Rishikimi i kazinosë BAO - Live Casino

BAOResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
Bonus300 €/1BTC + 100 rrotullime falas
Pranon kriptomonedhën
Shumë gjuhë
Shumëllojshmëri metodash depozitimi
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Pranon kriptomonedhën
Shumë gjuhë
Shumëllojshmëri metodash depozitimi
BAO
300 €/1BTC + 100 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Live Casino

Live Casino

Seksioni i kazinosë live është ndoshta më interesant dhe më emocionues. Ju mund të gjeni lojëra nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerëve në industrinë e kazinosë live duke përfshirë Evolution Gaming, NetEnt, Spinomenal dhe Vivogaming, por edhe nga disa prej emrave më pak të pritur si Betsoft Gaming, Play'n GO, Quickfire dhe Lojëra Yggdrasil.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruletë e drejtpërdrejtë

Në Bao Casino, mund të gjeni shumë variacione të ndryshme të ruletës për t'u shijuar. Tregtarët e tyre të drejtpërdrejtë janë profesionistë dhe do ta bëjnë të gjithë përvojën tuaj të jashtëzakonshme. Ka më shumë se 15 tavolina ruleti të disponueshme 24/7 vetëm për lehtësinë tuaj.

Objektivi i lojës është të parashikohet se ku do të zbresë topi i bardhë. Në pamje të parë, ruleta mund të duket si një lojë shumë e komplikuar me të gjitha ato baste të ndryshme, por sapo të filloni ta luani, do të mësoni të gjitha sekretet në një kohë të shkurtër.

Kur bëhet fjalë për ruletën, gjithçka varet nga lloji i lojtarit që dëshironi të jeni. Nëse dëshironi të luani më shumë në anën e sigurt, mund të filloni të luani ruletë evropiane e cila ofron shanse më të mira. Gjithashtu, mund të filloni duke vendosur baste të jashtme, ato ofrojnë pagesa më të vogla, por shanset për të fituar këtë bast janë pothuajse 50-50. Nëse jeni duke kërkuar për një lojë më sfiduese, atëherë ju sugjerojmë të filloni të luani Roulette Amerikane. Ky version i lojës ka një zero të vetme dhe një zero të dyfishtë që shton një avantazh më të lartë të shtëpisë.

Baccarat live

Baccarat live

Baccarat është një lojë që është jashtëzakonisht e popullarizuar kudo. Loja ofron një ndjenjë luksi dhe sofistikimi dhe jemi të sigurt që do të shijoni çdo moment të saj. Ka variacione të ndryshme të lojës, por pasi të mësoni bazat, do të luani çdo lojë pa problem. Kjo është një lojë fati që luhet sipas një grupi rregullash të paracaktuara. Ideja është të merrni një dorë me një vlerë totale 9. Nëse dy letrat që merrni janë me një vlerë totale 8 ose 9, atëherë kjo dorë quhet 'natyrore' dhe ju jeni fituesi i raundit. Rregullat për lojtarin janë mjaft të thjeshta, por rregullat për bankierin mund të bëhen më të komplikuara nëse merrni një kartë të tretë. Lajmi i mirë këtu është se nuk duhet ta dini për të pasur një seancë të suksesshme lojrash. Disa variacione të lojës ofrojnë baste anësore që do ta bëjnë përvojën edhe më emocionuese. Ato përfshijnë Bonuset Big, Perfect Pair, Player Pair, Banker Pair, Either Pair, Small, dhe Lojtar/Banker.

Poker Live

Poker Live

Pokeri është një lojë mjaft e thjeshtë për t'u mësuar, thjesht duhet të mbani mend disa rregulla kur bëhet fjalë për lojën dhe për të mësuar duart. Por, edhe nëse mësoni rregullat, kjo nuk do të thotë se do të fitoni çdo herë. Do të duhet përgjithmonë për të zotëruar lojën. Ju duhet të mësoni se kur dhe si të bëni lëvizjen tuaj të radhës dhe pjesa më e mirë është bllofi. Fatkeqësisht, bllofi është diçka që as një kazino live nuk mund ta sjellë tek ju, sepse nuk mund të shihni fytyrat e lojtarëve të tjerë.

Kur bëhet fjalë për duart dhe renditjen e tyre, ato janë gjithmonë të njëjta, pa marrë parasysh se cilin variacion zgjidhni për të luajtur. Dora e rangut më të lartë është Royal Flush dhe kjo dorë mund të lidhet vetëm, por jo të rrihet.

Blackjack live

Blackjack live

Kur vendosni të luani Blackjack live në Bao Casino, do të keni ndërveprim të plotë jo vetëm me tregtarin, por edhe me lojtarët e tjerë. Loja është shumë e lehtë për t'u luajtur, dhe ju duhet të afroheni sa më afër 21 pa humbur. Gjithçka fillon me vendosjen e një bast nga ju, dhe më pas tregtari do t'ju japë dy letra juve dhe dy letra vetes. Kur të shihni dy letrat tuaja fillestare, duhet të vendosni se cila do të jetë lëvizja juaj e ardhshme. Ju keni mundësinë të qëndroni, që do të thotë se nuk keni nevojë për karta shtesë. Ju keni mundësinë për të goditur nëse keni nevojë për një kartë tjetër dhe mund të goditni sa herë të dëshironi. Ju gjithashtu keni mundësinë për të dyfishuar, për të cilën ju duhet të dyfishoni bastin tuaj, dhe për këtë, ju do të merrni vetëm një kartë shtesë. Nëse dy letrat që keni marrë janë me vlerë të barabartë, ju keni mundësinë të ndani dorën dhe ta luani atë si dy duar të ndara. Ju do të duhet të vendosni një bast tjetër që është i barabartë me bastin tuaj fillestar.

Nëse edhe tregtari edhe ju keni një blackjack, loja përfundon me një shtytje dhe të gjitha bastet kthehen. Në Bao Casino mund të gjeni lojëra që ofrojnë kufij të ndryshëm bastesh, kështu që kjo do të thotë se ka diçka për të gjithë.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë