Rishikimi i kazinosë BAO - Affiliate Program

BAOResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
Bonus300 €/1BTC + 100 rrotullime falas
Pranon kriptomonedhën
Shumë gjuhë
Shumëllojshmëri metodash depozitimi
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Pranon kriptomonedhën
Shumë gjuhë
Shumëllojshmëri metodash depozitimi
BAO
300 €/1BTC + 100 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Affiliate Program

Affiliate Program

Mund të bashkoheni në programin e filialeve të Bao Casino dhe të filloni të fitoni ndërkohë që bëni atë që ju pëlqen. Për t'u bashkuar me programin e filialit duhet të plotësoni formularin e regjistrimit dhe të prisni miratimin. Lajmi i mirë është se Bao Casino lejon pothuajse të gjithë pjesëmarrësit e tyre, kështu që nuk ka asgjë për t'u shqetësuar këtu.

Programi i filialeve ofron plane të ndryshme komisionesh për klientët e tyre. Më e mira për fillestarët është plani i Ndarjes së të Ardhurave, por në të ardhmen, ju mund ta ndryshoni atë në planin CPA ose Hibrid.

Plani i ndarjes së të ardhurave do t'ju lejojë të fitoni një përqindje të pjesës së lojtarëve të cilëve u referoheni dhe të ardhurat e tyre totale neto. E mira e këtij plani është se nuk ka bartje negative.

Cili është programi i filialeve të Bao Casino?

Programi i filialeve të Bao Casino quhet Bao Affiliates dhe përfshin markat e mëposhtme:

  • MasonSlots
  • BaoCasino
  • MrFavorit
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë