Rishikimi i kazinosë BAO - Payments

BAOResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
Bonus300 €/1BTC + 100 rrotullime falas
Pranon kriptomonedhën
Shumë gjuhë
Shumëllojshmëri metodash depozitimi
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Pranon kriptomonedhën
Shumë gjuhë
Shumëllojshmëri metodash depozitimi
BAO
300 €/1BTC + 100 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Payments

Payments

Kazino Bao ofron mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të bërë depozita dhe tërheqje në llogarinë tuaj. Shuma maksimale që mund të tërhiqni në ditë është e kufizuar në 2,000 dollarë dhe 7,500 dollarë në javë dhe 15,000 dollarë në muaj. Këto kufizime injorohen kur bëhet fjalë për të fituar një jackpot progresiv. Nëse e bëni këtë, do të merrni pagesën e plotë menjëherë.

Për t'i bërë gjërat më të lehta për ju, Bao Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese duke përfshirë:

 • VIZA
 • PurplePay
 • MasterCard
 • Maestro
 • Skrill
 • Neteller
 • Neosurf
 • Transferim i shpejtë
 • Ecopay
 • Astropay
 • iDebit
 • Yandex
 • QIWI
 • WebMoney
 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • Monedhë Lite
 • DogeCoin

Shuma minimale që mund të tërhiqni është 10 dollarë dhe shuma maksimale do të varet nga mënyra e pagesës që përdorni.

Kazinoja do të kontrollojë identitetin tuaj përpara se të përpunojë ndonjë tërheqje. Ju duhet ta bëni këtë vetëm një herë, por kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë sa herë që ata mendojnë se është e nevojshme.

Në rast se ka një aktivitet mashtrues nga llogaria juaj, kazinoja rezervon të drejtën të mos përpunojë tërheqje të tilla.

Nëse jetoni në një nga vendet e mëposhtme: SHBA, Australi, Hong Kong, Indi, Indonezi, Japoni, Kore, Malajzi, Singapor, nuk mund të përdorni Vizën si mënyrë pagese.

Vetëm banorët e vendeve të mëposhtme Andorra, Austri, Belgjikë, Qipro, Republika Çeke, Danimarkë, Estoni, Francë, Gjermani, Gjibraltar, Greqi, Hungari, Islandë, Irlandë, Itali, Letoni, Luksemburg, Maltë, Monako, Holandë, Norvegji, San Marino, Sllovakia, Sllovenia, Spanja, Suedia, Zvicra, Turqia dhe Mbretëria e Bashkuar, mund të përdorin Mastercard si një mënyrë pagese për të depozituar dhe tërhequr fonde.

Nëse bëni një tërheqje nëpërmjet transfertës bankare, tërheqja juaj mund të jetë subjekt i disa tarifave shtesë.

Nëse fitoni një shumë që tejkalon $15,000, atëherë kazinoja rezervon të drejtën të ndajë pagesën në këste mujore.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë