Rishikimi i kazinosë BAO - Games

Age Limit
BAO
BAO is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Games

Kazino Bao ka një portofol të pasur lojrash dhe ju mund të gjeni lojëra të ndryshme pavarësisht se çfarë ju pëlqen, do të ketë diçka për ju. Lajmi i mirë është se shumica e lojërave, përveç lojërave të drejtpërdrejta, mund të luhen duke përdorur para virtuale që kazinoja do t'ju shpërblejë. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të mësuar lojën që dëshironi të luani pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja.

Lojëra me para të vërteta

Në Bao Casino, mund të gjeni më shumë se 2000 lojëra të ndryshme për të luajtur me para të vërteta. Ato ofrojnë lojëra elektronike video, lojëra elektronike klasike, lojëra tavoline, video poker, jackpots progresive dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, vetëm për të përmendur disa. Ata kanë bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerëve në industri për të sjellë disa nga titujt më të mirë në rrugën tuaj.

Numri më i madh i lojërave është lojërat me slot video në internet. Ato janë më të njohurat dhe për një arsye. Slots ofrojnë një larmi të tillë që nuk mund ta gjeni në asnjë lojë tjetër. Kur hapni seksionin, do të shihni se ka diçka për të gjithë. Dhe nëse nuk jeni ende të sigurt se cilën lojë të luani, ne mund t'ju sugjerojmë lojërat e mëposhtme të njohura Dead or Alive 2, Bonanza, Starburst, Carnival Queen, TwinSpin, Legacy of Egypt, Sakura Fortune, Reactoonz, Extra Chilli, Northern Sky, Wolf Gold, vetëm për të përmendur disa.

Kazino Bao është një hap përpara kur bëhet fjalë për ndjekjen e tendencave të zakonshme. Ju mund të vendosni baste duke përdorur kriptomonedhën dhe madje ato kanë një seksion "Lojëra Kripto" ku mund të gjeni një lojë për të luajtur. Disa nga këto lojëra përfshijnë Mustang Gold, John Hunter and the Tomb of the Scabar Queen, Release the Kraken, Poison Eve, Coins of Fortune, Super 7s, Lucky Cat, Master Joker, Buffalo King, Mighty Kong ndër të tjera.

Lojëra tavoline

Lojërat në tavolinë në Bao Casino nuk janë aq të shumta sa lojërat elektronike, por megjithatë, mund të gjeni shumë për të luajtur edhe këtu. Ata ofrojnë tabela me kufizime të ndryshme për t'u kujdesur për nevojat e çdo lojtari. Lojtarët e Blackjack nuk do të zhgënjehen sepse mund të gjejnë variacione të ndryshme të lojës duke përfshirë Spanish 21, Vegas Strip Blackjack, Double Exposure Blackjack Gold, Perfect Pairs Multihand Blackjack, Vegas Single Deck Blackjack, Big Five Blackjack, Hi-Lo 13 Blackjack European, vetëm për të përmendur disa. Është i njëjti rast me ruletin, pokerin dhe baccarat.

Një tjetër lloj loje që krijon një zhurmë të madhe janë lojërat progresive jackpot. Ju mund të bëheni fitues i një shume që ju ndryshon jetën nëse vendosni të provoni fatin tuaj në një nga këto lojëra. Në fund të fundit, të gjitha këto janë lojëra fati dhe nëse ndiheni me fat, thjesht klikoni në butonin 'Bet Max' dhe shpresoni për më të mirën. Kazino Bao është krenare që prezanton më shumë se 200 tituj çmim të parë që ofrojnë grupe çmimesh që shkojnë deri në 7 shuma shifra, dhe ne duhet të pranojmë se kjo është diçka që nuk duhet ta humbisni. Ka shumë tituj të ndryshëm që mund të provoni, por nuk mund të humbisni disa nga më të njohurit, të cilët përfshijnë Mega Moolah, Mega Moolah Isis, Divine Fortune, Wheel of Wishes, The Glam Life, LotsALoot, CashSplash dhe Holmes and the Stolen Gurët.

Slots

Lojërat online me video slot janë një nga lojërat më emocionuese që mund të luani në kazino. Ato ofrojnë një larmi të tillë, kështu që nuk do të keni kurrë mungesë zgjedhjeje.

