Rishikimi i kazinosë BAO - Bonuses

BAOResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
Bonus300 €/1BTC + 100 rrotullime falas
Pranon kriptomonedhën
Shumë gjuhë
Shumëllojshmëri metodash depozitimi
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Pranon kriptomonedhën
Shumë gjuhë
Shumëllojshmëri metodash depozitimi
BAO
300 €/1BTC + 100 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Ka shumë bonuse të ndryshme në dispozicion në Bao Casino. Ata e dinë se lojtarët tërhiqen nga kazinotë që kanë një ofertë bujare të mirëseardhjes për të filluar, dhe shumë promovime të ndryshme herë pas here, për të vazhduar gjërat.

Për t'i nisur gjërat siç duhet, Kazino Bao u ofron të gjithë lojtarëve të tyre të rinj jo një, por tre bonuse depozitash në mënyrën e mëposhtme:

Herën e parë që depozitoni llogarinë tuaj të re në Bao Casino, do të merrni një bonus depozite 100% deri në 200 dollarë. Për më tepër, do të merrni edhe 20 rrotullime falas në lojën slot video 'Northern Sky'. Lojtarët që bëjnë një depozitë duke përdorur një kriptomonedhë do të marrin rrotullime falas në Tractor Beam. Ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit të bonusit të cilat janë 40 herë përpara se të mund të bëni një tërheqje. Rrotullimet falas duhet gjithashtu të vihen 30 herë, në mënyrë që të mund të tërhiqni fitimet tuaja. Fitimet nga bonusi i rrotullimeve falas janë të kufizuara në 50 dollarë.

Herën e dytë që depozitoni llogarinë tuaj të re në Bao Casino, do të merrni një bonus depozite 100% dhe 30 rrotullime falas. Duhet të depozitoni të paktën 20 dollarë për t'u kualifikuar për këtë ofertë dhe do të merrni deri në 100 dollarë. Do të merrni 30 rrotullime falas në Lucky Dolphin. Fondet e bonusit vijnë me kërkesa për bast 40 herë dhe rrotullimet falas vijnë me kërkesat e bastit 30 herë. Bonusi skadon brenda 5 ditësh nga dita që e kërkoni, ndaj duhet të nxitoni.

Herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 100 dollarë dhe 50 rrotullime falas. Për të kërkuar këtë bonus, duhet të përdorni kodin e bonusit 'TRID' në skedën e depozitave. Shuma minimale që duhet të depozitoni për të kërkuar këtë ofertë është 25 dollarë dhe pasi ta bëni këtë, mund të merrni 50 rrotullimet tuaja falas në 'Lucky Money'. Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga rrotullimet falas është e kufizuar në 100 dollarë dhe keni 5 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit pasi të merrni bonusin.

Ka dy bonuse shtesë nga të cilat mund të përfitoni gjithashtu. E para quhet Road to Gold Quest që do të ofrojë 100 nivele argëtimi. Domethënë, sa herë që fitoni një nivel, do të merrni një çmim unik.

Një tjetër promovim që mund të shijoni është turneu 'Drops & Wins'. Ky është një turne që vjen nga Pragmatic Play dhe mund të arrijë një çmim deri në 1.500.000 dollarë. Nëse dëshironi të merrni pjesë në këtë turne ju duhet të luani disa nga këto lojëra "Sweet Bonanza", "Mustang Gold", "Wolf Gold", vetëm për të përmendur disa.

Kodet e bonusit

Kodet e bonusit

Në këtë pikë, nuk ka kod bonus të disponueshëm në Bao Casino. Thjesht duhet të kërkoni bonusin që dëshironi dhe ai do të shtohet automatikisht në llogarinë tuaj.

