Bet365 - Account

Age Limit
Bet365
Bet365 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
UK Gambling Commission

Account

Bet365 është një kazino e njohur dhe nuk është çudi që njerëzit presin më të mirën prej saj. Një nga elementët më të rëndësishëm të çdo platforme bastesh është se sa shpejt mund të filloni të luani lojëra për para të vërteta. Ju nuk keni nevojë për një kazino ku nevojiten shumë vite për të hapur një llogari dhe për ta verifikuar atë llogari. Në Bet365 ky proces është shumë i thjeshtë dhe do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj e çmuar. Këtu është një udhëzues i thjeshtë që duhet të ndiqni herën e parë që përpiqeni të hapni një llogari. · Hapni faqen zyrtare të kazinosë në www.bet365.com · Klikoni në butonin Join Now · Plotësoni informacionin e kërkuar duke përfshirë emrin, datën e lindjes, adresën. Gjithashtu në këtë hap do t'ju duhet të zgjidhni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin. · Futni kodin e bonusit 365APP në fushën e kodit promovues. · Gjëja e fundit që duhet të bëni është të klikoni në butonin Join Bet365.

Rihap llogarinë

Bet365 do t'ju lejojë të rihapni llogarinë tuaj, por procesi është i ndryshëm në varësi të arsyes pse e mbyllët llogarinë tuaj në radhë të parë. Bet365 është një platformë për lojërat e përgjegjshme të fatit, kështu që ata ofrojnë disa mjete për t'ju mbrojtur në rast se po zhvilloni zakone të tepruara të lojërave të fatit. Gjëja e parë që ofrojnë është vetëpërjashtimi ku mund të mbyllni llogarinë tuaj për një periudhë të caktuar kohe. Nëse është kështu, atëherë nuk mund ta rihapni llogarinë tuaj derisa të kalojë periudha kohore. Ju mund të zgjidhni të kufizoni aksesin tuaj për 6 muaj, 1 vit dhe madje edhe për 5 vjet nëse dëshironi. Procesi i vetëpërjashtimit është shumë i lehtë. Ju duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj dhe të zgjidhni 'Bixhozin e Përgjegjshëm' në seksionin 'Llogaria ime'. Këtu ju duhet të zgjidhni periudhën kohore që mendoni se është më e mira për ju. Pasi të vendosni të vetëpërjashtoheni nga lojërat e fatit, nuk mund ta rihapni llogarinë tuaj për asnjë arsye. Ju duhet t'i respektoni vetë kufizimet dhe kazinoja bën të njëjtën gjë duke mos ju lejuar të përdorni ndonjë lojë në faqen e tyre të internetit. Nëse hapni një llogari tjetër, Bet365 do ta zbulojë atë dhe do ta mbyllë menjëherë.

Bet365 ju lejon të zgjidhni zona të veçanta të faqes në të cilat dëshironi të kufizoni aksesin tuaj. Për shembull, nëse vendosni të kufizoni aksesin tuaj në sport ose poker, mund të përqendroheni në një fushë tjetër për të rritur shanset tuaja për të fituar. Nëse keni vendosur të kufizoni aksesin në çdo zonë të faqes së internetit, atëherë ne ju këshillojmë të bëni të njëjtën gjë me operatorët e tjerë me të cilët keni llogari. Një gjë tjetër që duhet të bëni është të hiqni njoftimet nga kazino, t'i anuloni ato në mediat sociale dhe të hiqni gjithashtu të gjitha aplikacionet e shkarkuara.

Procesi i verifikimit

Procesi i verifikimit është një nga pjesët më të rëndësishme kur hapni një llogari. Procesi është i ndarë në dy hapa dhe çdo hap kërkon që ju të vërtetoni identitetin tuaj.

· Hapi i parë ju jep mundësinë për të ngarkuar një kopje të pasaportës, ID-së ose patentës së shoferit.

· Hapi i dytë kërkon që ju të dërgoni një kopje të pasqyrës bankare, deklaratës së kartës së kreditit, faturës së telefonit ose një faturë shërbimi.

Ju gjithashtu keni mundësinë për të verifikuar llogarinë tuaj duke përdorur Verifikimin Postar. Por ky mund të jetë një proces shumë i gjatë sepse kërkon nga dy deri në tre javë për të përfunduar.