Luajtja e lojërave elektronike është shumë e thjeshtë pasi softueri është shumë intuitiv. Por, nëse jeni fillestar, ne do të shqyrtojmë çelësat që duhet të përdorni për të kontrolluar lojën:

'Rrotullimi' ose 'Luaj' – Ky është një buton që duhet të përdorni për të filluar lojën, por gjithashtu mund të përdorni të njëjtin buton për të ndaluar rrotullimin e rrotullave.

'Bast' – Ky buton do t'ju lejojë të zgjidhni madhësinë e bastit tuaj në një linjë.

'Max Bet' – Ky buton do t'ju ndihmojë të vendosni bastin maksimal dhe të zgjidhni numrin maksimal të linjave.

'Info' – Kur klikoni këtë buton do të gjeni të gjitha rregullat e lojës dhe të gjitha kombinimet dhe pagesat që loja ka për të ofruar.

'Autostart' – Ky buton do t'ju lejojë të filloni një lojë automatike.

Lloje të ndryshme lojëra elektronike po lançohen çdo ditë pasi këto janë disa nga lojërat më të njohura që mund të gjeni në çdo kazino. Ata po evoluojnë dhe një ekip i madh zhvilluesish përpiqet të dalë me diçka të re, të paparë më parë. Për këtë arsye, ne kemi shumë lloje të ndryshme lojërash me video slot. Ato ndahen në dy kategori kryesore, klasike dhe video slots.

Slotet klasike zakonisht përbëhen nga tre deri në pesë rrotulla dhe mund të ketë një deri në pesë linja pagese.

Videoslot, nga ana tjetër, ofrojnë veçori të ndryshme dhe një numër të madh linjash pagese, vetëm për të përmendur disa. Një nga avantazhet e para që ju vjen në mendje është se ju mund të vendosni çdo madhësi bast që dëshironi.

Lojërat me video slot mund të kenë një numër të ndryshëm linjash pagese dhe lajmi i mirë është se në shumicën e lojërave ato nuk janë fikse, kështu që kjo do të thotë që ju mund të zgjidhni numrin e linjave të pagesës për të cilat dëshironi të bastoni.

Dhe, pjesa më e mirë e të gjitha lojërave video slot është fakti se ato ofrojnë lojëra të ndryshme bonus. Më e popullarizuara është veçoria e rrotullimeve falas, por ka shumë lojëra të tjera mini bonus që një vend i caktuar mund të ofrojë. Gjithçka që ju mbetet për të bërë është të filloni të eksploroni.

Rregullat e lojës janë shumë të thjeshta, kështu që ju mund të shkoni vetëm me rrjedhën. Dhe pjesa më e mirë është se ju mund ta luani lojën në modalitetin argëtues në mënyrë që të shihni se për çfarë bëhet fjalë.

Ruletë

Nuk mendojmë se ka një person që nuk ka dëgjuar për ruletën. Kjo është një lojë që është paraqitur në shumë filma, dhe ndoshta kjo është arsyeja pse është kaq e njohur sot. Njerëzit zakonisht fillojnë të luajnë ruletë nga kurioziteti, për të parë se për çfarë është loja, dhe më vonë, ata janë të fiksuar kur shohin se ajo ofron një formë unike argëtimi. Dhe sot, ka lojëra të ndryshme ruletë që mund t'i gjeni në Bao Casino dhe të eksploroni mundësitë e shumta.

Për të filluar gjërat, ekzistojnë tre variante kryesore klasike të lojës, Ruleta Evropiane Amerikane dhe ajo Franceze. Nëse jeni fillestar atëherë ju sugjerojmë të filloni të luani ruletë evropiane, sepse shanset janë në favorin tuaj këtu. Nga ana tjetër, ruleta amerikane ofron më shumë një lojë sfiduese për shkak të zeros shtesë. Në ditët e sotme, madje mund të provoni të luani ruletë drejtpërdrejt nga komoditeti i shtëpisë tuaj. Disa nga lojërat më të njohura të ruletit përfshijnë sa vijon:

· Ruleta e shpejtësisë ju lejon të kurseni pak kohë. Nëse dëshironi të vendosni disa baste ndërsa jeni duke pritur në radhë ose për një autobus, mund të merrni deri në 2 rrotullime ruleti në një minutë.

