Rishikimi i kazinosë BAO - Affiliate Program

Age Limit
BAO
BAO is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Mund të bashkoheni në programin e filialeve të Bao Casino dhe të filloni të fitoni ndërkohë që bëni atë që ju pëlqen. Për t'u bashkuar me programin e filialit duhet të plotësoni formularin e regjistrimit dhe të prisni miratimin. Lajmi i mirë është se Bao Casino lejon pothuajse të gjithë pjesëmarrësit e tyre, kështu që nuk ka asgjë për t'u shqetësuar këtu.

Programi i filialeve ofron plane të ndryshme komisionesh për klientët e tyre. Më e mira për fillestarët është plani i Ndarjes së të Ardhurave, por në të ardhmen, ju mund ta ndryshoni atë në planin CPA ose Hibrid.

Plani i ndarjes së të ardhurave do t'ju lejojë të fitoni një përqindje të pjesës së lojtarëve të cilëve u referoheni dhe të ardhurat e tyre totale neto. E mira e këtij plani është se nuk ka bartje negative.

Cili është programi i filialeve të Bao Casino?

Programi i filialeve të Bao Casino quhet Bao Affiliates dhe përfshin markat e mëposhtme:

  • MasonSlots
  • BaoCasino
  • MrFavorit
Total score8.9
Përfitimet
+ Pranon kriptomonedhën
+ Shumë gjuhë
+ Shumëllojshmëri metodash depozitimi
Disavantazhet
- Shumë kufizime të vendit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (5)
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (12)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Malajziane
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Litecoin
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
UPayCard
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Australia
Brazili
Japonia
Kanadaja
Lituania
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (27)