Bet365 - Bonuses

Age Limit
Bet365
Bet365 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
UK Gambling Commission

Bonuses

Herën e parë që regjistroheni në kazinonë Bet365 do të vini re se ka shumë promovime të rregullta dhe mujore në dispozicion, dhe kur bëhet fjalë për bonuset ato mund të jenë shumë shpërblyese. Pra, ajo që ju mbetet është të regjistroheni në kazino dhe të siguroheni që të futni kodin ekskluziv të bonusit pas regjistrimit.

Është tepër e lehtë për të filluar, faqja e internetit është shumë intuitive kështu që ju do të dini se çfarë të bëni herën e parë që e hapni. Për hir të argumentit ne do t'ju drejtojmë gjatë procesit. Klikoni në butonin e verdhë Join Now dhe ndiqni udhëzimet. Kjo është pjesa ku duhet të futni disa të dhëna personale duke përfshirë emrin, adresën, datën e lindjes, numrin e kontaktit.

Pasi të keni përfunduar regjistrimin, duhet të bëni një depozitë dhe të filloni të shijoni përfitimet e kazinosë.

Herën e parë që regjistroheni për kazinonë Bet365 do të vini re se ka shumë promovime të rregullta dhe mujore në dispozicion, dhe kur bëhet fjalë për bonuset ato mund të jenë shumë shpërblyese. Pra, ajo që ju mbetet është të regjistroheni në kazino dhe të siguroheni që të futni kodin ekskluziv të bonusit pas regjistrimit.

Është tepër e lehtë për të filluar, faqja e internetit është shumë intuitive kështu që ju do të dini se çfarë të bëni herën e parë që e hapni. Për hir të argumentit ne do t'ju drejtojmë gjatë procesit. Klikoni në butonin e verdhë Join Now dhe ndiqni udhëzimet. Kjo është pjesa ku duhet të futni disa të dhëna personale duke përfshirë emrin, adresën, datën e lindjes, numrin e kontaktit.

Pasi të keni përfunduar regjistrimin, duhet të bëni një depozitë dhe të filloni të shijoni përfitimet e kazinosë.

Bonusi i besnikërisë

Pasi të regjistroheni në kazino, do të hyni automatikisht në skemën e besnikërisë. Ideja e këtij lloji të bonuseve është të luani rregullisht për të kaluar nëpër nivele të ndryshme të programit që përfshin nivelet e bronzit, argjendit dhe floririt.

Ju do të merrni pikë për çdo bast që keni bërë, pavarësisht nga rezultati. Për çdo 100 pikë komp ju do të merrni një njësi monedhe. Ka lojëra që do t'ju sjellin më shumë pikë kompromisi si lojëra elektronike video, jackpots progresive ose keno, dhe në të njëjtën kohë ka të tjera që nuk do t'ju sjellin asnjë pikë kompromisi. Këto lojëra përfshijnë Live Hi-Lo, Pontoon, video poker dhe Blackjack Surrender vetëm për të përmendur disa.

Herën e parë që i bashkoheni kazinosë do të filloni në nivelin e Bronzit dhe mund të kërkoni bonusin Milestone $50. Për të ngritur nivelin, ju duhet të fitoni 150.000 pikë për të arritur nivelin e argjendtë. Përfitimet që do t'ju ofrohen në këtë nivel rriten gjithashtu. Për shembull, ju do të jeni në gjendje të shlyeni 85 pikë për një njësi monedhe. Në këtë nivel ju gjithashtu mund të kërkoni Bonusin Milestone prej 100$, dhe kjo është pa thënë se kjo është një mundësi e shkëlqyer për të rritur bankrollin tuaj.

Arritja e 500.000 pikëve të kompromisit do t'ju çojë në nivelin e artë të skemës së besnikërisë. Përparësitë që do të ketë çdo lojtar pasi të arrijë këtë nivel janë të shumta. Vetëm për të filluar, për çdo 75 pikë kompi ju do të merrni 1 $. Por, pjesa më e mirë është mundësia për të kërkuar Bonusin Milestone i cili do të sjellë 350 dollarë.

Për të ruajtur Nivelin e Artë, lojtarët duhet të grumbullojnë të paktën 2.500 pikë për çdo tre muaj, por mbani në mend se mundësitë janë të pafundme këtu në këtë nivel. Lojtarët që arrijnë të mbledhin 1.500.000 pikë kompi do të shpërblehen me 1.000 $ Bonus Milestone.

Bonusi Milestone duhet të vihet bast të paktën 20 herë që ju të mund të tërhiqni çdo fitim dhe bonusi duhet të përfundojë brenda 30 ditëve. Lojtarët që bëjnë"Të bëni asnjë depozitë brenda 13 javëve ndërsa ata janë në nivelin e argjendtë ose të artë do të kthehen automatikisht përsëri në nivelin e bronzit.

Bonusi i ndeshjes

Bet365 Casino ofron 100% bonus ndeshjeje për çdo klient të ri në depozitën e tyre të parë. Regjistrimi kërkon kohë minimale, por falë kësaj oferte bujare ju mund të zgjasni patjetër seancën tuaj të lojrave. Duhet të mbani mend se ky bonus vjen me vargje të bashkangjitura. Përkatësisht ka kërkesa për bast për këtë bonus dhe ju duhet të vendosni bast paratë e bonusit 15 herë që të keni të drejtë të bëni një tërheqje më vonë.

Bonus i lartë rul

Ka 3 lloje të ndryshme bonusesh në Bet365 Casino dhe ju mund të zgjidhni atë që dëshironi. Këto bonuse janë bërë rreptësisht për t'iu përshtatur nevojave të të gjithëve. Pra, për rul të ulët bonusi shkon deri në 200 dollarë, për rrotullues të mesëm bonusi shkon deri në 400 dollarë dhe për rrotullues të lartë bonusi mund të shkojë deri në 1000 dollarë.

Bonusi i regjistrimit

Të pretendosh bonusin e regjistrimit në Bet365 është shumë e thjeshtë. Ju duhet të regjistroheni për një llogari dhe të bëni një depozitë prej të paktën 5 dollarë dhe kazino do të përputhet me atë shumë. Shuma më e lartë në paratë e bonusit që mund të merrni nga kazino është 100 dollarë. Pasi të bëni një depozitë, paratë e bonusit do të transferohen automatikisht në llogarinë tuaj.

Nëse rastësisht nuk keni kërkuar bonusin e regjistrimit herën e parë që keni bërë një depozitë, mos u shqetësoni. Ju mund të kërkoni bonusin tuaj brenda 30 ditëve nga regjistrimi i llogarisë suaj. Duhet të shkoni te menyja e Shërbimeve dhe të zgjidhni Ofertat e Mia dhe të klikoni në Pretendoni Tani.

Si të përdorni kreditet e basteve në Bet365?

Kazino Bet365 funksionon paksa ndryshe nga basteshkruesit e tjerë në internet, kështu që ka disa gjëra për të cilat duhet të keni parasysh. Ato ofrojnë diçka të quajtur Kreditë e bastit dhe ja se si mund t'i përdorni ato: · Së pari ju duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj. · Pastaj ju duhet të shtoni një përzgjedhje në fletën tuaj të bastit. · Zgjidhni përdorimin e krediteve të bastit në fletë.

Bonusi i mirëseardhjes

Bet365 është shumë bujare për klientët e saj të rinj. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të hapni një llogari dhe të bëni një depozitë minimale prej $5. Ju do të merrni një bonus depozite 100% menjëherë. Megjithatë, duhet të ndiqni disa hapa për të kërkuar këtë bonus. Siç thamë më parë, pjesa thelbësore është të hapni një llogari dhe të bëni një depozitë minimale prej të paktën 5 dollarë dhe do të mund të merrni një bonus deri në 50 dollarë. Përpara se të filloni të luani, duhet të aktivizoni bonusin duke zgjedhur Anëtarët > Ofertat > Ofertat e Disponueshme dhe më pas Aktivizoni nga menyja rënëse Shërbimet. Përpara se të bëni një tërheqje, duhet të luani paratë e bonusit 3 herë.

Kreditë e basteve

Kreditë e basteve janë të disponueshme vetëm për klientët e rinj. Kur hapni një llogari dhe bëni një depozitë, Bet365 do të përputhet me depozitën tuaj kualifikuese në kredite bastesh. Ju duhet të kërkoni ofertën brenda 30 ditëve nga regjistrimi për një llogari. Pasi të kërkoni kreditet e bastit, ato do të mbahen në llogarinë tuaj dhe nuk janë tërhequr.

