Bally

July 23, 2021

Shijoni një udhëtim në Lindjen e Largët me slotin në internet Bally's 88 Fortunes

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Kur renditni zhvilluesit më të shquar të softuerit të kazinosë në internet, Bally nuk është emri më i popullarizuar. Por kjo nuk do të thotë se zhvilluesi i lojës nuk është i interesuar. Bally Technologies krenohet me disa prej tyre lojërat më argëtuese dhe fitimprurëse në internet, kryesisht 88 Fortunes. Loja ka një temë tërheqëse kineze dhe deri në katër jackpot progresive. Pra, a jeni gati të kërkoni plaçkën?

Shijoni një udhëtim në Lindjen e Largët me slotin në internet Bally's 88 Fortunes

Vështrim i përgjithshëm i slotit

88 Fortunes është një slot argëtues video 5x3 me deri në 243 mënyra për të fituar. Simbolet në linjën e pagesës shfaqen nga e majta në të djathtë, me ngjyrën e kuqe që dominon skenën.

Ikonat e letrave të lojës të shënuara A, K, Q, J, 10 dhe 10 janë simbolet e renditjes së ulët. 88 Fortunes përfshin gjithashtu simbole me vlerë të lartë, përkatësisht gongët e artë, anijet e arta, breshkat e arta dhe shqiponjat e arta. Lojtarët duhet të vendosin tre deri në pesë simbole që përputhen për të fituar.

  • Shqiponja e artë – vendosni pesë prej tyre për të marrë 1000 monedha.
  • Anije e artë – merrni pesë në linjën e pagesës për të marrë 500 monedha.
  • breshkë e artë – merrni 400 monedha pasi të keni marrë pesë në linjën e pagesës.
  • Vazo e artë – paguan 250 monedha për uljen e pesë në linjën e pagesës.
  • Mandela e Artë – goditi pesë në linjën e pagesës për 100 monedha.
  • Kostume me letra – merrni pesë në linjën e pagesës për 50 monedha

Kur bëhet fjalë për lojën, kjo slot në internet është e përkryer për lojtarët me temë kineze. Ju patjetër do të tërhiqeni nga sfondi i muzikës tradicionale kineze dhe simbolet e gongut që bien rastësisht në bobina. Në përgjithësi, dizajni dhe grafika e lojës janë me cilësi të lartë, pavarësisht nëse jeni duke luajtur në një kazino në internet ose në kazino celulare.

88 Karakteristikat e Bonusit të Fortunes

Ashtu si lojëra elektronike të tjera në internet nga ky zhvillues i lojës, veçoritë dhe simbolet e bonusit janë pikat kryesore të shitjes. Më poshtë është një vështrim i shpejtë se si të rritni bilancin tuaj bankar me këto veçori:

Jackpot Fu-Bat

Duke qenë një lojë çmim i parë, 88 Fortunes u lejon lojtarëve të fitojnë katër jackpot-et e disponueshme - Grand, Major, Minor dhe Mini. Për të fituar një goditje në një nga këto jackpot, ju duhet të vendosni më shumë se një ikonë Fu-Bat në linjën e pagesës. Pastaj, ju do të zgjidhni nga 12 monedha me fat derisa të merrni tre simbole që përputhen me Baby. Janë këto simbole Baby që do të përcaktojnë fatin tuaj të çmimit të parë.

Rrotullime falas

Lojtarët mund të iniciojnë funksionin e Rrotullimeve Falas duke vendosur pesë, katër ose tre Gong Scatters në rrotullat ngjitur duke filluar nga e majta. Në këtë rast, ju do të merrni deri në 10 raunde rrotullimi bonus. Përveç kësaj, simbolet e letrave të lojës me vlerë të ulët lënë vendin për simbolet e artë me vlerë të lartë. Kjo rrit ndjeshëm shanset tuaja për të fituar. Dhe po, ju mund të fitoni një numër të pakufizuar rrotullimesh shtesë falas.

88 Varianca e fatit, RTP dhe bastet maksimale

Për të qenë i sinqertë, lojërat e videove të Bally Technologies nuk janë të famshme për tarifat RTP miqësore për lojtarët. Por këtë herë, kompania ia del mjaft mirë me një normë prej 96%, të cilën shumica e lojtarëve e konsiderojnë mesatare. Megjithatë, varianca e lojës është e lartë. Prandaj, duhet të vazhdoni me kujdes.

Mënjanë këtë, aksioni minimal për bast është 0,88 dollarë për rrotullim dhe mund të arrijë deri në 88 dollarë për rrotullim. Ndonëse kjo nuk është shumë e një marrëveshjeje të thyer, është ende jashtëzakonisht e lartë nëse synoni jackpot-in. Siç u tha fillimisht, loja është e përputhshme me telefonat celularë dhe desktopët.

88 Fortunes – Verdikti përfundimtar

Padyshim që do t'ju pëlqejë sloti i videos 88 Fortunes nëse jeni pas një loje argëtuese me temë kineze dhe jackpots emocionuese. Për më tepër, asgjë nuk mund të jetë më e mirë se aktivizimi i raundit të bonusit thjesht duke zgjedhur tre simbole që përputhen. Kjo ju jep një shans të lehtë për të rrëmbyer një nga jackpot-et e disponueshme.

Por duhet t'i kushtoni vëmendje paqëndrueshmërisë relativisht të lartë. Megjithatë, kjo është mjaft e zakonshme me shumicën e lojërave të çmimit të parë. Pra, në përgjithësi, 88 Fortunes do të kujdeset për aspiratat tuaja jackpot.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme
2024-04-18

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme

Lajme