· Ruleta VIP është më shumë për lojtarët që duan të luajnë para të mëdha. Ky është një variant i lojës me aksione të larta dhe sa më i lartë të jetë rreziku aq më i madh është shpërblimi.

· Ruleta zhytëse ka të bëjë me pamjen e bukur. Loja ofron një përvojë gjithëpërfshirëse ku mund të shihni gjithçka në lëvizje të ngadaltë me grafikë të patëmetë dhe muzikë elegante.

· Ruleta e dyfishtë me top luhet me 2 topa në të njëjtën kohë, duke dyfishuar shanset tuaja për të fituar. Falë teknologjisë së përmirësuar, këta topa nuk do të përplasen kurrë dhe gjithmonë do të dyfishoni shanset tuaja për të fituar.

Ruleta është një nga ato lojëra që ju duhet të kaloni pak kohë duke shqyrtuar rregullat e lojës. Ka lloje të ndryshme bastesh që mund të vendosni dhe disa nga ato baste ofrojnë shanse më të mira se të tjerat. Është shumë e rëndësishme të dalloni lojën tuaj në fillim. Kur jeni ende duke mësuar litarët, mund të filloni duke e luajtur lojën më shumë në anën e sigurt, dhe pasi të ndiheni me përvojë, mund të filloni të vendosni baste më të guximshme.

Bakarat

Baccarat është një lojë shumë e thjeshtë për t'u luajtur. Gjithçka që duhet të bëni është të zgjidhni një tryezë dhe të vendosni bast. Ju mund të zgjidhni të vini bast për Lojtarin, Bankierin dhe për të vënë bast në Barazim. Pasi të vendosni bast, tregtari do t'i shpërndajë 2 letra lojtarit dhe 2 letra bankierit.

Pasi të shpërndahen letrat, llogaritet rezultati total i të dyja duarve dhe nëse dikush ka një dorë me vlerë totale 8 ose 9, kjo quhet e natyrshme dhe loja përfundon këtu. Por nëse askush nuk ka një të natyrshme, atëherë loja vazhdon. Lojtari është i pari që përfundon raundin, dhe rregullat për lojtarin janë mjaft të thjeshta. Ju do të duhet të qëndroni në këmbë nëse vlera totale e dorës suaj është 6 ose 7 dhe do të merrni një kartë të tretë nëse vlera totale e dorës suaj është midis 0 dhe 5.

Nëse nuk merrni një kartë të tretë, atëherë rregullat për bankierin janë të njëjta. Ata do të godasin një vlerë midis 0 dhe 5, dhe do të qëndrojnë në një vlerë prej 6 ose 7. Por, nëse merrni një kartë të tretë, atëherë rregullat për bankierin bëhen pak më të komplikuara. Lajmi i mirë është se nuk keni nevojë të mësoni rregullat për të pasur një seancë të suksesshme. Por nëse doni të dini se çfarë po ndodh para jush, atëherë mund të kaloni rregullat dhe ato janë si më poshtë:

· Nëse vizatoni një 2 ose 3 si kartën tuaj të tretë, bankieri do të tërheqë një kartë të tretë nëse dora e tyre është me një vlerë totale midis 0 dhe 4, dhe ata do të qëndrojnë në një total midis 5 dhe 7.

· Nëse vizatoni një 4 ose 5 si kartën tuaj të tretë, bankieri do të tërheqë një kartë të tretë nëse dora e tyre është me një vlerë totale midis 0 dhe 5, dhe ata do të qëndrojnë në një total midis 6 dhe 7.

· Nëse vizatoni një 6 ose 7 si kartën tuaj të tretë, bankieri do të tërheqë një kartë të tretë nëse dora e tyre është me një vlerë totale midis 0 dhe 6, dhe ata do të qëndrojnë në një total prej 7.

· Nëse vizatoni një 8 si kartën tuaj të tretë, bankieri do të tërheqë një kartë të tretë nëse dora e tyre është me një vlerë totale midis 0 dhe 2, dhe ata do të qëndrojnë në një total midis 3 dhe 7.

· Nëse vizatoni një kartë 9, 10, një kartë me fytyrë ose një Ace si kartën tuaj të tretë, bankieri do të tërheqë një kartë të tretë nëse dora e tyre është me një vlerë totale midis 0 dhe 3, dhe ata do të qëndrojnë në një total prej midis 4 dhe 7.

