · Ringgitë Malajzia - MYR (RM) · Peso meksikane - MXN ($) · Dollarë të Zelandës së Re - NZD ($) · Krona Norvegjeze - NOK (kr) · Zloti polake - PLN (zł) · Leu i ri rumun - RON (lei) · Krona suedeze - SEK (kr) · Franga zvicerane - CHF (Fr) · Dollarë Tajvanezë - TWD (NT$) · Baht Thai - THB (฿) · Koruna çeke - CZK (Kč) · Forintë hungareze - HUF (Ft) · Dollarë të Shteteve të Bashkuara - USD ($)

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (3)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (14)
Angleze
Daneze
Gjermane
Holandeze
Hungareze
Italiane
Kineze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (4)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Bet365 Affiliates
ShtetetShtetet (121)
Algjeria
Andorra
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Bullgaria
Burkina Faso
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Etiopia
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Guatemala
Guinea
Honduras
Hungaria
India
Indonezia
Irlanda
Islanda
Italia
Japonia
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kolumbia
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Letonia
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Moldavia
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Qipro
Ruanda
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Sllovakia
Sllovenia
Spanja
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Territoret Palestineze
Togo
Tunizia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (7)