Bet365 - Affiliate Program

Age Limit
Bet365
Bet365 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
UK Gambling Commission

Affiliate Program

Anëtarësimi në një program shoqërues në Bet365 është shumë i lehtë. Duhet të klikoni në Join Now dhe të plotësoni formularin e aplikimit. Pasi të keni mbaruar, klikoni në Submit dhe do të dëgjoni nga kazino brenda 5 ditëve të punës.

Sa mund të fitoni duke përdorur programin e bashkëpunëtorëve Bet365?

Kur përdorni programin e bashkëpunëtorëve Bet365, do të fitoni 30% komision të pjesës së të ardhurave për çdo referim lojtari që luan në kazino.

Në mënyrë që një llogari e re e filialit të qëndrojë e hapur, ju duhet të dorëzoni pesë lojtarë depozitues brenda tre muajve nga regjistrimi. Komisioni zbatohet në të gjithë bordin me të gjitha ofertat e lojërave.

Cili është emri i programit të anëtarësimit Bet365?

Emri i programit të filialeve të kazinosë është Bet365 Affiliates dhe është një sistem marketingu profesional i përdorur si nga individë ashtu edhe nga kompani. Ata përdorin programe shoqëruese për të promovuar kompaninë e lojërave të fatit në bazën e tyre të klientëve.

Pasi të keni miratuar formularin tuaj të aplikimit, mund të përfitoni nga shumë gjëra që kazinoja ka për t'ju ofruar. Ju do të keni akses në Links dhe Creative dhe mund të përdorni gamën e gjerë të materialeve të tyre për të postuar në faqen tuaj të internetit, bannerët dhe tekstet promovuese janë vetëm disa prej tyre.

Pasi të referoni një klient nga faqja juaj e internetit në faqen Bet365, do të merrni një komision prej 30% bazuar në çdo fitore neto për jetën e klientit.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (3)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (14)
Angleze
Daneze
Gjermane
Holandeze
Hungareze
Italiane
Kineze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (4)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Bet365 Affiliates
ShtetetShtetet (121)
Algjeria
Andorra
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Bullgaria
Burkina Faso
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Etiopia
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Guatemala
Guinea
Honduras
Hungaria
India
Indonezia
Irlanda
Islanda
Italia
Japonia
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kolumbia
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Letonia
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Moldavia
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Qipro
Ruanda
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Sllovakia
Sllovenia
Spanja
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Territoret Palestineze
Togo
Tunizia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (7)