Ju mund të përdorni Neteller, Skrill dhe Skrill 1-Tap për t'u kualifikuar për këto baste. Në rast se llogaria juaj është joaktive brenda 90 ditëve, kreditet e bastit do të konfiskohen dhe hiqen.

Bonus pa depozitë

Asnjë bonus depozite nuk ofrohet vetëm për lojërat e kazinosë. Ato nuk janë të disponueshme gjatë gjithë kohës në kazino, por gjatë gjithë vitit, libralidhësi mund të ofrojë disa. Nëse ka ndonjë promovim si ky, do të merrni një njoftim ose një email. Për shembull, ata ofruan rrotullime falas në 'Lucky Leprechaun' disa javë më parë dhe gjithçka që duhej të bënit ishte të identifikoheshit në llogarinë tuaj brenda 7 ditëve nga marrja e emailit. Ky lloj bonusi është i mrekullueshëm, sepse ju jep një shans për të luajtur pa u shtrirë për xhepin tuaj, kështu që mbani një sy për këto oferta.

Kodet e bonusit

Ndërsa disa kode janë të disponueshme dhe duhet të përdoren në një periudhë të caktuar kohe, të tjerët janë gjithmonë të disponueshëm. Këtu është një listë e kodeve të bonusit Bet365 për regjistrimin, të cilat janë të vlefshme në MB.

BONUS

BONUS DESCRIPTION

1XBET PROMO CODE

Exclusive Sport Bonus

100% up to $130 First Deposit

Use our code

Standard Sport Bonus

100% up to $100 Welcome Bonus

Not required

Casino Bonus

Extra cashback on selected games

Use our code

Wednesday Bonus

100% up to $100 Deposit Bonus

Use our code

Friday Bonus

100% up to $100 Deposit Bonus

Use our code

Poker

VIP Rakeback Bonus

Use our code

Bingo

Free Bingo Card

Use our code

Si të përdorni kodin e bonusit Bet365?

Klientët e rinj duhet të përdorin kodin pas regjistrimit të tyre. Kjo është shumë e lehtë, por gjithsesi kemi përgatitur një udhëzues të thjeshtë për ju: · Kopjoni kodin Bet365 · Hapni faqen zyrtare të Bet365 · Regjistrohuni në kazino dhe vendosni kodin Bet365 365BETMAX · Bëni një depozitë minimale të kërkuar · Vendosni bastin tuaj të parë · Kontrolloni disa promovime të tjera aktuale që Bet365 ka për të ofruar.

Përpara se të pranoni një bonus në çdo kazino, duhet të mbani mend se të gjitha bonuset vijnë me disa kërkesa për bast. Pra, është më mirë të njiheni me termat dhe kushtet përpara se të pranoni një bonus.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Siç e përmendëm më parë, çdo bonus vjen me disa kërkesa për bast. Bonuset që mund të gjeni në Bet365 duhet të vihen bast 3 herë në mënyrë që ato të jenë të pranueshme. Libërbërësi do të përputhet me depozitën tuaj të parë dhe ju mund të filloni të vini bast. Pra, për të përmbledhur: · Depozita fillestare quhet depozitë kualifikuese dhe shuma e bonusit duhet të vihet 3 herë përpara se të mund të bëni një tërheqje. · Për këtë ofertë mund të përdorni çdo treg sportiv. · Oferta është e disponueshme në MB dhe Irlandë. Oferta për vendet është paksa e ndryshme. · Bilanci duhet të luhet tre herë në harkun kohor prej 90 ditësh.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (3)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (14)
Angleze
Daneze
Gjermane
Holandeze
Hungareze
Italiane
Kineze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (4)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Bet365 Affiliates
ShtetetShtetet (121)
Algjeria
Andorra
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Bullgaria
Burkina Faso
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Etiopia
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Guatemala
Guinea
Honduras
Hungaria
India
Indonezia
Irlanda
Islanda
Italia
Japonia
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kolumbia
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Letonia
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Moldavia
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Qipro
Ruanda
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Sllovakia
Sllovenia
Spanja
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Territoret Palestineze
Togo
Tunizia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (7)