Bet365 - About

Age Limit
Bet365
Bet365 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
UK Gambling Commission

About

Bet365 është një central elektrik britanik i lojërave online që hapi dyert e saj virtuale në vitin 2001. Kjo kazino popullore ka selinë e saj të vendosur në Mbretërinë e Bashkuar dhe zyra të tjera në Australi dhe Gjibraltar. Prandaj, Lojtarët mund të presin oferta të shkëlqyera nga Bet365.

Kjo kazino online ofron lojëra emocionuese si jackpots dhe lojëra elektronike, ruletë, blackjack dhe poker. Ata gjithashtu ofrojnë kazino të drejtpërdrejta për lojtarët për argëtim me lojëra. Bet365 ka një aplikacion që lojtarët mund ta përdorin për të luajtur lojëra kazino në internet.

Gjëja e pabesueshme në lidhje me këtë kazino është se ka më shumë opsione sesa rivalët e saj. Për këtë arsye, Bet365 është zgjidhja më e mirë e kazinosë në internet për shumë lojtarë.

Historia e Bet365

Themeluar në vitin 2000, Bet365 popullor ofron lojëra emocionuese të kazinosë në internet. Ai mbështet 17 gjuhë dhe 29 monedha të ndryshme. Me një strukturë të mahnitshme kompanie dhe histori të shkëlqyer, Bet365 u krijua dhe u regjistrua për herë të parë në MB dhe në pronësi të familjes Coates. Denise Coates zotëron 50.2% të totalit të aksioneve, ndërsa John Coates dhe babai Peter zotërojnë 43.1%, me pjesën e mbetur të aksioneve në pronësi të investitorëve të tjerë të brendshëm.

Rritja masive e parë në Bet365 gjatë gjithë viteve të funksionimit e ka bërë këtë kazino online një emër të njohur në industrinë e lojërave të fatit. Sot, Bet365 krenohet me më shumë se 6 milionë klientë të mundshëm në më shumë se 200 vende.

Pronari dhe CEO

Pronarët dhe CEO i Bet365 janë Denise Coates, John Coates dhe Peter Coates.

Numri i Licencës

Bet365 është licencuar nga Qeveria e Gjibraltarit dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës me një numër licence MGA/B2C/531/2018

Ku bazohet Kazino Bet365?

Kazinoja është e vendosur në Maltë dhe kjo është adresa e tyre aktuale: Office 1/2373, Level G, Quantum House, 75 Abate Rigord Street, Ta`Xbiex XBX 1120, Maltë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (3)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (14)
Angleze
Daneze
Gjermane
Holandeze
Hungareze
Italiane
Kineze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (4)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Bet365 Affiliates
ShtetetShtetet (121)
Algjeria
Andorra
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Bullgaria
Burkina Faso
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Etiopia
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Guatemala
Guinea
Honduras
Hungaria
India
Indonezia
Irlanda
Islanda
Italia
Japonia
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kolumbia
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Letonia
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Moldavia
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Qipro
Ruanda
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Sllovakia
Sllovenia
Spanja
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Territoret Palestineze
Togo
Tunizia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (7)