Rishikimi i kazinosë BAO - Responsible Gaming

BAOResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
Bonus300 €/1BTC + 100 rrotullime falas
Pranon kriptomonedhën
Shumë gjuhë
Shumëllojshmëri metodash depozitimi
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Pranon kriptomonedhën
Shumë gjuhë
Shumëllojshmëri metodash depozitimi
BAO
300 €/1BTC + 100 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Responsible Gaming

Responsible Gaming

Bao Casino bën gjithçka që është në fuqinë e tyre për të siguruar një mjedis të mirë dhe të sigurt për lojtarët e saj. Ata e kuptojnë se kumari mund të dëmtojë jetën tuaj dhe për këtë arsye, ata ofrojnë veçori të ndryshme që mund t'i përdorni për të mbrojtur veten. Në faqen e tyre të internetit, mund të gjeni gjithashtu lidhje me organizata që do t'ju ndihmojnë në kohën tuaj të nevojës. Këto janë organizatat që mund të kontaktoni për udhëzime dhe këshilla:

Një nga veçoritë më të përshtatshme që mund të gjeni në Bao Casino është të kufizoni depozitën tuaj. Ju mund të vendosni një kufi ditor, javor ose mujor në llogarinë tuaj dhe pasi ta arrini atë, nuk duhet të përpiqeni të depozitoni.

Kufiri i Humbjes

Kufiri i Humbjes

Ju gjithashtu mund të vendosni një kufi humbjeje për një ditë, një javë ose një muaj. Kufiri i humbjes i atribuohet depozitës fillestare dhe jo fitimeve të atribuuara. Kjo është një veçori e ndërlikuar dhe duhet të jeni të kujdesshëm me të, veçanërisht nëse fitoni shumë. Për shembull, nëse vendosni një kufi humbjeje prej vetëm 10 dollarësh dhe fitoni 500 dollarë në rrotullimin tuaj të parë, mund të humbni më shumë se 10 dollarë nga paratë që keni fituar.

Kufijtë e ftohjes

Kufijtë e ftohjes

Ju gjithashtu mund të vendosni një periudhë ftohjeje për 1 javë, 1 muaj, 3 muaj ose 6 muaj në llogarinë tuaj. Gjatë kësaj kohe nuk do të mund të depozitoni dhe të luani për para të vërteta në Bao Casino. Pasi të vendosni periudhën e ftohjes, ajo do të zbatohet menjëherë në llogarinë tuaj.

Vetëpërjashtimi

Vetëpërjashtimi

Mund të vendosni një kufi vetëpërjashtimi në llogarinë tuaj dhe ta mbyllni atë për 6 muaj, 9 muaj ose 1 vit. Pasi ta bëni këtë, llogaria juaj do të çaktivizohet dhe ju do të përjashtoheni nga kazino. Gjatë kësaj kohe nuk do të mund të depozitoni apo tërhiqni fonde, si dhe do të përjashtoheni nga të gjitha ofertat promocionale.

Ju mund ta vendosni vetë-përjashtimin ose mund të kontaktoni mbështetjen e klientit në support@baocasino.com dhe ata do t'ju udhëzojnë gjatë procedurës.

Lojëra me përgjegjësi

Lojëra me përgjegjësi

Bixhozi, ndonëse argëtues, mund të shkaktojë probleme serioze për disa lojtarë. Të gjitha ato reklama të ndezura mund të krijojnë idenë se mund të pasuroheni shumë shpejt dhe lehtë dhe mund të tërhiqeni nga ideja. Këtu gjërat mund të shkojnë poshtë kodrës kur shihni se nuk është kështu pasi filloni të luani dhe shihni se humbja është një pjesë e madhe e kumarit. Për këtë arsye, duhet t'i qaseni kësaj forme argëtimi me kujdes. Duhet të jeni tepër të kujdesshëm me çdo lëvizje që bëni. Dhe Bao Casino është këtu për t'ju ndihmuar sepse ata e dinë se kjo mund të jetë një rrugë e rrëshqitshme për disa. Ata duan që të gjithë lojtarët e tyre të kenë një përvojë të këndshme dhe të sigurt në kazinonë e tyre. Për këtë arsye, ato janë shumë transparente. Ata do t'ju kontaktojnë nëse vërejnë se po kaloni shumë kohë në kazino dhe filloni të shpenzoni shumë para. Në të njëjtën kohë, ato ofrojnë shumë mjete të ndryshme që mund t'i përdorni që do t'ju ndihmojnë të kontrolloni zakonet tuaja të kumarit. Është shumë e rëndësishme të dini se çfarë po futeni dhe duhet të jeni të vetëdijshëm për pasojat në këtë mënyrë që t'i qaseni kumarit ndryshe. Do të shihni se është një formë argëtimi dhe jo thjesht një mënyrë për të fituar para të lehta.

Edhe përpara se të filloni të luani kumar, mund të përfitoni nga veçoritë e mëposhtme - Limitet Personale si Kufijtë e Humbjes, Kufijtë e Depozitave, Kufijtë e basteve, Kufijtë e Ftohjes si dhe Kufijtë e Vetëpërjashtimit. Është shumë e rëndësishme të vendosni këto kufij edhe para se të filloni të depozitoni fonde në llogarinë tuaj dhe të luani për para të vërteta. Në këtë mënyrë do të keni më shumë kontroll mbi fondet tuaja dhe sapo të arrini limitin tuaj duhet të ndaloni dhe të prisni që periudha të përfundojë.

Nëse e gjeni veten duke humbur kontrollin mbi zakonet tuaja të lojërave të fatit, Bao Casino ju inkurajon të kontaktoni një nga organizatat e mëposhtme për udhëzime dhe ndihmë për Kumarxhinjtë Anonim, GamCare dhe Terapinë e Kumarit.

Bao Casino është një ofrues plotësisht i licencuar dhe i përgjegjshëm i lojërave. Ata nuk lejojnë kumarin e të miturve dhe kontrollojnë të kaluarën e çdo klienti për t'u siguruar që të gjithë janë në moshë ligjore për të luajtur. Pasi të krijoni llogarinë tuaj, mund të jeni të sigurt se të gjitha të dhënat tuaja personale dhe financiare janë të sigurta dhe nuk do të ndahen me një palë të tretë. Ju mund të transferoni me siguri fonde në dhe nga llogaria juaj në çdo kohë që dëshironi.

Mbrojtja e të miturve

Mbrojtja e të miturve

Kazinoja pranon vetëm lojtarë të moshës madhore për të luajtur. Ata bëjnë gjithçka që është në fuqinë e tyre për të ndaluar çdo përpjekje të të miturve për t'u regjistruar dhe luajtur në kazino. Kazino Bao është e vetëdijshme se interneti është i disponueshëm kudo në ditët e sotme dhe për këtë arsye, ata kërkojnë që edhe prindërit të bashkëpunojnë. Ekziston një softuer i krijuar posaçërisht që do t'ju ndihmojë të kontrolloni se cilat faqe interneti mund të hapin fëmijët tuaj dhe çfarë jo. Ju mund të vizitoni faqet e mëposhtme të internetit nëse keni një të mitur nën çatinë tuaj dhe jeni duke përdorur një kompjuter: · CyberPatrol · GamBlock® · Software Solid Oak· Neto dado

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë