BAO - Countries

Age Limit
BAO
BAO is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Countries

Lojtarët nga vende të caktuara nuk lejohen të krijojnë një llogari në Bao Casino dhe të luajnë për para të vërteta. Nëse dëshironi të shihni nëse mund të luani në kazino, duhet të kontrolloni listën e 'Vendeve të Kufizuara' dhe të shihni nëse vendi juaj është në të. Lista përfshin vendet e mëposhtme: Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar, Spanja, Sllovakia, Franca dhe territoret e saj jashtë shtetit (Guadeloupe, Martinique, Guiana Franceze, Réunion, Mayotte, St. Martin, Polinezia Franceze, Wallis dhe Futuna, Kaledonia e Re) , Aruba, Bonaire, Turqi, Holandë, Izrael, Ukrainë, Shën Maarten, Shën Eustatius, Saba, Lituani, Indi Perëndimore Hollandeze, Curacao, Gjibraltar, Xhersi.

Kazino Bao pranon lojtarë vetëm nga juridiksionet ku lejohen lojërat e fatit. Është përgjegjësia juaj e vetme të njihni ligjet në vendin tuaj përpara se të vendosni të vendosni baste në kazino.

Lojtarët nga Suedia nuk lejohen të marrin pjesë në asnjë lloj programi promovues.

Disa ofrues vijnë gjithashtu me kufizimet e tyre. Për shembull, lojërat NetEnt nuk lejohen në vendet e mëposhtme: Afganistan, Shqipëri, Algjeri, Angola, Australi, Bahamas, Botsvana, Belgjikë, Bullgari, Kolumbi, Kroaci, Republika Çeke, Danimarkë, Estoni, Ekuador, Etiopi, Francë, Gana, Guajana, Hong Kong, Itali, Iran, Irak, Izrael, Kuvajt, Letoni, Lituani, Meksikë, Namibi, Nikaragua, Korenë e Veriut, Pakistan, Panama, Filipine, Portugali, Rumani, Singapor, Spanjë, Suedi, Zvicër, Sudan, Siri, Tajvani, Trinidad dhe Tobago, Tunizia, Uganda, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Jemeni dhe Zimbabve.

Jumanji, Conan, Ozzy Osbourne, Emoji Planet, Guns & Roses, Jimi Hendrix & Motörhead, Planet of the Apes, Vikings, Narcos nuk janë të disponueshme në Azerbajxhan, Kanada, Kinë, Indi, Indonezi, Malajzi, Katar, Rusi, Korenë e Jugut, Tajlandë , Tunizi, Turqi, Ukrainë.

Lojë me video slot Street Fighter nuk ofrohet në Anguilla, Antigua & Barbuda, Argjentinë, Aruba, Barbados, Bahamas, Belize, Bermuda, Bolivi, Bonaire, Brazil, British Virgin Islands, Kanada, Ishujt Kajman, Kinë, Kili, Clipperton Island, Columbia , Kosta Rika, Kuba, Curacao, Dominika, Republika Domenikane, El Salvador, Grenlanda, Grenada, Guadelupe, Guatemala, Guajana, Haiti, Honduras, Xhamajka, Japonia, Martinika, Meksika, Montserrat, Ishulli Navassa, Paraguaj, Peru, Puerto Riko, Saba, Saint Barthelemy, Saint Eustatius, Saint Kitts dhe Nevis, Saint Lucia, Saint Maarten, Saint Martin, Saint Pierre and Miquelon, Saint Vincent and the Grenadines, Korea e Jugut, Surinami, Ishujt Turks dhe Kaikos, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Uruguai, Ishujt e Virgjër të SHBA dhe Venezuela.

Slotet e modës TV nuk janë të disponueshme në Kubë, Jordani, Turqi, Arabinë Saudite.

Planet of the Apes nuk është i disponueshëm në Azerbajxhan, Kinë, Indi, Malajzi, Katar, Rusi, Tajlandë, Turqi dhe Ukrainë.

Vikingët nuk janë të disponueshëm në Azerbajxhan, Kamboxhia, Kanada, Kinë, Francë, Indi, Indonezi, Laos, Malajzi, Myanmar, Papua Guinea e Re, Katar, Rusi, Korenë e Jugut, Tajlandë, Turqi, Ukrainë dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Narcos nuk është i disponueshëm në Indonezi dhe Korenë e Jugut.

Total score8.9
Përfitimet
+ Pranon kriptomonedhën
+ Shumë gjuhë
+ Shumëllojshmëri metodash depozitimi
Disavantazhet
- Shumë kufizime të vendit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (5)
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (12)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Malajziane
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Litecoin
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
UPayCard
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Australia
Brazili
Japonia
Kanadaja
Lituania
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (27)