Bonusi i regjistrimit

Bonusi i regjistrimit

Kur regjistroheni për një llogari të re në Bao Casino, do të merrni shpërblime jo vetëm kur të bëni depozitën tuaj të parë, por edhe me të dytën dhe të tretën. Kështu funksionon paketa e mirëseardhjes:

Herën e parë që depozitoni llogarinë tuaj të re në Bao Casino, do të merrni një bonus depozite 100% deri në 200 dollarë. Për më tepër, do të merrni edhe 20 rrotullime falas në lojën slot video 'Northern Sky'. Lojtarët që bëjnë një depozitë duke përdorur një kriptomonedhë do të marrin rrotullime falas në Tractor Beam. Ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit të bonusit të cilat janë 40 herë përpara se të mund të bëni një tërheqje. Rrotullimet falas duhet gjithashtu të vihen 30 herë, në mënyrë që të mund të tërhiqni fitimet tuaja. Fitimet nga bonusi i rrotullimeve falas janë të kufizuara në 50 dollarë.

Herën e dytë që depozitoni llogarinë tuaj të re në Bao Casino, do të merrni një bonus depozite 100% dhe 30 rrotullime falas. Duhet të depozitoni të paktën 20 dollarë për t'u kualifikuar për këtë ofertë dhe do të merrni deri në 100 dollarë. Do të merrni 30 rrotullime falas në Lucky Dolphin. Fondet e bonusit vijnë me kërkesa për bast 40 herë dhe rrotullimet falas vijnë me kërkesat e bastit 30 herë. Bonusi skadon brenda 5 ditësh nga dita që e kërkoni, ndaj duhet të nxitoni.

Herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 100 dollarë dhe 50 rrotullime falas. Për të kërkuar këtë bonus, duhet të përdorni kodin e bonusit 'TRID' në skedën e depozitave. Shuma minimale që duhet të depozitoni për të kërkuar këtë ofertë është 25 dollarë dhe pasi ta bëni këtë, mund të merrni 50 rrotullimet tuaja falas në 'Lucky Money'. Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga rrotullimet falas është e kufizuar në 100 dollarë dhe keni 5 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit pasi të merrni bonusin.

Bonus pa depozitë

Bonus pa depozitë

nuk kaNjë bonus pa depozite është i disponueshëm në këtë pikë, por ju mund të përfitoni nga 100 rrotullime falas tre herët e para që depozitoni llogarinë tuaj. Ju do të merrni 20 rrotullime falas në Jungle Books herën e parë që bëni një depozitë. Herën e dytë që bëni një depozitë do të merrni 30 rrotullime falas në Lucky Dolphin dhe herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni 50 rrotullime falas në Lucky Money. Rrotullimet falas kanë kërkesa 30 herë të basteve që duhet të plotësoni përpara se të jeni në gjendje të bëni një tërheqje.

Bonusi i ndeshjes

Bonusi i ndeshjes

Bonusi i mirëseardhjes në Bao Casino është një bonus ndeshjeje që do të dyfishojë shumën që depozitoni tre herët e para në llogarinë tuaj të re. Do të merrni gjithashtu disa rrotullime falas si pjesë e ofertës së mirëseardhjes.

Bonusi i ringarkimit

Bonusi i ringarkimit

Në këtë pikë, nuk ka bonuse të ringarkimit të disponueshëm në Bao Casino. Gjithsesi, kjo nuk do të thotë që nuk do t'i shihni këto promovime në të ardhmen.

Bonusi i besnikërisë

Bonusi i besnikërisë

Në këtë pikë, Bao Casino nuk ofron një program besnikërie për lojtarët e tyre. Ata kanë vetëm një program VIP që do t'ju lejojë të fitoni para bonus falas dhe shpërblime të tjera. Do të shpërbleheni për çdo lojë që luani dhe duke vendosur baste me para të vërteta po kaloni rrugën tuaj përmes Bao Quest. Këto janë nivelet VIP në kazino:

· Bronzi

· Argjendi

· Ari

· Diamant

Shuma maksimale që mund të tërhiqni është 5000$ për nivelin e Bronzit dhe 10000$ për Argjendin. Lojtarët që janë të nivelit Gold ose Diamond mund të bëjnë tërheqje të pakufizuara.

Në ditëlindjen tuaj, ju do të merrni një bonus dhe bonusi do të ndryshojë në varësi të nivelit aktual që jeni.

· Nëse jeni një nivel Bronzi, do të merrni 500 dollarë në llogarinë tuaj.

