BAO - FAQ

Age Limit
BAO
BAO is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

FAQ

Si të krijoni një llogari në Bao Casino?

Krijimi i një llogarie në Bao Casino është shumë i thjeshtë. Për të nisur gjërat, duhet të klikoni në butonin 'Regjistrohu' i cili mund të gjendet në këndin e sipërm majtas të faqes në internet. Në fushat boshe, duhet të jepni informacionin tuaj të saktë. Pasi të keni mbaruar me këtë, do të merrni një email konfirmimi me një lidhje. Ju duhet të klikoni në lidhjen për të verifikuar llogarinë tuaj.

Çfarë ndodh nëse harroj fjalëkalimin tim?

Është e mundur të harroni fjalëkalimin tuaj, por këtu nuk ka asgjë për t'u shqetësuar. Një nga mënyrat më të shpejta për të rikuperuar fjalëkalimin tuaj është të klikoni në lidhjen "Keni harruar fjalëkalimin". Kur ta bëni këtë, do të merrni një email nga kazino, klikoni në lidhjen dhe ndiqni udhëzimet e thjeshta. Një mënyrë tjetër për të rikuperuar fjalëkalimin tuaj është të kontaktoni kazinonë në emailin e mëposhtëm support@baocasino.com.

A janë lojërat në panairin e kazinosë Bao?

Bao Casino ka një certifikatë RNG që na siguron që të gjitha lojërat në kazino janë të drejta. Për më tepër, lojërat testohen rregullisht nga një agjenci e palës së tretë për t'u siguruar që lojërat nuk janë të manipuluara.

A mund të kem më shumë se një llogari në Bao Casino?

Fatkeqësisht, nuk mund të keni më shumë se një llogari në Bao Casino. Për të qenë i sinqertë, ju nuk keni nevojë për më shumë se një llogari në radhë të parë. Mjafton të kesh një llogari dhe mund të luani të gjitha lojërat që janë në dispozicion në vendin tuaj të banimit.

A mund të ndryshoj monedhën në llogarinë time?

Kur krijoni llogarinë tuaj, kazino do të sugjerojë monedhën që ata besojnë se është më e përshtatshme për ju, sipas vendit ku jetoni. por kur të bëni depozitën tuaj të parë në llogarinë tuaj të re, mund të përdorni çdo monedhë që dëshironi, si për sa kohë që mbështetet në kazino. Që nga ai moment, ajo do të jetë e vetmja monedhë e lidhur me llogarinë tuaj dhe nuk mund ta ndryshoni më vonë.

Cilat monedha janë të disponueshme në Bao Casino?

Në këtë pikë, këto janë monedhat që janë të disponueshme në Bao Casino: USD, EUR, CAD, NOK, RUB, JPY, BTC, BCH, LTC, ETH, AUD, NZD dhe DOG.

Sa kohë duhet që depozita ime të arrijë në llogarinë time?

Pasi të keni depozituar në llogarinë tuaj, depozita kreditohet në llogarinë tuaj pothuajse menjëherë.

A duhet të paguaj një tarifë kur bëj një depozitë?

Shumica e pagesave janë falas, por disa mund të kërkojnë një komision të vogël sa herë që bëni një depozitë. E gjitha varet nga mënyra e pagesës që përdorni. Për të gjetur informacion të saktë në lidhje me këtë pyetje, duhet të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni. Këtu mund të gjeni të gjithë informacionin e nevojshëm si për shembull depozitën minimale dhe maksimale që mund të bëni dhe nëse ka një tarifë apo jo.

Cila është shuma minimale që mund të depozitoj dhe të tërheq në Bao Casino?

Shuma minimale që mund të depozitoni në llogarinë tuaj në Bao Casino varet kryesisht nga mënyra e pagesës që po përdorni. Por në shumicën e rasteve kjo shumë është diku rreth 10 dollarë. E njëjta gjë vlen edhe për tërheqjet. Nëse keni nevojë për më shumë informacion në lidhje me një mënyrë të caktuar pagese, duhet të shkoni te arkëtari dhe mund të gjeni gjithçka që kërkoni.

Sa kohë do të duhet që tërheqja ime të përpunohet?

Pasi kazino merr kërkesën tuaj për tërheqje, ata përpiqen ta përpunojnë atë pothuajse menjëherë. Koha më e gjatë që mund të duhet që një tërheqje të përpunohet mund të jetë deri në 24 orë, që nuk është shumë. Por, procesi i pagesës nuk është tërësisht në duart e kazinosë, por përkundrazi, ato po përpunohen sipas mënyrës së pagesës që keni zgjedhur.

Nuk mund ta shoh depozitën që kam bërë duke përdorur Bitcoin. Cfare duhet te bej?

Gjëja e parë që duhet të bëni në rast se fondet që keni depozituar nuk shfaqen në llogarinë tuaj është të kontrolloni nëse transaksioni ishte i suksesshëm apo jo. Nëse gjithçka ishte në rregull me transaksionin tuaj, atëherë duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do të shqyrtojnë çështjen.

Cilat janë bonuset?

Bonuset janë mallra falas që kazino ka përgatitur për ju. Ato zakonisht vijnë në formën e rrotullimeve falas ose çmimeve në para. Kur pranoni një bonus ju keni një avantazh dhe do të rrisni shanset tuaja për të fituar. Mbani në mend se shumica e bonuseve vijnë me kërkesat e basteve që duhet të plotësoni përpara se të jeni në gjendje të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja.

