Rishikimi i kazinosë BAO - Account

Age Limit
BAO
BAO is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Account

Kur dëshironi të luani në Bao Casino për para të vërteta, duhet të krijoni një llogari. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë ku duhet të futni disa nga të dhënat tuaja dhe do ta keni llogarinë tuaj të mirë dhe gati në vetëm disa minuta.

Gjëja e parë që duhet të vendosni është adresa juaj e emailit. Sigurohuni që ky është një email që përdorni, sepse do të duhet të verifikoni llogarinë tuaj më vonë përmes emailit tuaj dhe aty do të merrni gjithashtu të gjitha ofertat tuaja promocionale.

Në hapin tjetër, do t'ju duhet të krijoni një fjalëkalim dhe ta mbani këtë informacion vetëm për veten tuaj.

Zgjidhni monedhën tuaj të preferuar.

Zgjidhni shtetin në të cilin jetoni dhe shënoni kutinë se jeni mbi 18 vjeç dhe se keni lexuar Termat dhe Kushtet.

Për më tepër, ju mund të kaloni të gjithë këta hapa dhe të regjistroheni duke përdorur llogaritë tuaja të mediave sociale si Facebook ose Google.

Limiti Llogarinë

Ju lejohet të keni vetëm një llogari në Bao Casino. Dhe, nëse krijoni shumë llogari vetëm për të përfituar nga bonusi i mirëseardhjes, atëherë kazinoja rezervon të drejtën të pezullojë të gjitha llogaritë tuaja.

Ju mund ta përdorni faqen e internetit për argëtimin tuaj dhe jo për ndonjë lloj fitimi tregtar.

Procesi i verifikimit

Kur krijoni llogarinë tuaj në Bao Casino, do t'ju duhet të kaloni procedurën e verifikimit. Mund të bëni një depozitë dhe të luani disa lojëra në kazino pa pasur nevojë të verifikoni llogarinë tuaj. Bao Casino ju lejon të eksploroni atë që ata kanë për t'ju ofruar, dhe nëse ju pëlqen atje dhe dëshironi të luani rregullisht për para të vërteta, atëherë do t'ju duhet të kaloni procedurën e verifikimit. Kjo është thelbësore veçanërisht kur doni të bëni një tërheqje. Kazinoja duhet të dijë se ju jeni ai që thoni se jeni. Dhe për këtë arsye, do t'ju duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore për të vërtetuar identitetin tuaj, adresën dhe mënyrën e pagesës që përdorni.

Total score8.9
Përfitimet
+ Pranon kriptomonedhën
+ Shumë gjuhë
+ Shumëllojshmëri metodash depozitimi
Disavantazhet
- Shumë kufizime të vendit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (5)
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (12)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Malajziane
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Litecoin
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
UPayCard
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Australia
Brazili
Japonia
Kanadaja
Lituania
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (27)