· Nëse jeni një nivel Silver, do të merrni 1,500 dollarë në llogarinë tuaj. Ju gjithashtu do të merrni ushqime shtesë dhe alkool me vlerë 250 dollarë.

· Nëse jeni një nivel Gold, do të merrni 3,000 dollarë në llogarinë tuaj. Do të merrni gjithashtu një vegël sipas zgjedhjes suaj me vlerë 500 dollarë.

· Nëse jeni një nivel Gold, do të merrni 8,000 dollarë në llogarinë tuaj. Do të merrni gjithashtu bizhuteri ose një orë me vlerë 2000 dollarë.

Bonus Highroller

Bonus Highroller

Rrotullat e larta janë në një kënaqësi kur ata bashkohen në Kazino Bao. Nëse jeni një prej tyre, mund të merrni një bonus 100% dhe mbi të, do të merrni edhe 100 rrotullime falas.

Mund të merrni deri në 1000 dollarë dhe 100 rrotullime falas kur futni kodin promovues HIGHROLLER kur bëni depozitën tuaj. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 200 dollarë.

Fondet e bonusit do të kreditohen menjëherë në llogarinë tuaj dhe ju mund të gjeni rrotullimet tuaja falas në seksionin Bonus dhe ju duhet t'i kërkoni ato.

Ka disa rregulla kur bëhet fjalë për këtë bonus që duhet të ndiqni në mënyrë që të mund të bëni një tërheqje të suksesshme në fund të seancës tuaj.

Ju mund të kërkoni bonusin "High roller" vetëm nëse nuk keni kërkuar bonusin e parë të mirëseardhjes.

Shuma minimale që duhet të depozitoni për këtë bonus është 200$ dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 1000$.

Ky bonus vjen me kërkesa për bast 50 herë dhe është i vlefshëm për 7 ditë nga data që e merrni.

Basti maksimal që mund të vendosni për rrotullim është i kufizuar në 2 dollarë.

Ju gjithashtu mund të merrni 100 rrotullime falas në Northern Sky nga loja e lojërave elektronike Nolimit City. Ju do të duhet të aktivizoni rrotullimet falas në seksionin Bonus të llogarisë tuaj. Keni 5 ditë për të aktivizuar rrotullimet falas dhe për të përmbushur kërkesat e basteve.

Kërkesat e basteve për bonusin e rrotullimeve falas janë 30 herë.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga rrotullimet falas është e kufizuar në 50 dollarë.

Oferta e mirëseardhjes dhe rrotullimet falas janë të disponueshme për të gjithë lojtarët, por mund të ketë kufizime në disa vende, kështu që kjo do të thotë që bonusi mund të mos jetë i disponueshëm.

Nuk ju lejohet të përdorni ndonjë strategji për të përmbushur kërkesat e bonusit. Nëse kazinoja zbulon se ju keni përdorur strategji të tilla, ato do të anulojnë të gjitha fitimet tuaja.

Pasi të plotësoni kërkesat e basteve, mund të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja.

Kur keni fonde bonus në llogarinë tuaj, do të luani së pari duke përdorur paratë tuaja reale dhe pasi të keni mbaruar me këtë, mund të luani me fondet tuaja të bonusit.

Ju mund të keni vetëm një bonus aktiv në të njëjtën kohë.

Nëse nuk dëshironi të merrni një bonus, keni të drejtë ta anuloni atë.

Mbani në mend se jo çdo bast do të llogaritet në përmbushjen e kërkesave të bastit. Disa lojëra do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve dhe disa lojëra do të kontribuojnë në një përqindje më të ulët.