Ku mund të gjej sa nga bonusi duhet të bastoj?

Thjesht duhet të shkoni në faqen e Bonuseve dhe aty mund të gjeni të gjitha bonuset aktive dhe gjithashtu shumën që ka mbetur për të vënë bast. Ju gjithashtu mund të kontaktoni mbështetjen e klientit në çdo kohë nëse keni ndonjë pyetje shtesë.

Sa herë duhet të vë bast bonusin tim?

E gjitha varet nga bonusi që kërkoni në radhë të parë. Kur pranoni një bonus, duhet të kaloni kushtet dhe kushtet e të njëjtit, dhe kërkesat e bastit duhet të shprehen qartë.

A mund të luaj falas në Bao Casino?

Po, ju mund të luani shumicën e lojërave në Bao Casino falas. Kjo do të thotë që ju nuk keni nevojë të bëni një depozitë, përkundrazi do të merrni para virtuale për t'i përdorur kazinonë. Lojërat do të veprojnë në të njëjtën mënyrë sikur të ishe duke luajtur realisht. E vetmja pengesë këtu është se ju nuk mund të bëni një tërheqje në fund të seancës suaj të lojrave. Të vetmet lojëra që nuk mund të luani në kazino falas janë lojërat e drejtpërdrejta.

Çfarë ndodh nëse loja ngrin në mes të seancës?

Kjo mund të ndodhë, por këtu nuk ka asgjë për t'u shqetësuar. Fitimet tuaja do të kreditohen në llogarinë tuaj si zakonisht. Dhe pasi të rifreskoni lojën ose të lidheni me internetin, do ta merrni nga vendi ku keni lënë.

Si të bëni një pamje të ekranit?

Një pamje e ekranit është një fotografi që i bëni ekranit tuaj. Ju mund ta bëni këtë për të drejtat e mburrjes kur merrni një fitore të madhe, ose duhet të bëni një fotografi për ta dërguar në kazino për të vërtetuar një pikë. Sido që të jetë, kjo është diçka e thjeshtë që mund ta bëni në një sekondë. Ju duhet ta keni faqen të hapur, atë që dëshironi të fotografoni, kështu që duhet të fshehni ose mbyllni gjithçka tjetër që është e parëndësishme. Shtypni tastin Print Screen në tastierën tuaj. Shkoni te Paint ose Microsoft Word dhe shtypni tastet Ctrl + V, ose mund të klikoni me të djathtën dhe më pas Paste për të hapur foton dhe për të ruajtur skedarin.

A janë të sigurta të dhënat e mia personale dhe financiare?

Siguria është një përparësi kryesore në Bao Casino, dhe për këtë arsye, ata kanë përdorur teknologjinë më të fundit për t'u siguruar që të gjitha detajet tuaja janë të sigurta. Ju mund të kryeni transaksione në dhe nga llogaria në mënyrë të sigurt dhe të sigurt pa pasur nevojë të shqetësoheni për asgjë.

A duhet të verifikoj llogarinë time?

Bao Casino do t'ju lejojë të krijoni një llogari dhe të eksploroni kazinonë e tyre pa pasur nevojë të verifikoni identitetin tuaj. Por, pasi të vendosni të luani për para të vërteta, do t'ju duhet të verifikoni identitetin, adresën dhe mënyrën tuaj të pagesës. Ky është një hap vendimtar që do t'ju duhet të kaloni, dhe është për sigurinë tuaj.

Si të ngarkoj dokumente në llogarinë time?

Kur ju duhet të verifikoni llogarinë tuaj, mund të ngarkoni kopje të dokumenteve tuaja ligjore direkt në profilin tuaj ose mund t'i dërgoni te Mbështetja e Klientit. Sigurohuni që të gjitha fotot të jenë të qarta dhe të gjitha informacionet të jenë të lexueshme.

Sa kohë do t'i duhet kazinosë për të shqyrtuar dokumentet e mia?

Zakonisht duhen jo më shumë se 24 orë që kazinoja të rishikojë dokumentet tuaja pasi t'i dërgoni ato. Sigurohuni që të dërgoni dokumentet që kërkon kazinoja për të verifikuar identitetin, adresën dhe mënyrën e pagesës. Kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë në çdo kohë që ata mendojnë se është e nevojshme.

A mund ta mbyll llogarinë time?

Po, nëse besoni se lojërat e fatit kanë filluar të dëmtojnë jetën tuaj ose për ndonjë arsye tjetër që mund të keni, mund të mbyllni llogarinë tuaj. Nëse nuk keni ndonjë arsye të qartë pse dëshironi të mbyllni llogarinë tuaj, atëherë duhet ta mbyllni atë përkohësisht dhe jo përgjithmonë. Nëse dëshironi të mbyllni llogarinë tuaj përgjithmonë, atëherë ju këshillojmë të kontaktoni Mbështetjen e Klientit. Mbani në mend se pasi të mbyllni llogarinë tuaj, nuk do të mund të krijoni më një llogari të re në kazino.

Total score8.9
Përfitimet
+ Pranon kriptomonedhën
+ Shumë gjuhë
+ Shumëllojshmëri metodash depozitimi
Disavantazhet
- Shumë kufizime të vendit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (5)
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (12)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Malajziane
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Litecoin
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
UPayCard
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Australia
Brazili
Japonia
Kanadaja
Lituania
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (27)