Nëse dëshironi të luani në anën e sigurt, atëherë ne ju këshillojmë të vendosni më shpesh bastin Banker sepse, në planin afatgjatë, ky bast do të fitojë më shpesh.

Por, nëse jeni në një sfidë ose jeni në një brez me fat, atëherë ne ju këshillojmë të vendosni bastin Barazim sepse ky bast ofron pagesën më të lartë që është 8 me 1, dhe disa kazino madje ofrojnë një pagesë 9 me 1.

Bingo

Kur bashkoheni në Bao Casino, mund të gjeni variacione të ndryshme të lojës për të luajtur. Disa nga lojërat që mund të gjeni këtu përfshijnë:

Bingo Bonanza Extra Bingo Bingo 90 Electro Bingo Bingo Mayan Faraoni Bingo Pick 6 Bingo Rainforest Magic Bingo Rio Bingo Samba Bingo

Bingo është një nga ato lojëra që janë shumë relaksuese për t'u luajtur. Ju nuk keni nevojë të mësoni ndonjë rregull të komplikuar. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të blini biletën tuaj dhe të shënoni numrat që po telefononi.

Ashtu si në një sallë të vërtetë bingo, Kazino Bao ka një dhomë bingo ku mund të gjeni informacione të rëndësishme për rregullat e lojës dhe ku mund të zgjidhni lojën që dëshironi të luani.

Rregullat bazë të lojës janë shumë të drejtpërdrejta dhe jemi të sigurt që nuk do të keni fare problem. Kur loja fillon, telefonuesi do të fillojë të tërheqë numra dhe ju duhet të shënoni numrat në kartat tuaja. Ose, akoma më mirë, mund të përdorni veçorinë automatike dhe sigurohuni që të mos humbisni një numër.

Loja e Bingo është e njëjtë shumicën e kohës, por ka ende lloje të ndryshme të lojës duke përfshirë: 90 top bingo 75 top bingo 80 top bingo 30 top bingo

Numrat këtu i referohen numrit të katrorëve në rrjet që gjenden në kartat bingo, dhe ju mund të zgjidhni atë që dëshironi të luani.

Blackjack

Ju mund të gjeni variacione të ndryshme të Blackjack për të luajtur në Bao Casino duke përfshirë:

BlackJack Blackjack Infinite Blackjack Multihand Blackjack Classic Blackjack Multihand Blackjack Pro Vegas Blackjack Single Deck Atlantic City Blackjack Atlantic City Blackjack Gold Blackjack Classic

Të luash blackjack është shumë e lehtë, dhe nëse kjo është hera e parë që luani lojën, mund të filloni duke luajtur falas. Kazinoja do t'ju shpërblejë me para virtuale, në mënyrë që të keni një përvojë reale të lojës. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të mësuar litarët dhe për të praktikuar strategjinë tuaj.

Loja fillon me vendosjen e një basti dhe tregtari do të ndajë dy letra për ju dhe dy letra për veten e tij. Të gjitha letrat kanë vlerën e tyre, përveç kartave të fytyrës që vlerësohen me 10, dhe Ace vlerësohet me 1 ose 11.

Pasi të shihni letrat tuaja, ju keni mundësinë të qëndroni ose të goditni. Qëndrimi do të thotë që nuk po ndërmerrni asnjë veprim të mëtejshëm dhe jeni të kënaqur me letrat që keni. Kur të goditni, do të merrni një kartë shtesë dhe mund të godisni sa herë të keni nevojë.

Për të fituar, ju duhet të keni një dorë që është më e lartë se ajo e tregtarit, por nuk i kalon 21. Nëse fitoni, do të fitoni edhe para në bastin tuaj.

Ju keni mundësinë të merrni sigurim kur të shihni dy kartat tuaja. Kjo zakonisht bëhet nëse karta e sipërme e tregtarëve është një Ace, kështu që ju blini sigurim që karta e shitësve poshtë është me vlerë dhjetë. Dhe, nëse është, dhe tregtari tërheq një blackjack, ju do të merrni 2 me 1 në bastin tuaj të sigurimit dhe do të humbni bastin tuaj origjinal.

Blackjack është një lojë fati dhe strategjie. Ju nuk mund të parashikoni se çfarë letrash do t'ju japë tregtari, por pasi t'i shihni ato, mund të vendosni se cila do të jetë lëvizja juaj e ardhshme. Bazuar në letrat që keni dhe kartën e tregtarit që mund të shihni, ju duhet të vendosni se cila do të jetë lëvizja juaj e ardhshme. Për këtë arsye, është shumë e rëndësishme të dini rregullat e lojës dhe çfarë ju lejohet të bëni dhe çfarë jo. Për shembull, disa variacione do t'ju lejojnë të ndani disa ajër të caktuar dhe të tjerët jo. Ju duhet të mësoni variacionin e lojës që luani, për shembull, disa kazino nuk lejojnë dorëzimin ose ndonjë bast tjetër. Kjo është njohuri thelbësore, njohja e lojës që luani, që do t'ju ndihmojë të fitoni në planin afatgjatë.

Disa variacione të Blackjack do t'ju lejojnë të vendosni baste opsionale anësore. Basti anësor më i popullarizuar është 'çiftet e përsosura' ku vini bast se do të merrni një palë me dy letrat tuaja të para.

Një rregull tjetër interesant që lejojnë disa lojëra është goditja e duarve të pokerit. Ju do të merrni një pagesë nëse goditni një 'straight', letra me radhë numerike ose një 'flush', letra të të njëjtit kostum.

Poker

Pokeri është një lojë shumë e njohur dhe për këtë arsye, ka shumë variacione të ndryshme të së njëjtës. Në Bao Casino mund të gjeni lojërat e mëposhtme të pokerit: American Poker Gold Poker Amerikan V Poker i Karaibeve në plazh Joker Poker Magic Poker Turbo Poker me tre letra Poker Joker Poker Karaibe Poker Oasis Poker Bgaming

Pokeri është një lojë strategjie dhe njohurie, ndaj duhet të mësoni rregullat përpara se të vendosni të luani për para të vërteta. Një nga versionet më të njohura të pokerit është Texas Hold'em. Pasi të mësoni rregullat e lojës, mund të përshtateni me çdo variacion tjetër që ekziston.

Ju do ta filloni lojën duke marrë dy letra dhe tregtari do të shpërndajë pesë letra, të cilat mund të përdoren nga të gjithë lojtarët.

Ju duhet të vendosni një bast përpara dhe pas zbulimit të çdo letre për të qëndruar në dorë dhe për të parë letrën tjetër. Në fund, dora më e mirë e pokerit fiton tenxheren.

Këtu ju duhet të mësoni renditjen e dorës së pokerit sepse nuk dëshironi të hiqni dorë nga një dorë e mirë, apo jo? Pra, le të fillojmë me radhët tradicionale të dorës së pokerit:

· Royal Flush është një dorë e cila përbëhet nga asi, mbreti, mbretëresha, jack, dhe dhjetë, të gjitha me të njëjtin kostum, dhe kjo dorë është e pamposhtur.

· Një flush direkt është një dorë e rangut më të lartë e cila përbëhet nga pesë letra me kostume identike në rend numerik.

· Four of a Kind është një dorë që përbëhet nga katër letra të së njëjtës rang.

· Full House është një dorë që përbëhet nga tre letra të së njëjtës rang dhe dy letra të një rangu të ndryshëm që përputhen.

· Flush është një dorë që përbëhet nga pesë letra të të njëjtit kostum.

· Straight është një dorë që përbëhet nga pesë letra në një sekuencë.

· Tre të një lloji është një dorë e përbërë nga tre letra të së njëjtës rang.

· Dy palë është kur keni dy letra të një rangu që përputhen, dhe dy letra të tjera të një rangu tjetër që përputhen.

· Një palë është një dorë e përbërë nga dy letra të një rangu që përputhet.

· High Card është një dorë që nuk bën pjesë në asnjë kategori të listuar më sipër.

Total score8.9
Përfitimet
+ Pranon kriptomonedhën
+ Shumë gjuhë
+ Shumëllojshmëri metodash depozitimi
Disavantazhet
- Shumë kufizime të vendit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (5)
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (12)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Malajziane
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Litecoin
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
UPayCard
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Australia
Brazili
Japonia
Kanadaja
Lituania
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (27)