Nga ana tjetër, disa lojëra janë të përjashtuara nga oferta e bonusit të mirëseardhjes dhe lista është mjaft e gjatë, duhet ta pranojmë. Ju do të duhet të kaloni nëpër listën përpara se të luani. Këto janë lojërat që përjashtohen në këtë pikë: 300 Shields, Adventure Palace, Apens, Avalon, Avalon II, Beautiful Bones, Big Bang, Bloodsuckers, Book of Dead, Castle Builder, Castle Builder II, Champion of the Track, Cool Buck , Dead or Alive, Devil's Depght, Dr. , Hugo 2, Immortal Romance, Jack Hammer, Jack Hammer 2, Jackpot 6000, Jimi Hendrix, Kings of Chicago, Loaded, Lucky Angler, Medusa, Medusa II, Mega Joker, Moon Princess, Multifruit 81, Ninja, Ozwin's Jackpots, Peek- a-Boo, Pimped, Pinocchio, Playboy, Pocket Dice, Queen of Gold, Ragnarok, Reactoonz, Riches of RA, Robin Hood: Shifting Riches, Royal Masquerade, Scarab Treasure, Scrooge, Sea Hunter, Secret of the Stones, Simsalabim, spektakolare Wheel of Wealth, Stardust, Super Nudge 6000, Terminator 2, The Reel Steal, The Wish Master, Thunderstruck, Thund erstruck II, Tomb Raider, Tomb Raider Sekreti i shpatës, Kërkimi i kullës, Tigri i pazbutur i Bengalit, shqiponja e pazbutur me kurorë, gjiganti i pazbutur, panda, grupi i ujqërve të pazbutur, Vikings Go Berzerk, Rrota e pasurisë, Rrota e pasurisë, Botim i veçantë, Kush spunIt Plus, Zombies, Rocket Dice, Fruitbat Crazy, Max Quest: Wrath of Ra, Spinfinity Man, Split Way Royal, Sugar Pop, Sugar Pop 2: Double Dipped, Super 7 Blackjack, Take The Bank, Dhjetëra ose më mirë, Rummy me tre letra, Poker Triple Edge, Vip Ruletë Evropiane, Ruletë Zoom, 1429 Dete të Paeksploruar, Mega Boy, Roo Riches, Super Fast Hot Respin, Tree of Fortune, Vegas High Roller, Devil's Delight, Reel Rush 2, Scudamore's Super Stakes, Serengeti Kings, Single Seritë Profesionale Deck Blackjack, The French Roulette, TXS Hold'em Professional Series, Baker's Treat, Eye of the Kraken, Perlat of India, Rage to Riches, Jade Butterfly, Wild Swarm, African Quest, Agent Valkyrie, Astro Legends: Lyra and Erion , Art of the Heist, Bikini Party, Book of Oz, Bookie of Odds, Br eak Da Bank Again Respin, Craps, Dance Dragon, Magic of Sahara, Peek-a-Boo - 5 Reel, Pets Go Wild, Reel Gems, Retro Reels, Diamond Glitz, Retro Reels Extreme Heat, Vampire: The Masquerade - Las Vegas, Njerëzit e fshatit Macho Moves, Wild Orient, Zombie Hoard, Skulls Up!, Three Musketeers, Kingmaker, Lil Devil, Cupids Strike 2, Divine Forest, Lemur Does Vegas, Summer Splash, Mines of Gold, Alchymedes, Cazino Cosmos, Dark Vortex, Dwarf Mine, Double Dragons, Holmes and the Stolen Stones, Jackpot Raiders , Jokerizer, Spina Colada, The Dark Joker Rizes, The Royal Family, Tut's Twister, Vikings go to Hell, Vikings go Berzerk, Wicked Circus, Wolf Hunters, si dhe të gjitha lojërat elektronike të çmimit të parë dhe, të gjitha lojërat elektronike nga EGT.

Lojërat tavoline, lojëra elektronike klasike dhe video poker do të kontribuojnë 5% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Përpara se të bëni një tërheqje, do të duhet të konfirmoni mënyrat tuaja personale dhe të pagesës.

Nëse kazino zbulon se ju keni thyer rregullat ose keni luajtur në mënyrë të padrejtë, ata rezervojnë të drejtën të anulojnë bonusin tuaj dhe fitimet tuaja.

Tërheqja e bonusit

Tërheqja e bonusit

Përpara se të tërhiqni bonusin tuaj, duhet të plotësoni së pari kërkesat e bastit.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga bonusi juaj i rrotullimeve falas është i kufizuar në 50 dollarë dhe shuma maksimale që mund të tërhiqni nga bonusi juaj pa depozitë është 100 dollarë.

Të gjitha tërheqjet për fitimet e fondeve të bonusit do të rishikohen përpara se të miratohen.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë