BAO

Age Limit
BAO
BAO is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Bao Casino është një kazino mjaft e re që u lançua në vitin 2018, por ato mbulojnë gjithçka që kemi për të thënë. Mund të gjeni lojëra elektronike dhe tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra tavoline dhe kripto. Kazinoja ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar dhe ato ofrojnë mbështetje për klientët 24/7.

BAO

/bao/about/

Games

Kazino Bao ka një portofol të pasur lojrash dhe ju mund të gjeni lojëra të ndryshme pavarësisht se çfarë ju pëlqen, do të ketë diçka për ju. Lajmi i mirë është se shumica e lojërave, përveç lojërave të drejtpërdrejta, mund të luhen duke përdorur para virtuale që kazinoja do t'ju shpërblejë. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të mësuar lojën që dëshironi të luani pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja.

Withdrawals

Ju mund të përdorni mënyra të ndryshme pagese në Bao Casino për të tërhequr fitimet tuaja. Ne e dimë se kjo është pjesa juaj e preferuar e të gjithë përvojës së kazinosë, pak më e mirë se të luani lojëra. Për këtë arsye, e gjithë procedura është thjeshtuar dhe ju do t'i keni fondet tuaja shumë shpejt.

Bonuses

Ka shumë bonuse të ndryshme në dispozicion në Bao Casino. Ata e dinë se lojtarët tërhiqen nga kazinotë që kanë një ofertë bujare të mirëseardhjes për të filluar, dhe shumë promovime të ndryshme herë pas here, për të vazhduar gjërat.

Payments

Kazino Bao ofron mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të bërë depozita dhe tërheqje në llogarinë tuaj. Shuma maksimale që mund të tërhiqni në ditë është e kufizuar në 2,000 dollarë dhe 7,500 dollarë në javë dhe 15,000 dollarë në muaj. Këto kufizime injorohen kur bëhet fjalë për të fituar një jackpot progresiv. Nëse e bëni këtë, do të merrni pagesën e plotë menjëherë.

Account

Kur dëshironi të luani në Bao Casino për para të vërteta, duhet të krijoni një llogari. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë ku duhet të futni disa nga të dhënat tuaja dhe do ta keni llogarinë tuaj të mirë dhe gati në vetëm disa minuta.

Languages

Bao Casino është i disponueshëm në shumë vende të ndryshme dhe për këtë arsye, duhet të jetë i disponueshëm në gjuhë të ndryshme. Në këtë pikë, kazinoja mbështet gjuhët e mëposhtme anglisht, finlandisht, frëngjisht, gjermanisht, italisht, japonisht, malajisht, norvegjez, portugalisht, rusisht, spanjisht, tajlandez dhe vietnamez.

Countries

Lojtarët nga vende të caktuara nuk lejohen të krijojnë një llogari në Bao Casino dhe të luajnë për para të vërteta. Nëse dëshironi të shihni nëse mund të luani në kazino, duhet të kontrolloni listën e 'Vendeve të Kufizuara' dhe të shihni nëse vendi juaj është në të. Lista përfshin vendet e mëposhtme: Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar, Spanja, Sllovakia, Franca dhe territoret e saj jashtë shtetit (Guadeloupe, Martinique, Guiana Franceze, Réunion, Mayotte, St. Martin, Polinezia Franceze, Wallis dhe Futuna, Kaledonia e Re) , Aruba, Bonaire, Turqi, Holandë, Izrael, Ukrainë, Shën Maarten, Shën Eustatius, Saba, Lituani, Indi Perëndimore Hollandeze, Curacao, Gjibraltar, Xhersi.

Mobile

Bao Casino nuk ka ende aplikacione celulare, por kjo nuk do të thotë se nuk mund të kënaqeni duke luajtur disa raunde të lojës tuaj të preferuar në lëvizje. Ju mund të përdorni kazinonë celulare duke përdorur shfletuesin tuaj të preferuar dhe do të keni një përvojë të mahnitshme.

Tips & Tricks

Nëse sapo po filloni të luani në një kazino online, duhet të mësoni çdo pjesë të saj dhe të vlerësoni edhe këshillën më të vogël. Lojërat në internet nuk kanë të bëjnë me të mësuarit e rregullave të ndërlikuara pasi pothuajse të gjitha lojërat janë të lehta për t'u kuptuar dhe janë shumë intuitive.

Live Casino

Seksioni i kazinosë live është ndoshta më interesant dhe më emocionues. Ju mund të gjeni lojëra nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerëve në industrinë e kazinosë live duke përfshirë Evolution Gaming, NetEnt, Spinomenal dhe Vivogaming, por edhe nga disa prej emrave më pak të pritur si Betsoft Gaming, Play'n GO, Quickfire dhe Lojëra Yggdrasil.

Promotions & Offers

Bao Casino ka thjeshtuar sistemin e saj të bonusit për t'i bërë gjërat më të lehta edhe për lojtarët e rinj. Ata ofrojnë një paketë shumë bujare mirëseardhjeje për të gjithë ata që regjistrohen në kazino, kështu që kjo është diçka që nuk duhet ta humbisni.

Responsible Gaming

Bao Casino bën gjithçka që është në fuqinë e tyre për të siguruar një mjedis të mirë dhe të sigurt për lojtarët e saj. Ata e kuptojnë se kumari mund të dëmtojë jetën tuaj dhe për këtë arsye, ata ofrojnë veçori të ndryshme që mund t'i përdorni për të mbrojtur veten. Në faqen e tyre të internetit, mund të gjeni gjithashtu lidhje me organizata që do t'ju ndihmojnë në kohën tuaj të nevojës. Këto janë organizatat që mund të kontaktoni për udhëzime dhe këshilla:

Software

Bao Casino ofron disa opsione të shkëlqyera lojrash dhe kjo falë faktit që kazinoja ka partneritet me disa nga ofruesit më të mirë të softuerëve në industri. Pra, kur bashkoheni me familjen Bao Casino, mund të gjeni lojëra nga zhvilluesit e mëposhtëm:

 • NetEnt
 • Betsoft
 • Luaj'n GO
 • Lojëra Yggdrasil
 • BLOJËRI
 • Lojëra Amatic
 • EGT Interaktive
 • Quickfire
 • Elk Studios
 • Lojë pragmatike
 • Spinomenale
 • Lojëra Platipus
 • Evolution Gaming
 • Qyteti i Nolimit
 • Quickspin
 • Lojëra VIVO
 • Plani i lojërave
 • Wazden
 • Merkur Gaming

Support

Të qenit atje për klientët e tyre është një përparësi kryesore për Bao Casino. Ata janë gjithmonë në dispozicion për klientët e tyre, kështu që sa herë që keni një pyetje ose një pyetje mund t'i kontaktoni ata.

Deposits

Depozitimi në kazinonë tuaj Bao është shumë i thjeshtë. Ju do të keni mundësinë të depozitoni fonde duke përdorur një nga shumë opsionet e pagesës në dispozicion. Midis tyre mund të gjeni karta krediti, kuleta elektronike, transferta bankare dhe kriptovaluta për të zgjedhur.

Security

Siguria e lojtarit është një përparësi kryesore në Bao Casino. Ata kanë zbatuar një shumëllojshmëri të gjerë të protokolleve të sigurisë për të ofruar mbrojtjen më të mirë. Ata përdorin një softuer të enkriptimit SSL 128-bit që mbron si informacionin tuaj personal ashtu edhe atë financiar.

FAQ

Si të krijoni një llogari në Bao Casino?

Krijimi i një llogarie në Bao Casino është shumë i thjeshtë. Për të nisur gjërat, duhet të klikoni në butonin 'Regjistrohu' i cili mund të gjendet në këndin e sipërm majtas të faqes në internet. Në fushat boshe, duhet të jepni informacionin tuaj të saktë. Pasi të keni mbaruar me këtë, do të merrni një email konfirmimi me një lidhje. Ju duhet të klikoni në lidhjen për të verifikuar llogarinë tuaj.

Çfarë ndodh nëse harroj fjalëkalimin tim?

Është e mundur të harroni fjalëkalimin tuaj, por këtu nuk ka asgjë për t'u shqetësuar. Një nga mënyrat më të shpejta për të rikuperuar fjalëkalimin tuaj është të klikoni në lidhjen "Keni harruar fjalëkalimin". Kur ta bëni këtë, do të merrni një email nga kazino, klikoni në lidhjen dhe ndiqni udhëzimet e thjeshta. Një mënyrë tjetër për të rikuperuar fjalëkalimin tuaj është të kontaktoni kazinonë në emailin e mëposhtëm support@baocasino.com.

A janë lojërat në panairin e kazinosë Bao?

Bao Casino ka një certifikatë RNG që na siguron që të gjitha lojërat në kazino janë të drejta. Për më tepër, lojërat testohen rregullisht nga një agjenci e palës së tretë për t'u siguruar që lojërat nuk janë të manipuluara.

A mund të kem më shumë se një llogari në Bao Casino?

Fatkeqësisht, nuk mund të keni më shumë se një llogari në Bao Casino. Për të qenë i sinqertë, ju nuk keni nevojë për më shumë se një llogari në radhë të parë. Mjafton të kesh një llogari dhe mund të luani të gjitha lojërat që janë në dispozicion në vendin tuaj të banimit.

A mund të ndryshoj monedhën në llogarinë time?

Kur krijoni llogarinë tuaj, kazino do të sugjerojë monedhën që ata besojnë se është më e përshtatshme për ju, sipas vendit ku jetoni. por kur të bëni depozitën tuaj të parë në llogarinë tuaj të re, mund të përdorni çdo monedhë që dëshironi, si për sa kohë që mbështetet në kazino. Që nga ai moment, ajo do të jetë e vetmja monedhë e lidhur me llogarinë tuaj dhe nuk mund ta ndryshoni më vonë.

Cilat monedha janë të disponueshme në Bao Casino?

Në këtë pikë, këto janë monedhat që janë të disponueshme në Bao Casino: USD, EUR, CAD, NOK, RUB, JPY, BTC, BCH, LTC, ETH, AUD, NZD dhe DOG.

Sa kohë duhet që depozita ime të arrijë në llogarinë time?

Pasi të keni depozituar në llogarinë tuaj, depozita kreditohet në llogarinë tuaj pothuajse menjëherë.

A duhet të paguaj një tarifë kur bëj një depozitë?

Shumica e pagesave janë falas, por disa mund të kërkojnë një komision të vogël sa herë që bëni një depozitë. E gjitha varet nga mënyra e pagesës që përdorni. Për të gjetur informacion të saktë në lidhje me këtë pyetje, duhet të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni. Këtu mund të gjeni të gjithë informacionin e nevojshëm si për shembull depozitën minimale dhe maksimale që mund të bëni dhe nëse ka një tarifë apo jo.

Cila është shuma minimale që mund të depozitoj dhe të tërheq në Bao Casino?

Shuma minimale që mund të depozitoni në llogarinë tuaj në Bao Casino varet kryesisht nga mënyra e pagesës që po përdorni. Por në shumicën e rasteve kjo shumë është diku rreth 10 dollarë. E njëjta gjë vlen edhe për tërheqjet. Nëse keni nevojë për më shumë informacion në lidhje me një mënyrë të caktuar pagese, duhet të shkoni te arkëtari dhe mund të gjeni gjithçka që kërkoni.

Sa kohë do të duhet që tërheqja ime të përpunohet?

Pasi kazino merr kërkesën tuaj për tërheqje, ata përpiqen ta përpunojnë atë pothuajse menjëherë. Koha më e gjatë që mund të duhet që një tërheqje të përpunohet mund të jetë deri në 24 orë, që nuk është shumë. Por, procesi i pagesës nuk është tërësisht në duart e kazinosë, por përkundrazi, ato po përpunohen sipas mënyrës së pagesës që keni zgjedhur.

Nuk mund ta shoh depozitën që kam bërë duke përdorur Bitcoin. Cfare duhet te bej?

Gjëja e parë që duhet të bëni në rast se fondet që keni depozituar nuk shfaqen në llogarinë tuaj është të kontrolloni nëse transaksioni ishte i suksesshëm apo jo. Nëse gjithçka ishte në rregull me transaksionin tuaj, atëherë duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do të shqyrtojnë çështjen.

Cilat janë bonuset?

Bonuset janë mallra falas që kazino ka përgatitur për ju. Ato zakonisht vijnë në formën e rrotullimeve falas ose çmimeve në para. Kur pranoni një bonus ju keni një avantazh dhe do të rrisni shanset tuaja për të fituar. Mbani në mend se shumica e bonuseve vijnë me kërkesat e basteve që duhet të plotësoni përpara se të jeni në gjendje të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja.

Ku mund të gjej sa nga bonusi duhet të bastoj?

Thjesht duhet të shkoni në faqen e Bonuseve dhe aty mund të gjeni të gjitha bonuset aktive dhe gjithashtu shumën që ka mbetur për të vënë bast. Ju gjithashtu mund të kontaktoni mbështetjen e klientit në çdo kohë nëse keni ndonjë pyetje shtesë.

Sa herë duhet të vë bast bonusin tim?

E gjitha varet nga bonusi që kërkoni në radhë të parë. Kur pranoni një bonus, duhet të kaloni kushtet dhe kushtet e të njëjtit, dhe kërkesat e bastit duhet të shprehen qartë.

Affiliate Program

Mund të bashkoheni në programin e filialeve të Bao Casino dhe të filloni të fitoni ndërkohë që bëni atë që ju pëlqen. Për t'u bashkuar me programin e filialit duhet të plotësoni formularin e regjistrimit dhe të prisni miratimin. Lajmi i mirë është se Bao Casino lejon pothuajse të gjithë pjesëmarrësit e tyre, kështu që nuk ka asgjë për t'u shqetësuar këtu.

Total score8.9
Përfitimet
+ Pranon kriptomonedhën
+ Shumë gjuhë
+ Shumëllojshmëri metodash depozitimi
Disavantazhet
- Shumë kufizime të vendit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (5)
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (12)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Malajziane
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Litecoin
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
UPayCard
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Australia
Brazili
Japonia
Kanadaja
Lituania
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (27)