Rishikimi i kazinosë BAO - About

Age Limit
BAO
BAO is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Bao Casino është një kazino mjaft e re që u lançua në vitin 2018, por ato mbulojnë gjithçka që kemi për të thënë. Mund të gjeni lojëra elektronike dhe tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra tavoline dhe kripto. Kazinoja ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar dhe ato ofrojnë mbështetje për klientët 24/7.

BAO

Bao Casino është në pronësi dhe operuar nga Direx NV, një kompani e themeluar sipas ligjeve të Curacao. Ata gjithashtu operojnë kazino të tjera në internet duke përfshirë BitStarz Casino, Slotum Casino, Golden Star Casino, Loki Casino, Bitcoin Casino, Mars Casino dhe BetsEdge Casino, ndër të tjera.

Pronari dhe CEO

Pronari i Bao Casino është Direx NV dhe CEO aktual i tyre është Nick Garner.

Numri i Licencës

Kazino Bao është e licencuar dhe e rregulluar nga Antillephone NV me një numër licence 8048/JAZ2020-013.

Ku bazohet Kazino Bao?

Numri i regjistrimit të Dama NV është 152125 dhe adresa e regjistruar është Julianaplein 36, Willemstad, Curaçao. Strukin Ltd. është një filial i Dama NV, duke vepruar si agjent në emër të Dama NV, i regjistruar në Qipro me adresën e regjistruar Pavlov Nirvana & Aipeias, 4, ALPHA TOWER, Kati 1, Apartamenti 11, 3021, Limassol, Qipro dhe regjistrimi numri ΗΕ 407624.

Total score8.9
Përfitimet
+ Pranon kriptomonedhën
+ Shumë gjuhë
+ Shumëllojshmëri metodash depozitimi
Disavantazhet
- Shumë kufizime të vendit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (5)
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (12)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Malajziane
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Litecoin
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
UPayCard
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Australia
Brazili
Japonia
Kanadaja
Lituania
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (27)