Hyrja në llogarinë tuaj

Në Bet365 ju mund të zgjidhni hyrjen me kodkalimin kur hyni në llogarinë tuaj celulare. Ky është një numër katërshifror që mund ta përdorni në vend të një emri përdoruesi dhe fjalëkalimi.

Nëse rastësisht keni harruar fjalëkalimin tuaj dhe përpiqeni ta merrni me mend, pas tre përpjekjeve të dështuara radhazi, llogaria juaj do të bllokohet. Në rast se kjo ndodh, atëherë duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe ata do t'ju ndihmojnë gjatë procesit. Këto janë informacionet e mëposhtme që duhet të ndani me mbështetjen: · Emri i përdoruesit · Emri i plotë · Data e lindjes · Rreshti i parë i adresës suaj dhe kodi postar · Adresa e emailit ose numri i telefonit të regjistruar në llogarinë tuaj · Data ose shuma e depozitimi ose tërheqja juaj e fundit, ose katër shifrat e fundit të llojit të pagesës të regjistruar në llogarinë tuaj.

Mund të identifikoheni në llogarinë tuaj duke përdorur Touch ID, Face ID dhe identifikimin e gjurmëve të gishtave, nëse ndonjë nga këto është e disponueshme në telefonin tuaj. Duhet ta aktivizoni funksionin brenda cilësimeve të pajisjes suaj përpara se ta përdorni.

Një tjetër veçori e shkëlqyeshme që ofron kazinoja është të qëndroni në hyrje në llogarinë tuaj. Duhet ta aktivizoni veçorinë duke zgjedhur Keep me Identifikohu dhe herën tjetër që dëshironi të luani nuk keni pse të futni të dhënat tuaja. Kur dëshironi të çaktivizoni funksionin, thjesht dilni nga llogaria juaj dhe herën tjetër që dëshironi të luani do t'ju duhet të shkruani emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj.

shtetet

Nëse nuk mund të regjistroheni në faqen e internetit, kjo është kryesisht për shkak se kufizimet ligjore nuk e lejojnë kompaninë të operojë në rajon. Kazinoja do të llogarisë vendndodhjen tuaj bazuar në adresën tuaj IP dhe nëse jeni pjesë e një prej vendeve të kufizuara, kemi frikë se nuk ju lejohet të hapni një llogari.

Në disa vende kumari është i paligjshëm, kështu që Bet365 nuk mund të operojë pasi nuk kanë licencë për të operuar legalisht.

Nëse ende nuk jeni i sigurt nëse Bet365 është i ligjshëm apo i kufizuar, mund ta kontrolloni lehtësisht. Ju duhet të shkoni në faqen e tyre të internetit dhe të klikoni në "Bashkohu tani". Nëse ju lejohet të regjistroheni në kazino, atëherë ky është një lajm i mirë. Nëse shihni një hapësirë të madhe bosh në faqen kryesore, atëherë kemi frikë të themi se nuk mund të hapni një llogari në Bet365.

Vendet e kufizuara

· Afganistan · Samoa Amerikane · Angola · Belgjikë · Burundi · Kamboxhia · Çad · Republika e Kongos · Republika Demokratike e Kongos · Eritrea · Francë · Guajana Franceze · Guadeloupe · Guinea-Bissau · Guam · Haiti · Hong Kong · Iran · Irak · Izrael · Libi · Martinikë · Monako · Myanmar · Holandë · Kore e Veriut · Filipine · Poloni · Portugali · Porto Riko · Rumani · Singapor · Somali · Afrika e Jugut · Sudan · Siri · Taxhikistan · Turqi · Turkmenistan · SHBA · Ishujt e Virgjër të SHBA · Uzbekistan · Venezuelë · Jemen · Zimbabve

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (3)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (14)
Angleze
Daneze
Gjermane
Holandeze
Hungareze
Italiane
Kineze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (4)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Bet365 Affiliates
ShtetetShtetet (121)
Algjeria
Andorra
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Bullgaria
Burkina Faso
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Etiopia
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Guatemala
Guinea
Honduras
Hungaria
India
Indonezia
Irlanda
Islanda
Italia
Japonia
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kolumbia
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Letonia
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Moldavia
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Qipro
Ruanda
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Sllovakia
Sllovenia
Spanja
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Territoret Palestineze
Togo
Tunizia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (7)