BAO - Deposits

Age Limit
BAO
BAO is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Deposits

Depozitimi në kazinonë tuaj Bao është shumë i thjeshtë. Ju do të keni mundësinë të depozitoni fonde duke përdorur një nga shumë opsionet e pagesës në dispozicion. Midis tyre mund të gjeni karta krediti, kuleta elektronike, transferta bankare dhe kriptovaluta për të zgjedhur.

Depozita minimale që duhet të bëni është diku midis 10 dhe 20 dollarë, në varësi të mënyrës së pagesës që zgjidhni të përdorni. Pra, le të kalojmë disa nga mënyrat më të përdorura të pagesës dhe të shohim kushtet që ato ofrojnë.

· Kur bëni një depozitë duke përdorur VISA, një tarifë mund të ngarkohet nga banka juaj. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që duhet të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 4000 dollarë.

· Kur bëni një depozitë duke përdorur PurplePay, banka juaj mund të ngarkojë një tarifë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka kufizime minimale dhe maksimale.

· Kur bëni një depozitë duke përdorur MasterCard, banka juaj mund të ngarkojë një tarifë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që duhet të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 4000 dollarë.

· Kur bëni një depozitë duke përdorur Maestro, banka juaj mund të ngarkojë një tarifë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që duhet të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 4000 dollarë.

· Kur bëni një depozitë duke përdorur Skrill, nuk përfshihen tarifa. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që duhet të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 4000 dollarë.

· Kur bëni një depozitë duke përdorur Neteller, nuk përfshihen tarifa. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që duhet të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 4000 dollarë.

· Kur bëni një depozitë duke përdorur Neosurf, nuk përfshihen tarifa. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka kufizime minimale dhe maksimale.

· Kur bëni një depozitë duke përdorur Transferimin e Shpejtë, nuk përfshihen tarifa. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që duhet të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 4000 dollarë.

· Kur bëni një depozitë duke përdorur Ecopayz, nuk përfshihen tarifa. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që duhet të depozitoni është 20 dollarë dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 2500 dollarë.

· Kur bëni një depozitë duke përdorur Paysafecard, nuk përfshihen tarifa. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që duhet të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 1000 dollarë.

· Kur bëni një depozitë duke përdorur UPayCard, nuk përfshihen tarifa. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që duhet të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 4000 dollarë.

· Kur bëni një depozitë duke përdorur iDebit, nuk përfshihen tarifa. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që duhet të depozitoni është 15 CAD dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 6000 CAD.

· Kur bëni një depozitë duke përdorur Yandex, nuk ka asnjë tarifë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që duhet të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 4000 dollarë.

· Kur bëni një depozitë duke përdorur QIWI, nuk përfshihen tarifa. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që duhet të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 4000 dollarë.

· Kur bëni një depozitë duke përdorur WebMoney, nuk përfshihen tarifa. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që duhet të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 4000 dollarë.

· Kur bëni një depozitë duke përdorur Bitcoin, nuk përfshihen tarifa. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që duhet të depozitoni është 0.003 BTC dhe nuk ka asnjë kufizim në shumën maksimale që mund të depozitoni.

· Kur bëni një depozitë duke përdorur Bitcoin, nuk përfshihen tarifa. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka shumë minimale dhe maksimale që mund të depozitoni.

· Kur bëni një depozitë duke përdorur Bitcoin Cash, nuk përfshihen tarifa. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që duhet të depozitoni është BTC 0.01 dhe nuk ka asnjë kufizim në shumën maksimale që mund të depozitoni.

· Kur bëni një depozitë duke përdorur Ethereum, nuk përfshihen tarifa. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që duhet të depozitoni është 0.01 ETH dhe nuk ka asnjë kufizim në shumën maksimale që mund të depozitoni.

· Kur bëni një depozitë duke përdorur Lite Coin, nuk përfshihen tarifa. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që duhet të depozitoni është LTC 0.1 dhe nuk ka asnjë kufizim në shumën maksimale që mund të depozitoni. · Kur bëni një depozitë duke përdorur DogeCoin, nuk përfshihen tarifa. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që duhet të depozitoni është DOGE 1500 dhe nuk ka asnjë kufizim në shumën maksimale që mund të depozitoni.

Ndeshja e depozitave

Bao Casino ofron një paketë dhuratash shumë bujare për të gjithë anëtarët e tyre të rinj. Kur bëni depozitën tuaj të parë, të dytë dhe të tretë, ju keni të drejtën për një depozitë me ndeshje që do të rrisë në mënyrë drastike bilancin tuaj. Kështu funksionon paketa e mirëseardhjes:

Herën e parë që depozitoni llogarinë tuaj të re në Bao Casino, do të merrni një bonus depozite 100% deri në 200 dollarë. Për më tepër, do të merrni edhe 20 rrotullime falas në lojën slot video 'Northern Sky'. Lojtarët që bëjnë një depozitë duke përdorur një kriptomonedhë do të marrin rrotullime falas në Tractor Beam. Ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit të bonusit të cilat janë 40 herë përpara se të mund të bëni një tërheqje. Rrotullimet falas duhet gjithashtu të vihen 30 herë, në mënyrë që të mund të tërhiqni fitimet tuaja. Fitimet nga bonusi i rrotullimeve falas janë të kufizuara në 50 dollarë.

Herën e dytë që depozitoni llogarinë tuaj të re në Bao Casino, do të merrni një bonus depozite 100% dhe 30 rrotullime falas. Duhet të depozitoni të paktën 20 dollarë për t'u kualifikuar për këtë ofertë dhe do të merrni deri në 100 dollarë. Do të merrni 30 rrotullime falas në Lucky Dolphin. Fondet e bonusit vijnë me kërkesa për bast 40 herë dhe rrotullimet falas vijnë me kërkesat e bastit 30 herë. Bonusi skadon brenda 5 ditësh nga dita që e kërkoni, ndaj duhet të nxitoni.

Herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 100 dollarë dhe 50 rrotullime falas. Për të kërkuar këtë bonus, duhet të përdorni kodin e bonusit 'TRID' në skedën e depozitave. Shuma minimale që duhet të depozitoni për të kërkuar këtë ofertë është 25 dollarë dhe pasi ta bëni këtë, mund të merrni 50 rrotullimet tuaja falas në 'Lucky Money'. Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga rrotullimet falas është e kufizuar në 100 dollarë dhe keni 5 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit pasi të merrni bonusin.

Monedha

Valuta të ndryshme janë në dispozicion në Bao Casino, dhe ju mund të zgjidhni nga ato të mëposhtmet:

Dollar Kanadez (CAD)

Euro (EUR)

Dollar i Zelandës së Re (NZD)

Krona Norvegjeze (NOK)

Dollar Amerikan (USD)

Dollar Australian (AUD)

Bitcoin

Litecoin

Ethereum

Dogecoin

Bitcoin Cash

Kufiri i depozitave

Çdo mënyrë pagese ka një kufi minimal dhe maksimal të depozitave. Kufiri minimal i depozitave është midis $10 dhe $20, dhe kufiri maksimal është midis $1000 dhe $4000. Disa mënyra pagese lejojnë gjithashtu depozita të pakufizuara. Nëse dëshironi të shihni informacionin specifik, ju sugjerojmë të drejtoheni te arkëtari dhe pranë secilës mënyrë pagese do të gjeni limitet.

Total score8.9
Përfitimet
+ Pranon kriptomonedhën
+ Shumë gjuhë
+ Shumëllojshmëri metodash depozitimi
Disavantazhet
- Shumë kufizime të vendit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (5)
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (12)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Malajziane
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Litecoin
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
UPayCard
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Australia
Brazili
Japonia
Kanadaja
Lituania
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (27)